Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Apple Watch Series 4: Πρώτες εντυπώσεις/πληροφορίες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2681 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2101   s0t0spower

s0t0spower

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 17/07/2019 - 21:33

Εγω χρησιμοποιω καποιες που ειχα δει πολυ παλιοτερα να προτεινει ο νικος για το 3 (εγω πηρα τις ιδιες για το 4) καλυπτουν ολη την οθονη και τη κληση που εχουν. Αλλα σιγουρα χανει σε ποιοτητα η οθονη με προσθηκη ζελατινας. Αλλα λογω δουλειας εμενα μου χρειαζετε. Οπως φαινεται και στη φοτο αν δεν ετρωγε το κοπανημα η ζελατινα θα το ετρωγε η οθονη. Συνημμένο αρχείο  8A32C354-EE53-4479-A94E-98A95F9F9728.jpeg   95,82KB   97 λήψεις

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2102   sevarton

sevarton

    iPH Enthousiast

  • 574 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 18/07/2019 - 10:40

Εγώ δεν συμφωνώ ότι δεν το χρειάζεται. Η δίκη μου ζελατίνα έχει μια βαθιά γρατζουνιά που δεν ξέρω καν πως συνέβη που αν δεν υπήρχε η ζελατίνα θα την είχε φάει η οθόνη. Από την στιγμή που είναι κάτι φθηνό (η ζελατίνα) και δεν φαίνεται και δεν επηρεάζει την λειτουργία της οθόνης δεν καταλαβαίνω γιατί να μην την βάλει κάποιος.
Το έχω ξαναπεί και σε προηγούμενα ποστ και πραγματικά δεν θέλω να φανεί σαν διαφήμιση γιατί ειλικρινά δεν παίρνω ποσοστά από κανέναν (ποσό μάλλον από μια ξένη εταιρία). Επειδή όμως μου έκανε τρομερή εντύπωση η ποιοτητα του προϊόντος το αναφέρω πάλι για όσους ρώτησαν για μάρκα μεμβράνης πιο πάνω: https://mediadevil.c...ear-magicscreen
Πάρτη με κλειστά ματια. εγω το έχω πανω στο ρολόι από αρχές Δεκεμβρίου. Κοιμάμαι (πια) με το ρολόι άρα έχει συνεχώς έκθεση σε χνούδια απο κουβέρτες κλπ, το βρέχω κανονικά και δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα

όπως μπορείς να δεις έχω ξεχάσει οτι υπάρχει

Συνημμένα αρχεία



#2103   canecorso

canecorso

    iPH Elite Poster

  • 1.962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 18/07/2019 - 10:58

Εννοείται πως χρειάζεται ζελατίνα
Κάνει πολύ εύκολα γρατζουνιές το ρολόι
Ένα 40 αρι που είχα για την πλάκα του έκανε γρατζουνιές
Το 44 που έχω κατευθείαν ζελατίνα ( της spidgen ) αγόρασα , 3 κομμάτια έχει μέσα .
Ρολόι είναι όλο και κάπου θα βρει , αν το φοράς 24/7 και είσαι και δραστήριος ...
Εγώ και θήκη του έβαλα ,δεν την ξανά πατάω
https://www.skroutz....ex-HD-3Pcs.html
Ναι μεν χάνει από ομορφιά , αλλά και 500 ευρώ για ρολογακι δεν τα λες και λίγα
Τώρα βέβαια αν το ρολόι το έχεις μόνο για μέσα στο σπιτι και το προσεχείς συνεχώς τότε οκ δεν χρειάζεσαι τίποτα εννοείται

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Τελευταία επεξεργασία από: canecorso, 18/07/2019 - 11:02

  • Some People Play the Game ......Others Change it........Powered By BlackBerry PassPort .

#2104   g1ann1s12

g1ann1s12

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/07/2019 - 12:21

Τις τελευταίες μέρες έχω πρόβλημα με την εφαρμογή walkie talkie. Δείχνει συνέχεια ότι δεν είμαι διαθέσιμος και επίσης δεν μπορώ ούτε εγώ να στείλω πρόσκληση σε άλλον . Έχω κάνει αποζευγοποιηση και εκ νέου ζευγοποιηση αλλά τίποτα. Επειδή διάβασα ότι έχει σχέση και με την εφαρμογή FaceTime, έκανα απεγκατάσταση και εγκατάσταση από την αρχή της εφαρμογής στο τηλέφωνο , αλλά πάλι τίποτα. Έχει κανείς καμία άλλη ιδέα;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2105   conili

conili

    iPH Enthousiast

  • 503 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 18/07/2019 - 12:35

Να πω πως δεν τον αδικώ τον νίκο. Ο σκοπός είναι να χαρείς τη συσκευή σου. Το να την κρατάς σε γυάλα, ή να ανησυχείς για το battery health ή δεν ξέρω εγώ τι είναι τραβηγμένο. Δεν έχω πια macbook αλλά μου κράτησε 8 χρόνια αθόρυβα, απροβλημάτιστα και είχε γυρίσει όλο τον κόσμο. Θα τσεκάρω αυτά που είπατε ευχαριστώ πολύ!!



#2106   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 18/07/2019 - 12:58

Τις τελευταίες μέρες έχω πρόβλημα με την εφαρμογή walkie talkie. Δείχνει συνέχεια ότι δεν είμαι διαθέσιμος και επίσης δεν μπορώ ούτε εγώ να στείλω πρόσκληση σε άλλον . Έχω κάνει αποζευγοποιηση και εκ νέου ζευγοποιηση αλλά τίποτα. Επειδή διάβασα ότι έχει σχέση και με την εφαρμογή FaceTime, έκανα απεγκατάσταση και εγκατάσταση από την αρχή της εφαρμογής στο τηλέφωνο , αλλά πάλι τίποτα. Έχει κανείς καμία άλλη ιδέα;


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2107   canecorso

canecorso

    iPH Elite Poster

  • 1.962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 18/07/2019 - 13:28

Να πω πως δεν τον αδικώ τον νίκο. Ο σκοπός είναι να χαρείς τη συσκευή σου. Το να την κρατάς σε γυάλα, ή να ανησυχείς για το battery health ή δεν ξέρω εγώ τι είναι τραβηγμένο. Δεν έχω πια macbook αλλά μου κράτησε 8 χρόνια αθόρυβα, απροβλημάτιστα και είχε γυρίσει όλο τον κόσμο. Θα τσεκάρω αυτά που είπατε ευχαριστώ πολύ!!

Εγώ προσωπικά γι αυτό ακριβώς τον λόγο που λες το έβαλα σε θήκη και μεμβράνη , για να μην ανησυχώ πλέον .
Πριν είχα ανησυχίες μιας και αθλούμαι και κάνω γενικός πολλά ...
Θα το έσπαγα και θα ήταν κρίμα διότι δεν θα το είχα χαρεί ...
Δυστυχώς δεν περισσεύουν για να χτυπήσω στο μπαμ άλλο ..
Όποτε το έβαλα θήκη και το χαίρομαι μια χαρά και έτσι ,διότι το φοράω παντού σε ότι και να κάνω χωρίς πλέον να αγχώνομαι .
Ο καθένας φυσικά όπως θέλει πράττει :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  • Some People Play the Game ......Others Change it........Powered By BlackBerry PassPort .

#2108   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 18/07/2019 - 14:48

Για πείτε ρε παιδιά ένα καλό tempered που είναι και λεπτό συνάμα ..αλλιώς για ζελατίνα κάποια να πιάνει όσο το δυνατό περισσότερο οθόνη


Sent from my iPhone using Tapatalk

RF forever


#2109   pantelisn

pantelisn

    iPH Contributor

  • 1.438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 19/07/2019 - 21:17

Καλησπέρα στην 5.2.1 υπάρχει θέμα με την καταγραφή καρδιακών παλμών; Γιατί από τότε που την έβαλα μου δείχνει λιγότερους από τις προηγούμενες εκδόσεις και μου κάνει εντύπωση


iPhone X 256GB

#2110   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 19/07/2019 - 22:20

Λιγότερες σε τι ακριβώς?


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2111   pantelisn

pantelisn

    iPH Contributor

  • 1.438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 19/07/2019 - 22:35

Μου βγάζει λιγότερους παλμούς γενικά μέσα στη μέρα και σε περπάτημα και σε ηρεμία από ότι μου έβγαζε εδώ και δυο χρόνια. Πχ Ενώ σε ηρεμία ήμουν πάντα στους 58-62 τώρα μου δείχνει 48-52.


iPhone X 256GB

#2112   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 19/07/2019 - 23:05

Σε αυτό δε φταίει το ρολόι :)


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2113   pantelisn

pantelisn

    iPH Contributor

  • 1.438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 19/07/2019 - 23:07

Μόλις έβαλα πιεσόμετρο ότι έδειχνε εκείνο σε παλμούς δείχνει και το ρολόι μάλλον έριξα γκάζια χαχαχαχα


iPhone X 256GB

#2114   archthanos

archthanos

    iPH Contributor

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 20/07/2019 - 15:25

Έχω αγοράσει και εγκαταστήσει την εφαρμογή autosleep.

 

Μου βγάζει error, όταν πάω να ελέγξω τα δεδομένα που κράτησε και πως to apple watch δεν στέλνει δεδομένα παλμών κλπ.

 

Ποιά ρύθμιση έχω λάθος?

Νομίζω όλα τα έχω ελέγξει.



#2115   zerokill

zerokill

    iPH Enthousiast

  • 461 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 20/07/2019 - 16:54

Για πείτε ρε παιδιά ένα καλό tempered που είναι και λεπτό συνάμα ..αλλιώς για ζελατίνα κάποια να πιάνει όσο το δυνατό περισσότερο οθόνη



3 αγόρασα και ηταν 3D και δεν μπορούσαν να την μοιράσω ισα στην οθόνη και κολα ξεκολα τελικά και οι 3 πεταχτηκαν και τελικά αγόρασα μια θηκούλα και είναι μια χαρά.Λεπτή χωρίς να παραμορφώνει το ρολόιf9e91c0ddf530f73491ad143890ddcfa.jpg


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Τελευταία επεξεργασία από: zerokill, 20/07/2019 - 16:55


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες