Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Βρεγμενο iphone x


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
Θέμα χωρίς απαντήσεις

#1   Nop993

Nop993

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 01/02/2019 - 05:04

Γεια σας, εχω προβλημα και ισως καποιος απο εδω μπορει να μου προτείνει καποια λύση ή να μου πει κατι που δεν ξερω. Λοιπον.. ειμαι (ημουν) κάτοχος του iphone x (μισο μηνα) και το κινητο βραχηκε και καποια λεπτα μετα (οχι ακαριαία) σταματησε να λειτουργεί. Το έστειλα στην ired θεσσαλονικης, εκαναν χειμικο καθαρισμο και ενω το κινητο μεσα ειναι καινουργιο χωρις ίχνος σκουριάς ειπαν πως χαλασε το modem της μητρικης και το εστειλαν Αθηνα 3 εβδομαδες χωρις αποτελεσμα τελικα. Μου ειπαν πως δεν φτιάχνεται και δεν θα φτιαχτει ενω προσπάθησαν πολυ. Καταλαβαίνω πως η μητρική ειναι η "ψυχη" του κινητου ομως δεν μπορει να μην υπαρχει ΜΙΑ λυση τα 1000+€ να μην καταλήξουν ανταλλακτικά.
Μιλησα με ενα αλλο καταστημα τους εξηγησα και μου ειπαν πως μπορουν να το αναλάβουν αλλα θα ρισκάρω 50/50 ή να φτιαχτεί ή να χαλάσει τελείως.
Προφανως οι αντιπροσωπίες της apple μου ειπαν 700€ για αντικατάστατη συσκευής και οτι εχασα την εγγύηση μου.

Οποιος γνωριζει οτιδηποτε και πιστευει οτι μπορει να με βοηθήσει ειτε με καποιο παραθυράκι στην apple ειτε με καποιον τεχνικο που μπορει να το αναλάβει σιγουρα ας απαντήσει.

Ευχαριστώ πολυ :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες