Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόβλημα με iphone7 κοροϊδία από την apple και πλαίσιο HELP!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
Θέμα χωρίς απαντήσεις

#1   Dimit1989

Dimit1989

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 08/02/2019 - 16:47

Καλησπέρα παιδιά είμαι νέα στο forum και έχω πέσει θύμα τον προβληματικών προϊόντων της apple!αγορασα το iPhone 7 τον ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ 2018 από ιντερνετικό site.με το που το άνοιξα είχε θέμα με το ηχείο δεν Ακουγόταν τίποτα.μετα από ΕΝΑΝ ολόκληρο μήνα που το πήγαινα πέρα δώθε μόνη μου στην infoquest το βρήκαν και μου είπαν θέλει αντικατάσταση.εγω όμως είχα ήδη επικοινωνήσει με την apple οι οποίοι μου είπαν να κάνω επιστροφή χρημάτων και να αγοράσω το κινητό από εξουσιοδοτημένο μεταπωλητή όπως το πλαίσιο καθώς το τηλ αυτό είχε έρθει από Τυνησία και θα είχα θέμα με την εγγύηση μελλοντικά και μπλα μπλα μπλα.αγοραζω λοιπόν τον Μάρτιο 2018 το τηλέφωνο από το πλαίσιο! Έλα όμως που είχε παρόμοιο πρόβλημα!!!!!προσπαθωντας να με βΓαλω τρελή το κράτησα έτσι με τεράστια δυσκολία στις κλήσεις μέχρι τον Νοέμβριο!!!! Ο λόγος βασικά ήταν γιατί είχα κάποια προσωπικά θέματα και δεν μπορούσα να πάω νωρίτερα!το πάω στο πλαίσιο έπειτα από 1μηνα που το κράτησαν μου είπαν ότι πρέπει να πάρω αντικατάσταση συσκευής γιατί όντως ήταν και αυτο ελαττωματικό.και μαντέψτε;;;;η συσκευή που μου έδωσαν είναι ΕΛΑΤΤΩΜΑΤΙΚΗ πάλι με το ηχείο!πλεον δεν μπορώ να κάνω κλήσεις το ηχείο είναι νεκρό!το πήγα πάλι πίσω πήρα την apple και τους ζήτησα νέα συσκευή άλλο μοντέλο αλλά ΤΙΠΟΤΑ!πηγα στην isystem μου το βρήκαν κατευθείαν οι άνθρωποι το θέμα μου είπαν να μου δώσουν πάλι άλλη συσκευή ανοιγμένη κλπ το ίδιο μοντέλο και αρνήθηκα!εχω απευθυνθεί στο πλαίσιο το οποίο μου είπε θα στείλει την υπόθεση εσωτερικά έχει περάσει μια βδομάδα και τίποτα!και σας ρωτάω είναι δυνατόν;;;;τι άλλο να κάνω;έχω τρελαθεί με βγάζουν τρελοί ειδικά στο τηλέφωνο η apple μου λένε ότι δεν μπορούν να κάνουν κάτι!γνωριζετε πως μπορώ να βρω το δίκιο μου;θα βγάλω κάποια άκρη;ποιος την πληρώνει γι αυτά ρε παιδιά ;το πλαίσιο δεν θα έπρεπε να αναλάβει τις ευθύνες του;;;έδωσα 700€ μετρητά για να έχω ελαττωματικές συσκευές;;;;;;;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες