Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Beats Studio 3 (Decade Edition) ερωτησεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   MoreThanDarkness

MoreThanDarkness

    iPH Member

  • 212 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 23/03/2019 - 11:56

Έχω αγορασμένα από πέρσι τα συγκεκριμένα Beats και ήθελα να ρωτήσω. Αν και γενικά τα προσέχω έχουν αρχίσει να κάνουν την εμφάνιση τους αυτές οι κλωστούλες και γενικά φθείρεται το δερματίνι(?) επειδή δε μπόρεσα να βρω κάτι για την αντιμετώπιση του ή την συντήρηση γενικά αν υπάρχει κάποιος που ξέρει κάτι για να βοηθήσει.

Επίσης, είδα βίντεο που λένε πως τα μαξιλαράκια βγαίνουν και μπορείς να βάλεις άλλα. Αυτό είναι σίγουρο 100%? Γιατί αν και δε το πολύ προσπάθησα επειδή δε θέλω να τα κάνω ζημία δε φαίνεται να βγαίνουν και αν ναι είναι ο μόνος τρόπος ίσως που τελικά "συντηρώ" τα μαξιλαράκια? 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 05/10/2022 - 20:12

Καλησπέρα, παρόμοια ερώτηση κι εγώ. Κάτοχος Beats Studio 3 wireless από το 2019 και τα μαξιλαράκια έχουν φθαρεί πάρα πολύ (τόσο που γεμίζουν κομματάκια τα αυτιά μόλις τα φοράς) παρόλο που η χρήση τους ήταν ελάχιστη.

Υπάρχει κάποιο κατάστημα που να αντικαθιστά τα μαξιλαράκια;

#3   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2022 - 01:04

Μαξιλαρια

Οσο για την αντικατασταση ο τολμων νικα εφοσον πρεπει να ξεκολλησουν τα παλια.



#4   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 06/10/2022 - 13:12

Ωχ κατάλαβα. Είχα προσπαθήσει να τα βγάλω με βάση ένα βίντεο που είχα δει χωρίς αποτέλεσμα. Βέβαια δεν τα ζόρισα παραπάνω μην τα χαλάσω…

Πάντως για τόσα λεφτά θεωρώ ότι είναι απαράδεκτη τέτοια φθορά μετά από ελάχιστη χρήση


Sent from my iPhone using Tapatalk

#5   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2022 - 16:25

Ειδα και εγω ενα βιντεο μολις με ενα μαχαιρι που βαζει για να κανει την αποκολληση. Δοντακια εχει που κουμπωνουν πανω στο σωμα συν την κολλα Ολα αυτα βρισκονται περιφερικα οποτε νομιζω οτι με μια λεπτη λαμα ωστε να μπορεσεις να μπεις αναμεσα στο μαξιλαρι και στο σωμα του ακουστικου(1 εκ νομιζω φτανει) και λιγη υπομονη θα ξεκουμπωσει το πρωτο δοντακι.Αν το φοβασαι τοτε πρεπει να βρεις καποιον που να ασχολειται.Παντως σε καθε περιπτωση δεν μου εδωσε την εντυπωση οτι μπορει να γινει ζημια.Ειναι και ακριβα τα ατιμα και λογικο ειναι να φοβασαι.

Ερωτηση : Αν χαλασουν σε καποιον ποιος τα φτιαχνει επισημα? Ισως απο κει να ξεκιναγες



#6   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 06/10/2022 - 17:25

Από τα επίσημα μου είπαν ότι προχωρούν μόνο σε αντικατάσταση των ακουστικών και δε γίνεται αντικατάσταση σε κομμάτια. Θα το δω μήπως το ρισκάρω με τα μαξιλαράκια από Amazon... 



#7   jim clarinetist

jim clarinetist

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 08/10/2022 - 15:20

Χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση , με γρήγορη αναζήτησή βρήκα αυτά.

 

https://www.fruugo.g...6xoCNf4QAvD_BwE

 

https://www.fruugo.g...QRoCVJ8QAvD_BwE

 

https://www.nakas.gr...fBoCrEYQAvD_BwE






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες