Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Unlock icloud


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
36 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   001987aroidisS

001987aroidisS

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 07/04/2019 - 14:33

Γειά κ χαρά... Ήθελα να μάθω αν υπάρχει κάποια μέθοδος για ξεκλείδωμα icloud σας ευχαριστώ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 07/04/2019 - 14:39

Υπάρχει ο ένας και μοναδικός,
βάζουμε το Appleid και στην συνέχεια τον κωδικό.


Monese code: DIMIT036 κερδίζεις 5€. Το link για την εφαρμογή: Monese

#3   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 07/04/2019 - 14:43

Εφόσον είναι δικό σου και δε το κλαίει κανείς, τηλ. στο Support με την απόδειξη αγοράς.

 

Διαφορετικά έχεις ένα τούβλο (ευτυχώς).


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#4   001987aroidisS

001987aroidisS

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 07/04/2019 - 20:56

Κατάλαβα είστε όλοι οι applefanboys εδώ μέσα που δίνεται κ το βρακι σας στην Apple να φανταστώ... Εγώ έχω τόσο πισμα που θα το ξεκλειδώσω κ θα σας τα δείξω.. Έτσι κ αλλιώς το βρίκα δεν το έκλεψα... Το τούβλο μου σε λίγο καιρό θα δουλεύει κ θα το δείτε...

#5   michkal91

michkal91

    iPH Elite Poster

  • 2.335 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Michkal91

Δημοσίευση 07/04/2019 - 21:20

Ναι ναι apple fan boys επειδη θα χαρούμε να μη δουλέψει κάτι που δε σου ανήκει. Μιλάμε για θράσος. Όσο για το ότι το βρήκες αν θέλεις το επιστρέφεις εύκολα στον ιδιοκτήτη.

#6   garfield39gr

garfield39gr

    iPH newbie

  • 56 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/04/2019 - 22:01

Κατάλαβα είστε όλοι οι applefanboys εδώ μέσα που δίνεται κ το βρακι σας στην Apple να φανταστώ... Εγώ έχω τόσο πισμα που θα το ξεκλειδώσω κ θα σας τα δείξω.. Έτσι κ αλλιώς το βρίκα δεν το έκλεψα... Το τούβλο μου σε λίγο καιρό θα δουλεύει κ θα το δείτε...

Αν το κανεις να δουλεψει εγω σου δινω δημοσια 10000€ 



#7   Gunner7

Gunner7

    iPH User

  • 178 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 07/04/2019 - 22:10

Εγω δεν καταλαβ το iCloud γιατι το θελει; Και να το βρήκε καπου πετάμενο κωδικο συσκευής θελει..
Να το κανει delete θελει;


Κέρδισε δωρεαν αποστολή κάρτας με τον κωδικο GEOR876 κατα την εγγραφή σου στην Monese

#8   kober

kober

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 07/04/2019 - 22:13

Μην ασχολείστε... ενα κλεφτρόνι ειναι ετσι κι αλλιώς , ας επέμβει ο admin να κλείσει το θεμα!!! Αφου δεν προτίθεται να ψάξει για τον ιδιοκτήτη του δεν αξίζει να μιλάει κανεις μαζι του...

#9   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 08/04/2019 - 01:29

Κατάλαβα είστε όλοι οι applefanboys εδώ μέσα που δίνεται κ το βρακι σας στην Apple να φανταστώ... Εγώ έχω τόσο πισμα που θα το ξεκλειδώσω κ θα σας τα δείξω.. Έτσι κ αλλιώς το βρίκα δεν το έκλεψα... Το τούβλο μου σε λίγο καιρό θα δουλεύει κ θα το δείτε...

Χίλια συγγνώμη που δε σου είπαμε και μπράβο.

 

Είμαστε πραγματικά απαράδεκτα φανμποιζ..

 

Κρατάς στα χέρια σου κάτι που ουσιαστικά δε σου ανήκει και δε μπήκες καν, όχι στη διαδικασία, έστω στη σκέψη μήπως να ψάξεις αυτόν που το κλαίει.

 

Αυτό και μόνο αρκεί για να καταλάβεις πως είναι ακριβώς το ίδιο με το να κλέβεις.

 

Απο 'κει και πέρα ναι, θα δουλέψει τέλεια με ένα κιλό τσιμέντο.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#10   kominis

kominis

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/04/2019 - 21:20

Ελλαδα 2019. Το θρασσος επαψε να χει ντροπη απο τη μια πλευρα. Και η τιμιοτητα απο την αλλη δεν εχει σεβασμο αλλα ειναι κατακριτεα.
Φιλε οταν το ξεκλειδωσεις και μας το δεικεις να δουλευει μη ξεχασεις να κατεβεις και για δημοτικος συμβουλος.

#11   xarisk

xarisk

    iPH Contributor

  • 1.878 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/04/2019 - 07:51

ρε παλικαρια καταρχην δεν λεει πουθενα αν εψαξε η οχι για τον ιδιοκτητη. επισης εμενα μου εχει τυχει και να βρω τον ιδιοκτητη και να επιστρεψω 3 συσκευες.. αλλα και να μην μπορω να τον βρω με τπτ γιατι ηταν απο το εξωτερικο και η εταιρια εκει που ανηκε η καρτα επειδη ειχε ακυρωθει δεν μου εδωσαν καμια βοηθεια. Σε αυτη την περιπτωση δλδ τι? παλι φταις που σου εμεινε στο χερι? Ενταξει δεν ειναι ολα Ασπρο- Μαυρο. Για μενα οπως ειχα πει και παλαιοτερα συσκευες που δεν εχουν δωσει σημα στην  apple γιαπανω απο χρονο για παραδειγμα θα μπορουσε να στελνει διαγραφη και να την κανει παλι λειτουργικη με καποιο τροπο δε ξερω.



#12   CX73

CX73

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 11/04/2019 - 08:44

ρε παλικαρια καταρχην δεν λεει πουθενα αν εψαξε η οχι για τον ιδιοκτητη. επισης εμενα μου εχει τυχει και να βρω τον ιδιοκτητη και να επιστρεψω 3 συσκευες.. αλλα και να μην μπορω να τον βρω με τπτ γιατι ηταν απο το εξωτερικο και η εταιρια εκει που ανηκε η καρτα επειδη ειχε ακυρωθει δεν μου εδωσαν καμια βοηθεια. Σε αυτη την περιπτωση δλδ τι? παλι φταις που σου εμεινε στο χερι? Ενταξει δεν ειναι ολα Ασπρο- Μαυρο. Για μενα οπως ειχα πει και παλαιοτερα συσκευες που δεν εχουν δωσει σημα στην  apple γιαπανω απο χρονο για παραδειγμα θα μπορουσε να στελνει διαγραφη και να την κανει παλι λειτουργικη με καποιο τροπο δε ξερω.

Γράψε και κανενα τζοκερ.....γιατί με τέτοια τύχη!!!!!!! 



#13   xarisk

xarisk

    iPH Contributor

  • 1.878 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/04/2019 - 08:46

ποια τυχη βρε φιλε.. αλλοι τις βρισκουν εγω τους λεω οτι καλο ειναι να βρουμε σε ποιον ανηκει.. και ετσι εχω βρει 3. αλλα ενα δεν μπορεσα ποτε να βρω σε ποιον ανηκει. Δεν παιζει δλδ αυτη η εκδοχή να μην μπορεσεις να βρεις τον κατοχο?



#14   CX73

CX73

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 11/04/2019 - 08:53

ποια τυχη βρε φιλε.. αλλοι τις βρισκουν εγω τους λεω οτι καλο ειναι να βρουμε σε ποιον ανηκει.. και ετσι εχω βρει 3. αλλα ενα δεν μπορεσα ποτε να βρω σε ποιον ανηκει. Δεν παιζει δλδ αυτη η εκδοχή να μην μπορεσεις να βρεις τον κατοχο?

Εχω παντος μέχρι τώρα δεν εχω βρει ούτε NOKIA, βέβαια δεν ψαχνω σε τσέπες........



#15   xarisk

xarisk

    iPH Contributor

  • 1.878 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/04/2019 - 09:07

Και εγω προσωπικα τπτ οποτε και φυσικα δεν παιζω τζοκερ. Αλλα 2-3 φιλοι που βρηκαν ευτυχως τους επεισα να ψαξουμε τον ιδιοκτητη. Και ξερεις δεν ειναι και ευκολο να τον πισεις τον αλλον..οταν βρει κατι να το δωσει πισω. ευτυχως τα κινητα μεσο των εταιριων κινητης βρκαν τον κατοχο τους. Ενα οπως ειπα ομως πατημενο απο αμαξι ειχε καρτα απο γαλια.. παρολα αυτα δεν μπορεσα να βρω κατοχο.. γιατι ειχε διαγραψει την καρτα απο τον  provider.Επισης δεν ειχε βαλει lost mode η καποιο μυνημα οποτε.. δεν βρηκα τπτ.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες