Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αγορά iPad Pro 11


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 28/07/2019 - 18:46

Καλησπέρα στην ομάδα. Είμαι σε σοβαρή σκέψη για αγορά του iPad Pro 11 με την προσφορά του Γερμανού (20% επιστροφή με κάρτα eurobank). Το δίλημμα μου είναι ότι από τη μια είναι ευκαιρία τώρα διότι δεν έχει ακουστεί κάποια σοβαρή φήμη για νέο μοντέλο στο 2019 ή άξιζε να περιμένω το επόμενο?? Τώρα είμαι με iPad Air 2.


On iPad Air 2

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   astalavista

astalavista

    iPH Enthousiast

  • 357 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 28/07/2019 - 19:11

Αν η προσφορά ισχύει και για το μεγαλύτερο να πάρεις το 12αρι. Αξίζει τα λεφτά του. Και απο χωρητικότητα όσο πιο μεγάλο αντέχει η τσέπη σου τόσο πιο καλά. Μπορεί άνετα να αντικαταστήσει ένα λαπτοπ. Σχεδόν σε όλα. Και η αγορά τέτοιου μηχανήματος στην Ελλάδα προσφέρει δυο χρονια εγγύηση για την δίκη σου ασφάλεια.
Συνήθως κάνουν ανανέωση σειράς κάθε ενάμιση χρόνο. Αλλα ποτέ δεν ξέρεις.

#3   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 28/07/2019 - 19:31

Αν η προσφορά ισχύει και για το μεγαλύτερο να πάρεις το 12αρι. Αξίζει τα λεφτά του. Και απο χωρητικότητα όσο πιο μεγάλο αντέχει η τσέπη σου τόσο πιο καλά. Μπορεί άνετα να αντικαταστήσει ένα λαπτοπ. Σχεδόν σε όλα. Και η αγορά τέτοιου μηχανήματος στην Ελλάδα προσφέρει δυο χρονια εγγύηση για την δίκη σου ασφάλεια.
Συνήθως κάνουν ανανέωση σειράς κάθε ενάμιση χρόνο. Αλλα ποτέ δεν ξέρεις.

Για το 12αρι με τιποτα είναι πολύ μεγάλο και επίσης με τη χωρητικότητα το air 2 που έχω τώρα είναι στα 128gb και έχω τα 100 ελεύθερα όποτε θα πάνε ακλαφτα. Αυτό που με απασχολεί είναι, μην το πάρω τώρα κια σε ένα μήνα ανακοινώσουν άλλο θα ξενερώσω.


On iPad Air 2

#4   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 28/07/2019 - 19:50

Από Air 2 είναι πολύ μεγάλη αναβάθμιση, δε νομιζω να αλλάξει κάτι συνταρακτικά σε ανανέωση του, είναι κτήνος εσωτερικά και κουκλί εξωτερικά, δε θα το μετανιώσεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες