Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

AirPods Pro


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2542 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1741   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 20/04/2021 - 22:18

Τι να σου πω, εγώ τα έχω καταυχαριστηθεί.
 
Και δε το λέω ειρωνικά.

αυριο παραλαβαίνω αλλά (bose700) ,αμέσως τα στέλνω στο σέρβις μήπως έπεσα σε κινέζο άχρηστουρα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1742   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 20/04/2021 - 23:30

Εγώ πάντως τα έστειλα στη Document επειδή έκλειναν ένα χρόνο, χωρίς να έχουν κάποιο πρόβλημα, απλά αναφέροντας ότι κάνουν το κλασικό τρίξιμο στις κλήσεις (αγορά 4/20) και μου τα αντικατέστησαν. Ούτε πριν έτριζαν, ούτε και τώρα, αλλά είναι σαν να μου έδωσαν αλλα ακουστικά. Καλύτερο noise cancellation και απόκριση στο Hey Siri. Ήμουν περίεργος αν θα μου τα αλλάξουν, επειδή ανήκαν στην κατηγορία αντικατάστασης λόγω ημερομηνίας κατασκευής, και μου τα αντικατέστησαν.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1743   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 21/04/2021 - 22:53

Εγώ πάντως τα έστειλα στη Document επειδή έκλειναν ένα χρόνο, χωρίς να έχουν κάποιο πρόβλημα, απλά αναφέροντας ότι κάνουν το κλασικό τρίξιμο στις κλήσεις (αγορά 4/20) και μου τα αντικατέστησαν. Ούτε πριν έτριζαν, ούτε και τώρα, αλλά είναι σαν να μου έδωσαν αλλα ακουστικά. Καλύτερο noise cancellation και απόκριση στο Hey Siri. Ήμουν περίεργος αν θα μου τα αλλάξουν, επειδή ανήκαν στην κατηγορία αντικατάστασης λόγω ημερομηνίας κατασκευής, και μου τα αντικατέστησαν.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Καλησπέρα, και εγώ θα τα στείλω αλλά έχω χρόνο ακόμα, μόνο στην Document τα στέλνουμε ή μπορούμε και σε κάποιον άλλον εξουσιοδοτημένο...; Διότι είμαι από Πάτρα και εδώ δεν υπάρχει εξουσιοδοτημένος.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1744   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 21/04/2021 - 22:59

Τους προτίμησα και πλήρωσα μόνο τα μεταφορικά να τα στείλω. Δεν ξέρω την κατάληξη που θα είχα με την istorm, πάνω που θα τα πήγαινα σε αυτούς, δεν άνοιξαν τα καταστήματα Θεσσαλονίκη, και από περιγραφές εξυπηρέτησης των συγκεκριμένων, μάλλον καλά έκανα και τους απέφυγα τελικά . Πολύ επαγγελματίες, μη διστάσεις καθόλου.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1745   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 22/04/2021 - 06:59

Τους προτίμησα και πλήρωσα μόνο τα μεταφορικά να τα στείλω. Δεν ξέρω την κατάληξη που θα είχα με την istorm, πάνω που θα τα πήγαινα σε αυτούς, δεν άνοιξαν τα καταστήματα Θεσσαλονίκη, και από περιγραφές εξυπηρέτησης των συγκεκριμένων, μάλλον καλά έκανα και τους απέφυγα τελικά . Πολύ επαγγελματίες, μη διστάσεις καθόλου.


Sent from my iPhone using Tapatalk

καλα που το ειπες,δευτερα στελνω και τα δικα μου



#1746   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 22/04/2021 - 07:05

Εγώ πάντως τα έστειλα στη Document επειδή έκλειναν ένα χρόνο, χωρίς να έχουν κάποιο πρόβλημα, απλά αναφέροντας ότι κάνουν το κλασικό τρίξιμο στις κλήσεις (αγορά 4/20) και μου τα αντικατέστησαν. Ούτε πριν έτριζαν, ούτε και τώρα, αλλά είναι σαν να μου έδωσαν αλλα ακουστικά. Καλύτερο noise cancellation και απόκριση στο Hey Siri. Ήμουν περίεργος αν θα μου τα αλλάξουν, επειδή ανήκαν στην κατηγορία αντικατάστασης λόγω ημερομηνίας κατασκευής, και μου τα αντικατέστησαν.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ποσες μερες τα κρατησαν?



#1747   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 22/04/2021 - 07:12

Από ένα καλό που είχαν, τα έστειλα Δευτέρα απόγευμα με courier και τα παρέλαβα Πέμπτη.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1748   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 22/04/2021 - 07:19

Από ένα καλό που είχαν, τα έστειλα Δευτέρα απόγευμα με courier και τα παρέλαβα Πέμπτη.


Sent from my iPhone using Tapatalk

α ωραια,ευχαριστω πολυ



#1749   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/04/2021 - 08:18

Οσο περναει ο καιρος τα πλαστικα τα ασπρα των ακουστικων χειροτερευουν και αρχιζουν και μου ειναι χαλαρα και αν κουνηθω αποτομα μπορει να πεσουν. Απαραδεκτο για μενα

#1750   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 22/04/2021 - 08:47

Οσο περναει ο καιρος τα πλαστικα τα ασπρα των ακουστικων χειροτερευουν και αρχιζουν και μου ειναι χαλαρα και αν κουνηθω αποτομα μπορει να πεσουν. Απαραδεκτο για μενα

Εχω το ιδιο θεμα στο αριστερο ,οπως επισης οτι αν κουνησω αποτομα το κεφαλι μου κανει ενα χρουτς χρουτς σαν να εχει προβλημα



#1751   PrisonBreak-7-

PrisonBreak-7-

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/04/2021 - 09:39

Παρατήρησα χθες ότι τα ηχητικά μηνύματα στο Instagram απο τα ακουστικά δεν ακούγονται.



#1752   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 23/04/2021 - 18:32

Εχω το ιδιο θεμα στο αριστερο ,οπως επισης οτι αν κουνησω αποτομα το κεφαλι μου κανει ενα χρουτς χρουτς σαν να εχει προβλημα

 

Με αυτό το θέμα φίλε που αν κουνήσω το κεφάλι μου απότομα κάνει ένα κλακ παιδεύομαι μήνες. Τα ακουστικά τα αγόρασα μέσα Δεκεμβρίου και όταν περπατούσα η  κουνούσα αποτομα το κεφάλι έκαναν αυτό τον θόρυβο τα πήγα στο iStorm και ήταν μέσα στην παρτίδα για αντικατάσταση..τα καινούργια ακουστικά που πήρα όμως κάναν πάλι το ίδιο τα έστειλα πάλι στο iStorm όπου δεν διαπιστώθηκε πρόβλημα μετά τα έστειλα στην I system όπου και εκεί το ίδιο,εγώ όμως  ήμουν σίγουρος ότι τα ακουστικά έχουν πρόβλημα ειδικά το αριστερό,μίλησα με την Apple και με τα πολλά και πολύ επικοινωνία μου έγινε τελικά αντικατάσταση και μου ήρθαν καινούργια ακουστικά από Ολλανδία. Αυτά που έχω τώρα είναι σίγουρα πολύ καλύτερα αλλά ορισμένες φορές σπάνια ομως  πάλι ακούγεται, η εξυπηρέτηση από I system και apple ήταν κορυφή!!



#1753   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 23/04/2021 - 20:46

Με αυτό το θέμα φίλε που αν κουνήσω το κεφάλι μου απότομα κάνει ένα κλακ παιδεύομαι μήνες. Τα ακουστικά τα αγόρασα μέσα Δεκεμβρίου και όταν περπατούσα η  κουνούσα αποτομα το κεφάλι έκαναν αυτό τον θόρυβο τα πήγα στο iStorm και ήταν μέσα στην παρτίδα για αντικατάσταση..τα καινούργια ακουστικά που πήρα όμως κάναν πάλι το ίδιο τα έστειλα πάλι στο iStorm όπου δεν διαπιστώθηκε πρόβλημα μετά τα έστειλα στην I system όπου και εκεί το ίδιο,εγώ όμως  ήμουν σίγουρος ότι τα ακουστικά έχουν πρόβλημα ειδικά το αριστερό,μίλησα με την Apple και με τα πολλά και πολύ επικοινωνία μου έγινε τελικά αντικατάσταση και μου ήρθαν καινούργια ακουστικά από Ολλανδία. Αυτά που έχω τώρα είναι σίγουρα πολύ καλύτερα αλλά ορισμένες φορές σπάνια ομως  πάλι ακούγεται, η εξυπηρέτηση από I system και apple ήταν κορυφή!!

Απιστευτο πραγματικα. Θα παω να αφησω το μακμπουκ για αλλαγη πληκτρολογιου οποτε μαλλον θα τα αφησω και αυτα. γινεται κουραστικο



#1754   dimpup

dimpup

    iPH User

  • 191 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/04/2021 - 08:04

Νεο update για airpods 2 και pro

https://9to5mac.com/...nd-airpods-pro/


Sent from my iPad using Tapatalk

#1755   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 29/04/2021 - 08:19

Καλημέρα, από χθες το βράδυ προσπαθώ να κάνω ενημέρωση τα ακουστικά και ενώ ακολουθώ κανονικά τα βήματα δεν μου δείχνει ότι έγινε η ενημέρωση!!

Ξέρει κανείς πόση ώρα χρειάζεται γιατί νομίζω ότι τα είχα πάνω από 1 h στην πρίζα και συνδεδεμένα με το κινητό με wifi και bt.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (2)