Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Επιστροφή εκτυπωτή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   johnythedirector

johnythedirector

    iPH Addict

  • 640 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/11/2019 - 15:33

Καλησπέρα,

Έγινε αγορά εκτυπωτή από συγγενικό πρόσωπο μέσω internet, χρησιμοποιήθηκε για εκτύπωση μερικών σελίδων, όμως δεν έχει το χαρακτηριστικό της διπλής όψης που ήθελε ο αγοραστής.
Μπορεί να επιστραφεί πίσω μέσα σε 1 μέρες αφού χρησιμοποιήθηκε;
Αν ναι γνωρίζετε την σχετική νομοθεσία;

Ευχαριστώ!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 21/11/2019 - 11:22

Νομίζω ότι έχει δικαίωμα επιστροφής εντός 14 ημερών. Απλά να ρωτήσω κάτι. Όταν το αγόρασε έγραφε ότι είχε και διπλής όψεως εκτύπωση αλλά τελικά δεν είχε? Ήλθαν δηλαδή παραπληροφόρηση απο την πλευρά του πωλητή? Θα πρέπει να επιστραφεί όμως στην αρχική του συσκευασία με όλα τα ναύλοι στην αρχική τους κατάσταση. Εάν έχει πετάξει το παραμικρό δεν δικαιούται επιστροφής.


Sent from my iPad using Tapatalk

#3   johnythedirector

johnythedirector

    iPH Addict

  • 640 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2019 - 10:28

Νομίζω ότι έχει δικαίωμα επιστροφής εντός 14 ημερών. Απλά να ρωτήσω κάτι. Όταν το αγόρασε έγραφε ότι είχε και διπλής όψεως εκτύπωση αλλά τελικά δεν είχε? Ήλθαν δηλαδή παραπληροφόρηση απο την πλευρά του πωλητή? Θα πρέπει να επιστραφεί όμως στην αρχική του συσκευασία με όλα τα ναύλοι στην αρχική τους κατάσταση. Εάν έχει πετάξει το παραμικρό δεν δικαιούται επιστροφής.


Sent from my iPad using Tapatalk


Παραπληροφόρηση δεν υπήρξε, το πήρανε μετά από πρόταση φίκου που δουλεύει στα μελάνια. Όμως δεν είχανε ρωτήσει για εκτύπωση διπλής όψης, ήτανε βέβαιοι πως υπήρχε...
Βλέπω να πάει για πώληση γιατί μετά από δίκη μου επικοινωνία με τον πωλητή δεν το κάνει δεκτό πίσω όπως το περίμενα άλλωστε...


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες