Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Iphone 11 pro


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
8 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   loukaskrem

loukaskrem

    iPH Enthousiast

  • 402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 10/12/2019 - 01:45

Καλησπέρα έχω στην κατοχή μ το 11 pro. Σήμερα μ έκανε σχέδια ενώ ενεργοποιώ τα δεδομένα βγάζει το εικονίδιο 4g πάω να μπω στο Ίντερνετ κ μ βγάζει το μνμ ότι δεν έχω ανοιχτά Ρα δεδομένα κ ίσως μερικές φορές το αλλάζει κ ρε 3g μόνο τ... έχουμε ιδέα τ μπορεί ν είναι ;;; 13.1.1 έκδοση

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   VagelisDer

VagelisDer

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 10/12/2019 - 02:31

Κάνε την αναβάθμιση στο τελευταίο iOS 13.2.3 αν δεν την έχεις. Μετά τσέκαρε την sim σου, δοκίμασε να την καθαρίσεις ή βαλτη σε κάποια άλλη συσκευή. Είχα παρόμοια θέματα με προηγούμενο iPhone.

#3   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 10/12/2019 - 11:45

Καλησπέρα έχω στην κατοχή μ το 11 pro. Σήμερα μ έκανε σχέδια ενώ ενεργοποιώ τα δεδομένα βγάζει το εικονίδιο 4g πάω να μπω στο Ίντερνετ κ μ βγάζει το μνμ ότι δεν έχω ανοιχτά Ρα δεδομένα κ ίσως μερικές φορές το αλλάζει κ ρε 3g μόνο τ... έχουμε ιδέα τ μπορεί ν είναι ;;; 13.1.1 έκδοση

Ήταν Bug που διορθώθηκε με τη 13.2.2.

 

Πάρε Backup και κάνε Restore.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#4   dk80

dk80

    Member

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 10/12/2019 - 17:51

Καλησπέρα παιδιά κι από εμένα. Σήμερα για 1η φορά μου παρουσιάστηκε ενα παρόμοιο πρόβλημα σε iPhone 11 Pro (ios 13.2.3). Όλη μέρα με 4g ήμουν μια χαρά. Κάποια στιγμή κάνω tethering στο iPad ενός φίλου και μέχρι εδώ όλα καλά. Κάνω untethering και έκτοτε ενώ μου δείχνει καλό σήμα στις μπάρες του σήματος 4g το Ίντερνετ σέρνεται. Αλλάζω σε 3g και το κινητό λειτουργεί μια χαρά. Να εξηγήσω πως σε 4g μου κάνει διακοπές και στη ομιλία πέραν του προβλήματος των data. Αντίθετα στο 3g δεδομένα και ομιλία άψογα.

Να είναι σύμπτωση που το πρόβλημα παρουσιάστηκε μετά το tethering??

Υ. Γ·Προφανώς και έχω κάνει restart το κινητό αλλά και reset στις ρυθμίσεις δικτύου.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#5   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 10/12/2019 - 23:34

Υπήρχε πρόβλημα -και- με το Hotspot που μέχρι και τη 13.2.3 δεν είχε διορθωθεί.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#6   loukaskrem

loukaskrem

    iPH Enthousiast

  • 402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 15/12/2019 - 18:58

Πέρασα την τελευταία έκδοση κ τπτ ανοίγουν δεδομένα μπορεί να σκαλώσει κ να μ ανοίξει το 3g εικονίδιο αντί για το 4g και αν πάω να μπω σαφάρι μου βγάζει δεν είναι δυνατή η ενεργοποίηση των δεδομένων αποτύχεις ελέγχου ταυτότητας PDP γνωρίζουμε κάτι ;

#7   wrathchild

wrathchild

    iPH Elite Poster

  • 3.140 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G

Δημοσίευση 15/12/2019 - 19:19

Πέρασα την τελευταία έκδοση κ τπτ ανοίγουν δεδομένα μπορεί να σκαλώσει κ να μ ανοίξει το 3g εικονίδιο αντί για το 4g και αν πάω να μπω σαφάρι μου βγάζει δεν είναι δυνατή η ενεργοποίηση των δεδομένων αποτύχεις ελέγχου ταυτότητας PDP γνωρίζουμε κάτι ;

Απ'ότι φαίνεται έχει χοντρό θέμα η cosmote, κ χθες βράδυ τα ίδια σε μεγάλη παρέα με διάφορα κινητά, όλα με cosmote



#8   geozeppelinas

geozeppelinas

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/12/2019 - 20:16

Καλησπερα σε ολούς έχω πρόβλημα με 4g σε iPhone 11 pro από εχθές το βραδυ το πρωί ήταν εντάξει! Κάποιες φορές δουλεύει μόνο σε 3g και καθόλου 4g σημα

#9   NASA

NASA

    iPH Member

  • 330 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/12/2019 - 21:39

Κάνε επαναφορά ρυθμίσεις δικτύου και μετά επανεκκίνηση 






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες