Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

ΛΕΣΒΟΣ ΧΙΟΣ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
46 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 27/02/2020 - 11:51

Εννοείται φιλικά ...
Εξήγησε μου αν θες μόνο γιατί αντιδράει ο κόσμος στα κλειστά κέντρα .γιατι σίγουρα τα ματ δεν ήρθαν να δείρουν ,ήρθαν να περιφρουρήσουν εργασίες .ουτε είναι ρομπότ να κάθονται να δέχονται ξύλο .επισης ξέρω πως τα ματ είναι άοπλα ...όποτε θεωρώ απάνθρωπο τους πυροβολισμούς εναντίον τους ...ας φύγουμε όμως από τα ματ .ας πούμε για το μεταναστευτικο,γιατί τυχαίνει να το ζω και εγώ και θα σου πω μετά με ποιο τρόπο .ειμαι αντίθετος στις διαδηλώσεις .θεωρω τα κλειστά κέντρα μια πρώτη λύση ...θεωρώντας δεδομένο πως καμία κυβέρνηση (μη γελιόμαστε ) δεν μπορεί να κουνήσει το δαχτυλάκι και να τους εξαφανίσει σε μια μέρα .θα ακούσω τι θα μου πεις και θα σου πω την άποψη μου έχοντας διαβάσει όλο το μόνο και έχοντας γνώση τι θα συμβεί από δω καη πέρα .γιατι το πρόβλημα δεν είναι μόνο 20.000 λαθροματαναστες .ειναι πολυδιάστατο ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Με μια πρόταση: ΠΡΩΤΑ αποσυμφόρηση να αδειάσει το νησί από 30,000 παρείσακτους και μετά ναι ας γίνει κλειστή και ελεγχόμενη δομή όχι κράτησης επ άπειρον όμως αλλά προαναχωρησιακου χαρακτήρα.
Ολα τα ΘΑ κλείσουν οι υπάρχουσες δομές αλλά μέχρι τότε φάτε άλλη μια συγνώμη αλλά τ ακούω βερεσέ...
Όσο για τα «άοπλα» ματ ή έχεις παρωπίδες ή είσαι καλόπιστος.ουτε εγω έχω μάσκες και θώρακες στην καθημερινότητα μου...άρα μαλλον εγω είμαι ο άοπλος της ιστορίας.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/02/2020 - 11:54

Μα μόνο προαναχωρησιακου χαρακτήρα μπορούν να είναι τα κλειστά γιατί ο νέος νόμος τους κάνει όλους πλην εξαιρέσεων (Σύριοι ) λάθρο ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

RF forever


#18   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 27/02/2020 - 13:19

Μα μόνο προαναχωρησιακου χαρακτήρα μπορούν να είναι τα κλειστά γιατί ο νέος νόμος τους κάνει όλους πλην εξαιρέσεων (Σύριοι ) λάθρο ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αφού συμφωνούμε λοιπόν μπορείς εσυ να μου πεις γιατί όλοι οι λάθρο στοιβάζονται εδώ και δεν τους διώχνουν,πριν κάνουν τη νέα δομή;;;
Άρα μαλλον κάτι βρωμάει...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#19   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/02/2020 - 13:25

Το αναρωτιέσαι τώρα ;η το αναρωτιόσουν και τα χρονια του ΣΥΡΙΖΑ ;γιατί φίλε ο ΣΥΡΙΖΑ με τον παλιό νόμο άφησε πάνω από 50.000 αιτήσεις ασύλου αναμονή ...γιατί έτσι σύμφερε τις μκο .και εγώ σου λέω τώρα πως διώχνουμε αβέρτα ..αλλά φίλε δεν αδειάζει η θάλασσα με το κουτάλι γιατί θάλασσα άφησαν να μαζευτεί ..στο λέω εγώ όμως πτι προσπαθουν ..αλλά δεν εινΙ εύκολα τα πράγματα .σε προαναχωρησιακο δουλεύω .δεννθα σου πω σε πιο αλλά αν θες να μάθεις καταπάνω γιατί δεν μπορώ να τα γράψω όλα μπορείς να με πάρεις τηλ να σου πω πολλά ...να σου λύσω πολλές απορίες


Sent from my iPhone using Tapatalk

RF forever


#20   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 27/02/2020 - 13:48

Το αναρωτιέσαι τώρα ;η το αναρωτιόσουν και τα χρονια του ΣΥΡΙΖΑ ;γιατί φίλε ο ΣΥΡΙΖΑ με τον παλιό νόμο άφησε πάνω από 50.000 αιτήσεις ασύλου αναμονή ...γιατί έτσι σύμφερε τις μκο .και εγώ σου λέω τώρα πως διώχνουμε αβέρτα ..αλλά φίλε δεν αδειάζει η θάλασσα με το κουτάλι γιατί θάλασσα άφησαν να μαζευτεί ..στο λέω εγώ όμως πτι προσπαθουν ..αλλά δεν εινΙ εύκολα τα πράγματα .σε προαναχωρησιακο δουλεύω .δεννθα σου πω σε πιο αλλά αν θες να μάθεις καταπάνω γιατί δεν μπορώ να τα γράψω όλα μπορείς να με πάρεις τηλ να σου πω πολλά ...να σου λύσω πολλές απορίες


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αδερφέ μου από τις αρχές ανυσηχουσα...αλλά βλέπεις τότε κάποιοι θέλανε Νόμπελ και φωτό με τον Παπα...
Μεγάλη κουβέντα και σίγουρα φταίει τα μέγιστα και η τοπική κοινωνία σ αυτό,γιατί τότε κάποιοι κάνανε περιουσια όποτε ολα ήταν αβαβα...
Να σου πω ότι έβλεπες στα μπλόκα αριστερούς αλληλέγγυους Συριζαίους ιδιοκτητες ΜΚΟ κτλπ;Να ξερνάς...αλλά ελπίζω μ αυτούς να ασχοληθούμε μετά...
Κάποτε όμως φτάνει ο κόμπος στο χτένι και να τ αποτελέσματα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#21   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/02/2020 - 13:51

Ελπιζω να επικρατήσει η ηρεμία και να γίνει το σωστό ...οποίος δεν τα έχει ζήσει δεν μπορεί να καταλάβει ...κρατήστε την ψυχραιμία σας μόνο φιλαράκι ...δεν φταίνε ούτε οι μεν ούτε οι δε ...άλλοι φταίνε και κονομανε...


Sent from my iPhone using Tapatalk

RF forever


#22   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 27/02/2020 - 14:27

Ελπιζω να επικρατήσει η ηρεμία και να γίνει το σωστό ...οποίος δεν τα έχει ζήσει δεν μπορεί να καταλάβει ...κρατήστε την ψυχραιμία σας μόνο φιλαράκι ...δεν φταίνε ούτε οι μεν ούτε οι δε ...άλλοι φταίνε και κονομανε...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Είμαι απόλυτα σύμφωνος μαζί σου σ αυτό!
Πίστεψε με ,έχω τρία παιδιά και δεν έχω καμία διάθεση να τρέχω σε οδοφράγματα και να χτυπιέμαι.
Αλλά δυστυχώς εδώ φτάσανε τα πράγματα και ελπίζω και γώ να πρυτανεύσει η κοινή λογική.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#23   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/02/2020 - 14:41

Έλα ρε τριτεκνε συμπάσχον...καλες υπομονες μια από τα ίδια


Sent from my iPhone using Tapatalk

RF forever


#24   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1.409 μηνύματα

Δημοσίευση 27/02/2020 - 16:12

Τι ψάχνετε να λύσετε τα άλυτα.. Στοιβάχτηκαν όλοι εδώ επειδή καμία άλλη χώρα δεν τους δέχεται έτσι απλά.. Όποτε τι κανείς; Η τους μαντρώνεις σε κέντρα η τους αφήνεις να σουλατσάρουν δεξιά και αριστερά.. Ας προσέχαμε άλλη φορά τα σύνορα μας όπως κάνουν όλες οι σοβαρές χώρες


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

#25   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/02/2020 - 14:54

Γιατί τώρα εκεί στα νησιά δεν κάνετε ένα ντου στις ΜΚΟ που φέρνουν και μαζεύουν τους λάθρο στις ακτές ;η Ελλάδα δέχεται υβριδικό πόλεμο από την Τουρκία και εμείς μαλώνουμε μεταξύ μας !Γιαυτο μας αξίζουν τα χειρότερα !98d8683d3735d0ad0d4652b8ba2aa698.jpg

Η διμοιρία της Ξάνθης από το πρωί της Παρασκευής όρθια εκεί όπως το βλέπετε .


Sent from my iPhone using Tapatalk

RF forever


#26   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/02/2020 - 15:00

923100ebe2046ba15fce128b20d866ed.jpgbef2feac9dfea98c8b56e3aa981b6996.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: giabri, 29/02/2020 - 15:01

RF forever


#27   sirgeorge

sirgeorge

    iPH Elite Poster

  • 2.067 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 29/02/2020 - 15:11

923100ebe2046ba15fce128b20d866ed.jpgbef2feac9dfea98c8b56e3aa981b6996.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk


Τώρα που δεν κονομάνε από τους λαθρο που αμολήσαν,δεν τους θελουμε...στους άλλους που τα τσεπώνουν να φτιάξουμε κέντρα να βάλουμε τις ψυχούλες....σας δουλεύουν αδέρφια....


Sent from my iPhone using Tapatalk

#28   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/02/2020 - 15:16

Τι είδαμε τις προηγούμενες μέρες
1.ακροαριστεροι υποκριτές ψευτοανθρωπιστες χέρι χέρι με σκοτεινές ΜΚΟ λάθροεπικοισμου
2.ακροδεξιοι τραμπούκοι εκ του ασφαλούς
3.λαικιστες ακαλλιέργητοι τοπικοί άρχοντες
4.υποκριτες ντόπιοι επιδοτούμενοι ανθρωπιστές .
Όλοι μαζί σε μια εμετική συνεργασία κατά της λογικής .


Sent from my iPhone using Tapatalk

RF forever


#29   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/02/2020 - 15:24

Τώρα που δεν κονομάνε από τους λαθρο που αμολήσαν,δεν τους θελουμε...στους άλλους που τα τσεπώνουν να φτιάξουμε κέντρα να βάλουμε τις ψυχούλες....σας δουλεύουν αδέρφια....


Sent from my iPhone using Tapatalk


Υπάρχει εθνικό ζήτημα φίλε μου ...πέρασαν εκείνα.αποψη σου είναι να τους αφήσουμε να μπούμε ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

RF forever


#30   sirgeorge

sirgeorge

    iPH Elite Poster

  • 2.067 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 29/02/2020 - 15:25

Υπάρχει εθνικό ζήτημα φίλε μου ...πέρασαν εκείνα.αποψη σου είναι να τους αφήσουμε να μπούμε ;


Sent from my iPhone using Tapatalk


Είσαι καλά μωρέ που θα τους αφήσουμε να μπουνε;;εδώ δε μπορούμε να διώξουμε αυτούς που μας φόρτωσαν και τα τσέπωσαν.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες