Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

IPhone XS Max vs pro max


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   ilzals

ilzals

    iPH Member

  • 202 μηνύματα

Δημοσίευση 08/04/2020 - 14:30

Γεια σας τις τελευταίες μέρες έχει βγει προσφορά το xs max .Τα 64 gb στα 799 και τα 256 στα 849.Η διαφορά σε σχέση με το 11 pro max είναι χαοτική από 540e έως 690e.H αλήθεια είναι ότι δεν είναι υπέρ τόσο μεγάλου μεγέθους και ιδιαίτερα σε Pro Max γιατί είναι βαρύ τηλέφωνο και ποιο ογκοδες αλλά έχω απογοητεύτει από τη μπαταρία του Xs .Το θέμα μου δεν είναι η camera 4k video δεν τραβάω γιατί δεν έχω tv 4k αλλά oled .To night mode υπάρχει εφαρμογή neutralpro στο Apple store που βλέπω στο YouTube καλα αποτελέσματα σε σχέση με το Pro.Tο βασικό θέμα είναι η μπαταρία αν είναι καλη σε σχέση με το Xs.Eπίσης άτομα που πήγαν από XS max σε 11 Pro Max διαπίστωσαν αυτονομία αυτή τη χαοτική που λένε 4-5 ώρες παραπάνω ;Είναι κάτοχος του iPhone 6 πάνω από 5 χρονια .Οι απαιτήσεις μου είναι να μου βγάζει τουλάχιστον την ημέρα


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1.407 μηνύματα

Δημοσίευση 08/04/2020 - 16:09

Χαοτική διαφορά σε σχέση με το 6ρι.. Από την άλλη χαοτική διαφορά στην τιμή σε σχέση με το pro Max. Με αυτά που αναφέρεις και μέσα στα πλαίσια της λογικής και του οικονομικού, θα πήγαινα στα xs Max μέρα θα σου βγάζει σίγουρα εκτός αν το λιώνεις στα παιχνίδια πχ
Ps την εφαρμογή neuralcam την έχω όντως κάνει τεράστια διαφορά


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: ikaros13, 08/04/2020 - 16:10


#3   ilzals

ilzals

    iPH Member

  • 202 μηνύματα

Δημοσίευση 08/04/2020 - 16:13

Χαοτική διαφορά σε σχέση με το 6ρι.. Από την άλλη χαοτική διαφορά στην τιμή σε σχέση με το pro Max. Με αυτά που αναφέρεις και μέσα στα πλαίσια της λογικής και του οικονομικού, θα πήγαινα στα xs Max μέρα θα σου βγάζει σίγουρα εκτός αν το λιώνεις στα παιχνίδια πχ
Ps την εφαρμογή neuralcam την έχω όντως κάνει τεράστια διαφορά


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

να σε ρωτήσω το xs το απλό
όντως η μπαταρία είναι χάλια ;Επισης το μέγεθος σε βόλεψε ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#4   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1.407 μηνύματα

Δημοσίευση 08/04/2020 - 16:22

Το μέγεθος από τότε που πρωτοπόρα το 6s plus με έχει βολέψει απίστευτα, δεν θα μπορούσα προσωπικά ποτέ να πάω πλέον σε μικρότερο.. Συνήθεια είναι αλλά από εκεί και πέρα είναι καθαρά θέμα γούστου του καθενός
Για την μπαταρία του xs δεν έχω άποψη, εξαρτάται από τη χρήση όπως και κάθε συσκευή άλλωστε. Το xs Max μετά από 1,5 χρόνο με συχνή χρήση μου βγάζει μέρα, όταν το είχα πρωτοπάρει και με πολύ βαριά χρήση με έβγαζε (για τις ανάγκες μου πάντα χωρίς ιδιαίτερο η και καθόλου gaming)


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες