Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Νεο macbookpro-αποριεσ!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
Θέμα χωρίς απαντήσεις

#1   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 27/04/2020 - 01:04

Kαλημερα , αγορασα το νεο MacBook Pro 16' κ εχει διαφορε απο το late2011 που χα εγω μεχρι τωρα!!Κυριως η Touchbar! Eπειδη χρησιμοποιω google στο view Touch Bar ειναι απενεργοποιημενη τι πρεπει να κανω ?κ μπορω να την διαμορφωσω κ να βαλω οτι εφαρμογη θελω πχ fb αυτο γινεται μονο στο σαφαρι :huh:

 

Κ πάμε τώρα σε σαφάρι εκεί μου εμφάνιζε τισ εφαρμογές αλλά δεν με άφηνε να τισ σβήσω γτ με το πήγαινω customize control strip μου εμφανιζει φωτεινοτητα κ αλλα κ οχι τισ εφαρμογεσ παρολο που στο Touch Bar shows εχω επιλεξει apps controls !  Τωρα δε , δεν ξερω τι πατησα κ οι εφαρμογεσ δεν εμφανιζονται καθολου σε touchbar!

 

Επισησ οταν ανοιγω σαφαρι μου λεει δεν βρισκει τον σερβερ συνεχεια....απο οτι διαβασα πρεπει να παω να βγαλω wi fi να το ξαναβαλω κ μετα να βαλω κ το password χρειαζεται κατι αλλο :huh:Παρατηρησα κ κατι αλλο,για μενα ενοχλητικο οταν πατας το delete παρατεταμενα δεν τα σβηνει γρηγορα τα γραμματα αλλα ενα ενα γιατι :huh:?

 

Επειδη αυτοσ μου το φαρε ειναι γνωστοσ τησ δουλειασ μου  ανοιξε κ μου περασε ενα προγραμμα μπορω να παω να αλλαξω  το admin κ password  δεν θα χαθουν δεδομενα :huh:Σασ ευχαριστω για οποια βοηθεια!!


Τελευταία επεξεργασία από: bellinaki, 27/04/2020 - 01:14


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες