Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 2 ψήφοι

Apple Watch Series 6 - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
199 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   seatchry

seatchry

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 06/10/2020 - 21:04

Είπα μήπως το κάνουν κάποια στιγμή  544



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 06/10/2020 - 21:16

Είπα μήπως το κάνουν κάποια στιγμή 544

Θα το έπαιρνα κι εγώ από Amazon.de αλλά δεν ξέρω καν αν θα δουλέψει αν κι όταν η Cosmote αποφασίσει να το προχωρήσει.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#123   Christos122

Christos122

    iPH Member

  • 243 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 06/10/2020 - 22:35

Και εγώ με δόσεις το έκανα από το eshop αλλά από το κατάστημα μου το έδωσαν κανονικά χωρίς κανένα θέμα!



#124   altrig2004

altrig2004

    iPH newbie

  • 79 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 07/10/2020 - 12:29

Εγώ ήθελα να βάλω τις δόσεις στο κατάστημα. Αυτό δεν γινόταν. Μετά πήγα και έκανα νέα παραγγελία στο eshop, έβαλα κάρτα και 12 δόσεις και τελικά με χρέωσε μονοκοπανιά χωρίς δόσεις και το περιμένω τώρα. Αν ήταν έτσι το έπαιρνα χθες επιτόπου δηλαδή... Ότι να 'ναι! Δε βαριέσαι υπάρχουν και πιο σημαντικά προβλήματα :-)



#125   silence0021

silence0021

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Silence0024

Δημοσίευση 07/10/2020 - 14:30

Μόλις παρέλαβα και εγώ με παραγγελία 25/9 από Κωτσόβολο 44mm sp

#126   axidous

axidous

    iPH Addict

  • 626 μηνύματα
  • Twitter:@axidous
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:axidous

Δημοσίευση 07/10/2020 - 18:07

Μόλις μου ήρθε ειδοποίηση από Κωτσο για το Nike edition 44αρι ότι μου το έχουν στείλει μέσω ταχυδρομική 

αρα βρέθηκαν πλέον και τα Nike edition 



#127   Lefty79

Lefty79

    iPH Addict

  • 665 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 07/10/2020 - 18:21

Ναι τα Nike 44αρια υπάρχουν από χθες.
Υπάρχουν και στο Media Markt Ρέντη αλλά και στο istorm.

#128   MICZ45

MICZ45

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 09/10/2020 - 10:24

Παιδιά επειδή παρέλαβα Apple Watch 6 44mm product red κόκκινο από Κωτσόβολο, μου ήρθε και στο public Κορίνθου που είχα παραγγείλει. Θα το κρατήσουν για 5 μέρες, όποιος θέλει μπορεί να το πάρει.

#129   altrig2004

altrig2004

    iPH newbie

  • 79 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 09/10/2020 - 14:03

Παρέλαβα κι εγώ χθες από Γερμανό space grey 44άρι. Ερώτηση: Στην απόδειξη δεν αναφέρουν πουθενά serial number. Είναι λογικό;



#130   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 09/10/2020 - 14:06

Οποίος από Θεσσαλονίκη ενδιαφέρεται για 44αρι silver Nike ας μου στείλει μήνυμα.Στο Γερμανό της Ν. Μηχανιώνας είναι το ρολόι για παραλαβή.


Sent from my iPad using Tapatalk

#131   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 09/10/2020 - 14:55

Παρέλαβα κι εγώ χθες από Γερμανό space grey 44άρι. Ερώτηση: Στην απόδειξη δεν αναφέρουν πουθενά serial number. Είναι λογικό;

Κανονικά θα έπρεπε να είναι τυπωμένο.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#132   s0t0spower

s0t0spower

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 09/10/2020 - 15:59

Και το 4 που ειχα παει απο γερμανο πριν εναμιση χρονο δεν το ειχε τυπωμενο.

#133   GeorgiosL

GeorgiosL

    iPH Contributor

  • 1.464 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/10/2020 - 11:00

Καλημέρα φίλε Nikosgnr,

 

σχετικά με το post που μου διέγραψες, άφησα να περάσουν κάποιες μέρες, βλέπω οτι απαντάς σε όλους γενικά εκτός από εμένα και στην ερώτηση που σου είχα θέσει.

 

Ξαναδιάβασα και τα δυο σχετικά νήματα και δε βρήκα καμία σου απάντηση παρατήρηση σχετικα με αυτό, όπως είπες. 

Θα ήθελα να σε παρακαλώ να βρεις τις δυο σου παρατηρήσεις όπως λες και να μου τις παραθέσεις, και κυρίως για το λόγο που μου την είπες οτι σε αγνόησα και οτι "εκμεταλλεύτηκα την καλοσύνη σου και σε θεώρησα κορόιδο" αλλά και επειδή σε δημοκρατικές συζητήσεις δεν πρέπει να κατεβάζουμε ποτέ post έτσι "αέρα πατέρα" αναίτια και χωρίς καμία επισήμανση.

 

Από πλευράς μου θεώρησα ευγενικό, να ζητήσω προκαταβολικά δημοσίως συγνώμη για τις παρατηρήσεις που είπες οτι έκανες και που σε έθιξα, παρόλο που δεν τις είδα πουθενά εκ των υστέρων. Θα ήθελα και από πλευράς σου να είχες την ευγένεια -η τουλάχιστον την ευαισθησία, να κάνεις το ίδιο.

 

Ωραίο είναι να μοιράζουμε τις σοφές μας γνώσεις, αλλά όταν κάνουμε λάθος είναι όμορφο να έχουμε και εκεί την ίδια μεγαλειώδη σοφία να το αναγνωρίζουμε στους υπολοίπους. 

 

Μιας και έχεις επιλέξει να αστυνομεύεις το forum δραστικά και να κατεβάζεις posts, στη θέση σου θα ξεκινούσα από τα παρακάτω προσβλητικά των δυο θερμών φίλων όπου οι απαντήσεις τους θίγουν κυρίως τους ίδιους και κατ επέκτασιν αυτούς που προσπαθούν υποστηρίξουν. Αυτά όμως τα άφησες να υπάρχουν. 

 

Καλή Κυριακή και να είσαι καλά. 

 

ΥΓ. Sorry σε όλους για το off topic αλλά όταν κατεβαίνουν post -χωρίς αιτιολογία, για εμένα είναι πολύ σοβαρό, πόσο μάλλον όταν σου λένε οτι προσέβαλλες κιόλας (ενώ στην ουσία δεν έχει ειπωθεί τίποτα). 

 

Δεν είναι κανείς υποχρεωμένος να σε ενημερώσει όταν παραβαίνεις τους κανόνες λειτουργίας του Forum.

 

Υπάρχει το κομμάτι των αγγελιών να πουλήσεις και να προωθήσεις τις αγγελίες σου όπως κάνουν και οι υπόλοιποι εδώ μέσα.

 

Σου άφησα στο άλλο Topic των εντυπώσεων 2(!) Post που προωθούσες (ξανά) τη πώληση για τα ρολόγια σου.

 

Εκεί μάλλον ήμουν καλός ή στο μυαλό σου "κορόιδο".

 

Τώρα αν αυτό εσύ το αντιλαμβάνεσαι "λογοκρισία" και "εξουσία", δε φταίω εγώ.

 

Τη καλησπέρα και απο 'μενα και καλές πωλήσεις.

 

Μιλάω για τα συγκεκριμένα post εδώ:

 

Τσουρέκια...

 

 

Πασχαλινά. Με αβγό !


Τελευταία επεξεργασία από: GeorgiosL, 11/10/2020 - 11:04


#134   voxson

voxson

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 11/10/2020 - 11:20

Είχα προπαραγγείλει από Public ένα μπλε 44άρι με παραλαβή/πληρωμή από κατάστημα το οποίο την πρώτη ημέρα ήταν διαθέσιμο στα 499. Μετά το έριξαν στα 479 που το έχουν και οι περισσότεροι μεγάλοι. Πάω να το παραλάβω και αρνήθηκαν να μου το δώσουν στην τρέχουσα τιμή διότι το προπαρήγγειλα στα 499. Δεν το πήρα διότι σε άλλα καταστήματα όταν υπάρχει πτώση τιμής και δεν έχεις πληρώσει μπορείς να τη ζητήσεις.



#135   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 11/10/2020 - 11:47

Καλημέρα φίλε Nikosgnr,

 

σχετικά με το post που μου διέγραψες, άφησα να περάσουν κάποιες μέρες, βλέπω οτι απαντάς σε όλους γενικά εκτός από εμένα και στην ερώτηση που σου είχα θέσει.

 

Ξαναδιάβασα και τα δυο σχετικά νήματα και δε βρήκα καμία σου απάντηση παρατήρηση σχετικα με αυτό, όπως είπες. 

Θα ήθελα να σε παρακαλώ να βρεις τις δυο σου παρατηρήσεις όπως λες και να μου τις παραθέσεις, και κυρίως για το λόγο που μου την είπες οτι σε αγνόησα και οτι "εκμεταλλεύτηκα την καλοσύνη σου και σε θεώρησα κορόιδο" αλλά και επειδή σε δημοκρατικές συζητήσεις δεν πρέπει να κατεβάζουμε ποτέ post έτσι "αέρα πατέρα" αναίτια και χωρίς καμία επισήμανση.

 

Από πλευράς μου θεώρησα ευγενικό, να ζητήσω προκαταβολικά δημοσίως συγνώμη για τις παρατηρήσεις που είπες οτι έκανες και που σε έθιξα, παρόλο που δεν τις είδα πουθενά εκ των υστέρων. Θα ήθελα και από πλευράς σου να είχες την ευγένεια -η τουλάχιστον την ευαισθησία, να κάνεις το ίδιο.

 

Ωραίο είναι να μοιράζουμε τις σοφές μας γνώσεις, αλλά όταν κάνουμε λάθος είναι όμορφο να έχουμε και εκεί την ίδια μεγαλειώδη σοφία να το αναγνωρίζουμε στους υπολοίπους. 

 

Μιας και έχεις επιλέξει να αστυνομεύεις το forum δραστικά και να κατεβάζεις posts, στη θέση σου θα ξεκινούσα από τα παρακάτω προσβλητικά των δυο θερμών φίλων όπου οι απαντήσεις τους θίγουν κυρίως τους ίδιους και κατ επέκτασιν αυτούς που προσπαθούν υποστηρίξουν. Αυτά όμως τα άφησες να υπάρχουν. 

 

Καλή Κυριακή και να είσαι καλά. 

 

ΥΓ. Sorry σε όλους για το off topic αλλά όταν κατεβαίνουν post -χωρίς αιτιολογία, και για εμένα είναι σοβαρό, πόσο μάλλον όταν σου λένε οτι προσέβαλλες κιόλας (ενώ στην ουσία δεν έχει ειπωθεί τίποτα). 

 

 

Μιλάω για τα συγκεκριμένα post εδώ:

Καλημέρα GeorgiosL,

 

Συνεχίζεις -δυστυχώς- την ίδια καραμέλα περί κατεβάσματος Post "χωρίς αιτιολογία".

 

Θεωρώ πως είσαι νοήμον άτομο, συνεπώς όταν σου έχω εξηγήσει σε προηγούμενο Post το οποίο και κάνεις Quote πιο πάνω, οτι έχεις παραβεί τους κανόνες ποστάροντας και προώθώντας έμμεσα τις αγγελίες σου (2 φορές) ενώ υπάρχει το κομμάτι των ΑΓΓΕΛΙΩΝ, εσύ εξακολουθείς απλά να αναρωτιέσαι γιατί αφαιρέθηκε η 3η(!) προώθηση αγγελίας σου μέσα απο αυτό το Topic.

 

Που ξαναγράφω, οι 2 πρώτες "αγγελίες" σου (1 - 2) εδώ στα Topic του Forum, δεν έχουν πειραχτεί καθόλου και συνεχίζουν να υπάρχουν.

 

Ζητάω λοιπόν συγγνώμη απο όλα τα υπόλοιπα μέλη εδώ μέσα, που δεν αφαίρεσα εξαρχής και τις 2 πρώτες "αγγελίες" σου όπως θα όφειλα.

 

Οι παρατηρήσεις που δεν είδες πουθενά, θα έπρεπε λοιπόν να ήταν κάποια Warning Points, αφού "αστυνομεύω" δραστικά κιόλας (LEL), αλλά βλέπεις απλά σου αφαίρεσα μια πρώθηση αγγελίας σου χωρίς να το συνεχίζω. Την επόμενη φορά θα επανορθώσω.

 

Όσον για τα άλλα 2 Quotes που αναφέρεις, δε βλέπω κάτι το μεμπτό. Έτσι και αλλιώς λύσσα το κάναμε. Αν θεωρείς πως για κάποιο λόγο σε προσβάλλουν, υπάρχει το κουμπάκι της αναφοράς.

 

Δε μπορώ να μυρίσω τα νύχια μου για Post -που δε σε έχουν κάνει Quote κιόλας- για να καταλάβω πως θίγεσαι.

 

Δεν είχα σκοπό να απαντήσω, αλλά για άλλη μια φορά έπρεπε να σου ξεκαθαρίσω (πάλι) πράγματα αυτόνοητα.

 

Απλά σε ενημερώνω πως αυτή τη κουβέντα δεν υπάρχει λόγος να τη συνεχίσω. Βγήκαμε Off πολύ ξανά.

 

Καλή Κυριακή και να είσαι καλά. 


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες