Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Σχετικά με συνδεσιμότητα συσκευών...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   aliask

aliask

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/12/2020 - 09:54

Καλημερα στην παρέα! Σχεδόν «ιεροσυλία» η ερώτηση μου (χαχαχα) αλλά ξέρω πως εδώ υπάρχει λύση για τα πάντα, οποτε είπα να ρωτήσω...

Η επικοινωνία που υπάρχει μεταξύ iPhone iPad και Mac είναι γνωστή και εξαιρετική...

ηθελα να ρωτήσω υπάρχει αντίστοιχα κάποιος τρόπος συγχρονισμού στην περίπτωση Android τηλεφώνου android tablet και pc με windows 7 ? (Για win 10 κάτι βρήκα ψάχνοντας, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει)

Η κοπέλα μου έχει Samsung (Θου Κύριε..χαχα) τηλέφωνο και tablet και «ζηλεύει» τον τρόπο επικοινωνίας των δικό μου συσκευών...

Περα από την πλάκα, θα έλυνε τα χέρια της μια τέτοιου είδους επικοινωνία, δηλαδή συγχρονισμού από φωτογραφίες μέχρι έγγραφα, ιδανικά και στις 3ης συσκευές, αλλά εκτός από την λύση μεταφοράς χειροκίνητα σε google drive δεν βρήκα κάποια άλλη λύση.

Υπαρχει κάτι άλλο που θα μπορούσε να κάνει;; Υπάρχει εφαρμογή ή κάποιος άλλος τρόπος; Ιδανικά καλό θα ήταν να γίνεται αυτόματα και όχι χειροκίνητα η διαδικασία...

Τα φώτα σας αν κάποιος γνωρίζει! 
Ευχαριστω!! 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   mkougis

mkougis

    iPH Addict

  • 703 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 05/01/2021 - 17:23

κι εγώ θέλω ένα παλιό iPad 3 που έχω να το χρησιμοποιήσω ως ιντερνετικό ραδιόφωνο και να το χειρίζομαι από το iphone αλλά δεν τα καταφέρνω.


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες