Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πωληση iphone !


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Maria21

Maria21

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 11/12/2020 - 16:59

Καλησπερα σε ολους!! θελω να πουλησω το Iphone μου αλλα εν μεσω Lockdown που δε δουλευει τιποτα δε μπορω να το παω σε καταστημα προφανως ! εχετε ιδεα που μπορω να βαλω καποια αγγελια μηπως ενδιαφερθει καποιος να το αγορασει??γνωριζετε?



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/12/2020 - 17:09

Καλησπερα σε ολους!! θελω να πουλησω το Iphone μου αλλα εν μεσω Lockdown που δε δουλευει τιποτα δε μπορω να το παω σε καταστημα προφανως ! εχετε ιδεα που μπορω να βαλω καποια αγγελια μηπως ενδιαφερθει καποιος να το αγορασει??γνωριζετε?

Mπορείς να το βάλεις αγγελία και να το παραδώσεις χέρι με χέρι όπως έκανα και εγώ πριν λίγες ημέρες με το δικό μου .Μειώνεις φυσικά τους πιθανούς αγοραστές αλλά το να στείλεις τώρα κάτι είναι σχεδόν βέβαιο ότι δεν θα το παραλάβει πριν τις αρχές Ιανουαρίου γιατί όλες οι εταιρείες ταχυμεταφορών είναι σε safe mode την δεδομένη στιγμή.


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#3   Maria21

Maria21

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 11/12/2020 - 17:10

μα το θεμα ειναι να βρω καποιον γιατι τα καταστηματα που τα δεχονται δε ξερω ποτε θα ανοιξουν...εσυ πως το πουλησες που βαζεισ αγγελιες? δε εχω ιδεα απο αυτα....!



#4   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/12/2020 - 17:13

μα το θεμα ειναι να βρω καποιον γιατι τα καταστηματα που τα δεχονται δε ξερω ποτε θα ανοιξουν...εσυ πως το πουλησες που βαζεισ αγγελιες? δε εχω ιδεα απο αυτα....!

Αγγελίες μπορείς να βάλεις σε κοινωνικά δίκτυα ,στο site τους iph και σε αντίστοιχα επίσης τεχνολογικά site και να αναγράψεις την περιοχή που μένεις και μέχρι που μπορείς να πας έτσι ώστε να προσπαθήσεις να προσελκύσεις όσο γίνεται περισσότερους πιθανούς αγοραστές .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#5   Maria21

Maria21

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 11/12/2020 - 17:19

αν μπορεις στειλε μου τα site αυτα μεσω inbox παρακαλω να δοκιμασω!ευχαριστω πολυ!



#6   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/12/2020 - 17:24

Στα έστειλα καλή συνέχεια ;-).


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#7   emminad1925

emminad1925

    iPH Addict

  • 655 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 11/12/2020 - 17:55

Εγώ το είχα βάλει αγγελία στο market place στο facebook ,στο insomnia και στο car.gr (χύμα αγγελίες)..εν τέλη έφυγε μέσω car σε λιγότερο από εβδομάδα

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες