Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αγορά Car Kit και καλώδια ήχου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   jazzman

jazzman

    iPH Member

  • 273 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/02/2009 - 03:26

καλησπέρα παιδιά είμαι καινούριος κάτοχος iphone  εδώ και έναν μήνα περίπου και  πιστεύω ότι ήρθε η ώρα να πάρω και εγώ ένα car kit  για το αμάξι αλλά και ακόμα να δοκιμάσω να παίξω και τα κομμάτια απο το iphone στο mp3 player  του αυτοκινήτου

1 θα ήθελα να ακούσω κάποιες απόψεις απο άτομα που έχουν δοκιμάσει τα εν λόγω car kit( για παράδειγμα θα ήθελα να πάρω ένα να χωράει και την silicone skin  ώστε να μην γρατζουνιέται  καθόλου το τηλέφωνο (οι ελληνικοί δρόμοι καλώς η κακώς είναι γαμάτο λακούβες )

2 μια αξιόπιστη και ίσως φτηνή λύση για να πάρω τα καλώδια που συνδέεις με το mp3 player .To mp3 player Μου είναι  sony και έχει έξοδο .Είδα κάποια παιδιά να τα αναφέρουν απλά θέλω μια πιο αξιόπιστη πηγή που να τα έχει δοκιμάσει σε  Sony  και να δουλεύουν .Μην τα πάρω απο το εξωτερικό και στο τέλος δεν δουλεύουν


3.τα μαγαζιά η τα  e-shops  που θα αναφερθούν αν είναι εύκολο να αναφερθούν και μαγαζιά από Θεσσαλονίκη.Το λέω αυτό γιατί καλό και το Internet  αλλά απο το μαγαζί μπορείς να το δοκιμάσεις , να δεις την υφή του και ακόμα να δεις άμα εφαρμόζει απόλυτα με το κινητό σου

Τέλος να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά εδώ μέσα που κάνουν τόσο καλή δουλειά 

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Billucky

Billucky

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/03/2009 - 13:08

μιας που άνοιξε το topic.
Για το 2 σημείο που αναφέρεις δεν έχει διαφορά είτε Sony είτε Lg  είτε οτιδήποτε έχεις στο αμάξι .
Εφόσον έχει έξοδο για auxiliary πηγή ήχου τότε με ένα απλό καλώδιο είσαι ΟΚ.

Τώρα μην με ρωτήσεις τι καλώδιο και που το βρίσκεις γιατί ειλικρινα δεν ξέρω πιο κάνει για το ιφον μας

Αν γνωρίζει κάποιος ας απαντήσει ρε παιδιά και εγω το ψάχνω το ρημαδοcalbe.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες