Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

carbridge


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   puntakias22

puntakias22

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/03/2021 - 22:21

καλησπερα ειμαι κατοχος ενος iphone 11  με ios 14,4. απο το 3gs μεχρι και σημερα δεν θελησα ποτε να κανω jailbreak γιατι της αδερφης μου τοτε κολλαγε πολυ(iphone 5).Στο θεμα μου τωρα ειναι η σγκεκριμενη εφαρμογη carbridge.ειναι για να εχω το μενου του κινητου στην οθονη του αυτοκινητου.αυτη τη στιγμη συνδεεται κανονικα αλλα μονο με δυιο τρεις εφαρμογες.τα αλλα ολα δεν τα αναγνωριζει η ειναι κλειδωμενα.δεν ξερω.στο youtube ολοι βαζουν αυτο και κανουν τις εφαρμογες ενεργες.υπαρχει τροπος να το κανω και εγω?να καταβασω το carbridge?με οποιοδηποτε τροπο.προτιμω χωρις jailbreak και ας ειναι και επι πληρωμης.και αν οχι,με jailbreak μπορω?ευχαρισρω


Τελευταία επεξεργασία από: puntakias22, 16/03/2021 - 22:25


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   djphilip80

djphilip80

    iPH User

  • 183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:djphilip_

Δημοσίευση 17/03/2021 - 11:48

Ότι βλέπεις για το carbridge άνευ jailbrake είναι 101% fake...

μόνο μέσω jailbrake δουλεύει και ήταν ο βασικότερος λόγος για να ξαναγυρίσω σε jb στη συσκευή μου μετά από χρονια



#3   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 17/03/2021 - 13:03

καλησπερα ειμαι κατοχος ενος iphone 11  με ios 14,4. απο το 3gs μεχρι και σημερα δεν θελησα ποτε να κανω jailbreak γιατι της αδερφης μου τοτε κολλαγε πολυ(iphone 5).Στο θεμα μου τωρα ειναι η σγκεκριμενη εφαρμογη carbridge.ειναι για να εχω το μενου του κινητου στην οθονη του αυτοκινητου.αυτη τη στιγμη συνδεεται κανονικα αλλα μονο με δυιο τρεις εφαρμογες.τα αλλα ολα δεν τα αναγνωριζει η ειναι κλειδωμενα.δεν ξερω.στο youtube ολοι βαζουν αυτο και κανουν τις εφαρμογες ενεργες.υπαρχει τροπος να το κανω και εγω?να καταβασω το carbridge?με οποιοδηποτε τροπο.προτιμω χωρις jailbreak και ας ειναι και επι πληρωμης.και αν οχι,με jailbreak μπορω?ευχαρισρω

No JB, no party.

 

Μείνε στη 14.4 που πιθανόν θα έχουμε και εκεί υποστήριξη για JB. Μη πας σε νεότερη.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες