Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία
- - - - -

Βοήθεια για αγορά Apple Watch

• Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   imbalanced

imbalanced

iPH Member

• 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 18/03/2021 - 15:53

Καλησπέρα στο φόρουμ θέλω να αγοράσω το πρώτο μου Apple Watch αλλά δεν ξέρω ποιο μοντέλο αξίζει να αγοράσω έχω βρει το 5 330 από αλυσίδα το 6 370-410 από Σκρουτζ το SE από Σκρουτζ 280 η 4 μεταχειρισμένο γύρω στα 200-240. Η χρήση που κάνω είναι fitness tracking , sleep tracking και χρήση σαν ρολόι , δεδομένου των διαφόρων τιμών έχω μπερδευτεί σε ποιο να στοχεύσω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Galera

Galera

iPH newbie

• 51 μηνύματα

Δημοσίευση 18/03/2021 - 19:16

Εξαρτάται τι θέλεις και ποσά χρήματα δινεις. Άποψη μου να πάρεις το 5. Έχει ότι και το 6 εκτός από μέτρηση οξυγόνου. Αν σφίγγεσαι οικονομικά, πήγαινε για το se. Το πήρα 350 όταν είχε πρωτοβγεί και το έχω λατρέψει.

Μτχ το 4 μην το πάρεις.

#3   imbalanced

imbalanced

iPH Member

• 329 μηνύματα

Δημοσίευση 18/03/2021 - 19:26

Τείνω στο 5 γιατί το βρίσκω ασήμι από αλυσίδα ενώ το 6 για κάποιο λόγο ασημί έχει πιο πολύ από τα αλλά χρώματα στο Σκρουτζ

#4   dimpup

dimpup

iPH User

• 169 μηνύματα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 19/03/2021 - 08:11

Τείνω στο 5 γιατί το βρίσκω ασήμι από αλυσίδα ενώ το 6 για κάποιο λόγο ασημί έχει πιο πολύ από τα αλλά χρώματα στο Σκρουτζ

Εγω έχω το SE 44mm εδώ και δύο μηνες και ειμαι πολύ ευχαριστημένος για τη χρήση που το ήθελα. Είναι το πρώτο μου apple watch και δεν ήθελα να δώσω πολλά χρήματα, όπως δεν ήθελα και μεταχειρισμένο. Παρόλα αυτά αν είχα προλάβει την προσφορά για το 5 που είδα σε μεγάλη αλυσίδα, θα το επαιρνα αντί για το SE.

Sent from my iPad using Tapatalk

#5   COSTASK

COSTASK

iPH Member

• 292 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/03/2021 - 08:52

Aν μπορείς να διαθέσεις για το 6 , θα πήγαινα εκεί (ότι πιο φρέσκο, είναι future proof)..

Eναλλακτικά στο 5 , μικρές διαφορές από το 6  ( η συγκεκριμένη μετρηση οξυγόνου- για μενα όχι απαραίτητη).

Τα υπολοιπα μοντέλα δεν θα τα διάλεγα.

Τα μαύρα φεύγουν πιο πολύ από τα ασημι...

#6   imbalanced

imbalanced

iPH Member

• 329 μηνύματα

Δημοσίευση 19/03/2021 - 09:08

Δυστυχώς το 5 ήταν διαθέσιμο μόνο για καταστηματα( ; ) και δεν το στέλνανε αν και ήθελα το ασημί μάλλον θα πάω για 6 μαύρο απλώς θα περιμένω μέχρι Δευτέρα μήπως ανοίξουν τα καταστήματα και πάω να το πάρω για να γλυτωσω τις μεταφορικές

Τελευταία επεξεργασία από: imbalanced, 19/03/2021 - 09:09

Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες