Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Φάκελος Μετακινημένα στοιχεία


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 04/07/2021 - 15:28

Καλησπέρα σε όλη την παρέα μετά από αρκετά χρόνια απουσίας. Χτες αγόρασα το καινούργιο Macbook Pro με τον Μ1 επεξεργαστή. Το σύστημα με ενημέρωσε ότι υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση λογισμικού την οποία και έκανα, όμως με το πέρας της εγκατάστασης της ενημέρωσης, μου εμφάνισε στην επιφάνεια εργασίας ένα φάκελο με την ονομασία ''Μετακινημένα στοιχεία΄΄τον οποίο δεν ξέρω αν πρέπει να τον διαγράψω η να τον. κρατήσω. Παρακαλώ πολύ τη βοήθειά σας. Ευχαριστώ



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/07/2021 - 17:27

Καλησπέρα σε όλη την παρέα μετά από αρκετά χρόνια απουσίας. Χτες αγόρασα το καινούργιο Macbook Pro με τον Μ1 επεξεργαστή. Το σύστημα με ενημέρωσε ότι υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση λογισμικού την οποία και έκανα, όμως με το πέρας της εγκατάστασης της ενημέρωσης, μου εμφάνισε στην επιφάνεια εργασίας ένα φάκελο με την ονομασία ''Μετακινημένα στοιχεία΄΄τον οποίο δεν ξέρω αν πρέπει να τον διαγράψω η να τον. κρατήσω. Παρακαλώ πολύ τη βοήθειά σας. Ευχαριστώ

check



#3   IIIuvatar1981

IIIuvatar1981

    iPH Contributor

  • 1.202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/09/2021 - 08:30

Καλησπέρα σε όλη την παρέα μετά από αρκετά χρόνια απουσίας. Χτες αγόρασα το καινούργιο Macbook Pro με τον Μ1 επεξεργαστή. Το σύστημα με ενημέρωσε ότι υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση λογισμικού την οποία και έκανα, όμως με το πέρας της εγκατάστασης της ενημέρωσης, μου εμφάνισε στην επιφάνεια εργασίας ένα φάκελο με την ονομασία ''Μετακινημένα στοιχεία΄΄τον οποίο δεν ξέρω αν πρέπει να τον διαγράψω η να τον. κρατήσω. Παρακαλώ πολύ τη βοήθειά σας. Ευχαριστώ

Σχεδόν κανένας χρήστης, ούτε ξέρει αλλά ούτε και θα μπορέσει να καταλάβει ποτέ τι ακριβώς είναι τα "Επανατοποθετημένα στοιχεία" κι αυτό γιατί ακόμα και η ίδια η Apple το εξηγεί με ασάφεια. Πιο απλά, παίρνεις τον φάκελο και τον πετάς στον κάδο. Μετά πατάς άδειασμα και τέλος!

Ακόμα και ένας έμπειρος χρήστης, επίσης δεν πρόκειται να βγάλει άκρη, ακόμα και να διαβάσει το αρχείο PDF που περιλαμβάνει ο φάκελος και ασχοληθεί με αυτά τα αρχεία.






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες