Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

Autoclicker


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   johnnis23

johnnis23

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/07/2021 - 08:45

Παιδιά καλημέρα!

Ξέρεις κανείς κάποιον ασφαλή τρόπο για να εγκαταστήσω σε iphone 7 autoclick για παιχνίδια?

Παίζω ένα "ομαδικό" παιχνίδι και η ομάδα μου σύστησε να κάνω χρήση autoclick.

Όμως δεν βρήκα τίποτα στο appstore και όταν τους ξαναρώτησα, μου είπαν ότι όντως αφορά μόνο τα android και... με κορόιδεψαν.

Έψαξα λοιπόν μόνος μου στο youtube και βρήκα αυτό: 

Λέει λοιπόν ο τύπος ότι αρχικά θα πρέπει να έχουμε στο On το ανανεώσεις στο παρασκήνιο, μετά πρέπει να έχουμε στο Off τις αυτόματες ανανεώσεις στις ρυθμίσεις του  appstore (αργότερα λέει μπορείς να τα ξανακάνεις On - δεν ξέρω γιατί), μετά πάμε στο safari και γράφουμε applob. Όταν ανοίξει η σελίδα, γράφουμε στην αναζήτηση autoclicker και κατεβάζουμε την εφαρμογή.

Μετά την εγκατάσταση της εφαρμογής, αν κατάλαβα καλά, θα πρέπει να κατεβάσεις και άλλες δυο εφαρμογές: Secure VPN και CyberGhost. Δεν κατάλαβα βέβαια αν είναι τυχαίες αυτές οι εφαρμογές, γιατί λέει ότι μόλις τελειώσει η εγκατάσταση τους, τις αφαιρούμε. Δεν χρειάζονται. Απλά ζητούσε το AutoClicker να "ορίσουμε" δυο εφαρμογές...

Το ερώτημα μου προς εσάς είναι αν το γνωρίζετε και εάν είναι ασφαλής αυτή η διαδικασία για το τηλέφωνο μας...



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   johnnis23

johnnis23

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/07/2021 - 11:23

Ρε παιδιά κανείς δεν έχει άποψη?






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες