Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 4 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 13 Pro/Pro Max - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
808 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#196   axidous

axidous

    iPH Addict

  • 626 μηνύματα
  • Twitter:@axidous
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:axidous

Δημοσίευση 15/10/2021 - 18:35

Να το χαρείς, αλλά στο χρυσό η μόνη θήκη που δεν ταιριάζει, είναι αυτή :(

 

Ειχα παει istorm να παρω καποια θηκη , αλλα η απαντηση ηταν δεν εχουμε θηκες αφου δεν εχει κυκλοφορισει ακομα 

 

Και θα ηθελα γνωμες για τι θηκη μπορω να του βαλω που να ταιριαζει 

Απλα χωρις τζαμι και θηκη δεν το εχω ουτε λεπτο 

 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#197   GiannisSot

GiannisSot

    iPH Enthousiast

  • 534 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 15/10/2021 - 20:43

Δερμάτινη golden brown να του βάλεις. 



#198   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 16/10/2021 - 07:57

Κινηταρα παιδες. Παρελαβα 13 pro max χθες απο πλαισιο day one και τους ευχαριστω. Ερχομαι απο 12 pro max, αλλαζω καθε χρονο την συσκευη. Σε ολα καλυτερο! Μπαταρια δειχνει τουμπανο ακομα δεν εχω φορτισει απο χθες το μεσημερι, οθονη πιο φωτεινη, 120hz καταπληκτικα φαινεται η διαφορα, μάκρο φωτο πορωση, καλυτερο βιντεο σιγουρα, πιο γρηγορο τηλεφωνο γενικα, μικροτερο notch ενοχλει λιγοτερο. Γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Πηρα μπλε χρωμα ωραιο.

#199   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 16/10/2021 - 09:23

c9bf210048e35dfa06547a7b4784c8d3.jpg

iPhone 13 pro 256 graphite in Green leather case


Sent from my iPhone using Tapatalk

#200   BIOXALK

BIOXALK

    iPH Addict

  • 709 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 16/10/2021 - 10:18

Παιδιά, και εγώ από χθες κάτοχος pro max sierra blue 256 από iStorm. Μου έκανε ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ εντύπωση ο κρυστάλλινος ήχος από το ακουστικό κατά τη διάρκεια κλήσεων. Και μιλάω για την ίδια περιοχή, δηλαδή περιοχή Καλαμαριάς με δικτύου Vodafone. Αφού νόμιζα ότι είναι ανοιχτό το ηχείο της ανοιχτής ακρόασης. Τέλειο από κάθε άποψη.

#201   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 16/10/2021 - 10:50

Θα συμφωνήσω με τους προηγούμενους σε όλα τα θετικά στοιχεία της συσκευής.Απλά δεν το λες και ΤΗΝ αναβάθμιση σε σύγκριση με τον προκάτοχο του.
Στα αρνητικά του οι τεράστιες κάμερες (άσχημες για μένα),το βάρος του(αισθητά πιο βαρύ) και το πάχος του συγκριτικά με το 12.
Αγόρασα 13 pro blue.

Με λίγα λόγια φέτος το πήρα μόνο για να το πάρω και επειδή η διαφορά των 240€ που μου κόστισε δεν είναι τεράστιο ποσό για καινούργια συσκευή.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#202   kostakiss

kostakiss

    iPH Elite Poster

  • 1.910 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 16/10/2021 - 12:25

Κάτοχος 13 Pro Max Sierra Blue , απο 11 pro , αξιζει το κόπο,

-εμφανης διαφορα στην οθονη,παρολο που δεν ειμαι απαιτητικος σε αυτο το κομματι

-αισθητη αναμονη μπαταριας

-διαχειρισιμο μεγεθος

-καμερα(δεν μπορω να εκφερω γνωμη ακομα , αλλα το cinematic μετραει)

 

περιμενω τις Torras θηκη+τζαμι και κλεισαμεεεε



#203   giannisigoum

giannisigoum

    iPH Member

  • 301 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 16/10/2021 - 20:15

Παιδιά έχω τρομερό πρόβλημα!!!!
Παρέλαβα χθες απο public iPhone 13 pro max, και πρέπει να είναι ελαττωματικό κάνει από μόνο του επανεκκινήσεις! Το εκανα σετ up as new πέρασα από μόνος μου κάποιες εφαρμογές και σήμερα κλείνει το κινητό από μόνο του συνέχεια, χωρίς κάποιο μοτίβο όποτε θέλει κλείνει άλλες φορές συνεχόμενα 4-5 δορές καπάκια και άλλες φορές μετά από μια δυο ώρες! Πήρα τηλ στα public και μου είπαν ότι η Apple δν έχει ντοα και πρέπει να το στείλουν στην Αθήνα να δουν τι θα πούνε και αυτό θα πάρει 2 με τέσσερις βδομάδες! Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω άλλο;;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#204   fdlap

fdlap

    iPH Contributor

  • 996 μηνύματα

Δημοσίευση 16/10/2021 - 20:33

Δοκίμασε να απενεργοποιήσεις το Face ID γενικά μήπως είναι από αυτό. Όπως κ να χει μάλλον πάει για επιστροφή

#205   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 16/10/2021 - 21:16

Αν δεν έχει DOA το στέλνεις μόνος σου στη info quest και ξεμπερδεύεις .


Sent from my iPhone using Tapatalk

#206   giannisigoum

giannisigoum

    iPH Member

  • 301 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 16/10/2021 - 22:08

Δηλαδή είναι λογικό να μην έχουν doa τα public? Βρήκα αυτό, αλλά μου τα μασάνε προς το παρόν, λογικά αυτό θα κάνω με την infoquest αλλά μήπως ξεμπερδευω πιο γρήγορα 70b81ef266c33d154c0b6e418b170282.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

#207   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 17/10/2021 - 09:11

Παιδιά έχω τρομερό πρόβλημα!!!!
Παρέλαβα χθες απο public iPhone 13 pro max, και πρέπει να είναι ελαττωματικό κάνει από μόνο του επανεκκινήσεις! Το εκανα σετ up as new πέρασα από μόνος μου κάποιες εφαρμογές και σήμερα κλείνει το κινητό από μόνο του συνέχεια, χωρίς κάποιο μοτίβο όποτε θέλει κλείνει άλλες φορές συνεχόμενα 4-5 δορές καπάκια και άλλες φορές μετά από μια δυο ώρες! Πήρα τηλ στα public και μου είπαν ότι η Apple δν έχει ντοα και πρέπει να το στείλουν στην Αθήνα να δουν τι θα πούνε και αυτό θα πάρει 2 με τέσσερις βδομάδες! Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω άλλο;;;;

1. Το DOA είναι καθαρά επιλογή του καταστήματος αν θα το παρέχει.

 

2. Απο τη στιγμή που το κάνει, δεν γίνεται επιλεκτικά ανά κατασκευαστή. Εν ολίγοις ΑΥΤΟΙ και μόνο το παρέχουν.

 

3. Αφού μιλάμε για ηλ/νική η παραγγελία, κάνε υπαναχώρηση και πάρε τα λεφτά σου πίσω.

 

Απο τους λόγους που δε θέλω να μπλέκω με Public.
 


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 17/10/2021 - 09:17

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#208   sofnik69

sofnik69

    iPH Enthousiast

  • 584 μηνύματα
  • Twitter:@sofnik1
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 17/10/2021 - 09:47

Παιδιά έχω τρομερό πρόβλημα!!!!
Παρέλαβα χθες απο public iPhone 13 pro max, και πρέπει να είναι ελαττωματικό κάνει από μόνο του επανεκκινήσεις! Το εκανα σετ up as new πέρασα από μόνος μου κάποιες εφαρμογές και σήμερα κλείνει το κινητό από μόνο του συνέχεια, χωρίς κάποιο μοτίβο όποτε θέλει κλείνει άλλες φορές συνεχόμενα 4-5 δορές καπάκια και άλλες φορές μετά από μια δυο ώρες! Πήρα τηλ στα public και μου είπαν ότι η Apple δν έχει ντοα και πρέπει να το στείλουν στην Αθήνα να δουν τι θα πούνε και αυτό θα πάρει 2 με τέσσερις βδομάδες! Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω άλλο;;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Θα το πας! istorm,Isystem, ή Document, ξέχνα το public Και παρε τηλ. αυριο το πρωι την Apple 0080044145417


Τελευταία επεξεργασία από: sofnik69, 17/10/2021 - 09:48


#209   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 17/10/2021 - 11:10

Παιδιά έχω τρομερό πρόβλημα!!!!
Παρέλαβα χθες απο public iPhone 13 pro max, και πρέπει να είναι ελαττωματικό κάνει από μόνο του επανεκκινήσεις! Το εκανα σετ up as new πέρασα από μόνος μου κάποιες εφαρμογές και σήμερα κλείνει το κινητό από μόνο του συνέχεια, χωρίς κάποιο μοτίβο όποτε θέλει κλείνει άλλες φορές συνεχόμενα 4-5 δορές καπάκια και άλλες φορές μετά από μια δυο ώρες! Πήρα τηλ στα public και μου είπαν ότι η Apple δν έχει ντοα και πρέπει να το στείλουν στην Αθήνα να δουν τι θα πούνε και αυτό θα πάρει 2 με τέσσερις βδομάδες! Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω άλλο;;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Από το public προσωπικά δεν παίρνω ούτε μολύβι. Προφανώς δε σου έδωσαν ελλατωματικό εν γνώση τους αλλά δεν έχουν καμία εξυπηρέτηση after sales . Δοκίμασε να βγάλεις τη  σιμ και να την ξαναβάλεις, κάνε hard restart μόλις ανοίξει και αν το ενεργοποιήσεις κάνε και reset network settings. Του φοράς θήκη; Υπάρχει περίπτωση να πιέζει η θήκη το side button ; Αν θέλεις δοκίμασε τα παραπάνω. Τα βρήκα σε οδηγό για 12 και 13 pro max που είχαν θέματα ίδια με το δικό σου. Αν δεν αλλάξει κάτι τότε κάνε ότι σου ειπαν τα παιδιά. Άνοιξε case και πάνε σε εξουσιοδοτημένο ! Καλή τύχη!!



#210   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 17/10/2021 - 13:02

Είναι η δεύτερη φόρτιση που κανω στο iphone 13 pro με φορτιστή 18w της Apple και βλέπω ότι ζεσταίνεται , το εχει παρατηρήσει κανείς ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες