Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Τι ομάδα είναι τα μέλη στο forum;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
265 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Τι ομάδα είναι τα μέλη στο forum; (654 μέλη έχουν ψηφίσει)

Τι ομάδα είσαι;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#31   minakiii

minakiii

    iPH Addict

  • 814 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 25/02/2010 - 17:46

ΘΡΥΛΑΡΑ και τα μυαλά στα κάγκελα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/02/2010 - 20:51

off tpopic.. μια απλη μεθοδο των τριων στα 45 λεπτα 3 γκολ.... στα εννενηντα πόσα;;;;; ... :lol: :lol: :lol: ααα πε παναθα..!!!!

#33   canone

canone

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/02/2010 - 22:25

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!

#34   Jim87

Jim87

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/02/2010 - 05:46

Είμαι περίεργος να μάθω ποιός άλλος εκτός απο μένα επέλεξε το "δεν ασχολούμαι". Υπάρχουν δηλαδή κι άλλοι που βρίσκουν το ποδόσφαιρο χάσιμο χρόνου?



Nαι (και) εγώ ! :)

#35   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/02/2010 - 09:44

Ούτε εγώ ασχολούμαι με 22 παλικάρια που χωρίς να έχουν τελειώσει το δημοτικό βγάζουν εκατομμύρια και άλλοι κρεμάνε τα πτυχία τους στον τοίχο και παίρνουν 750 ευρώ...
δεν μπορώ να καταλάβω ούτε τον φανατισμό, ούτε αυτή την ιδέα "η ομάδα μου" .. ποια ομάδα σου? Κερδίζεις κάτι? Τι? Αυτοί σου παίρνουν τα λεφτάκια σου και εσύ τι?
Είναι σαν την πολιτική.. μας δουλεύουν, παίρνουν τα λεφτά μας και εμείς χτυπιόμαστε γι αυτούς.. άντε γεια!

#36   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 26/02/2010 - 09:51

Ελα είσαι λίγο υπερβολικός τώρα...αν μιλάς για τα παιδάκια που πάνε και τα σπάνε παντού, ακολουθώντας την ομάδα τους, όποια είναι αυτή, τότε είμαι μαζί σου.
Αλλα όσοι βλέπουν μπαλίτσα ή μπασκετάκι για να ψυχαγωγηθούν ή για να πάνε τον γιό τους στο γήπεδο να χαρούν λίγο αθλητισμό, χωρίς φανατισμό, τότε δεν συμφωνώ.
Ρώτα και όποιον εδω μέσα έχει ασχοληθεί λίγο πιο ενταντικά με τον αθλητισμό, θα σου πει ότι ειναι υγεία, όχι μόνο επειδή είσαι fit, αλλά μαθαίνεις άλλα πραγματα, ειδικά εαν ασχολείσαι με όμαδικό άθλημα.
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#37   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/02/2010 - 10:02

ναι, από αυτήν την άποψη ναι, αλλά δεν ξέρω πόση διαπαιδαγώγηση θα πάρει το παιδί μου αν τον πάω στο ματς..πχ.. ΠΑΟ - Ολυμπ. ... θα μάθει όλα τα καλά το παιδί μου.. όλες τις χρήσιμες λεξούλες για να πορευτεί στην ζωή του... είμαι υπέρ του αθλητισμού, του υγιούς αθλητισμού! Αυτό που βλέπουμε εμείς είναι χρηματιστήριο και εμπόριο...Μακάρι να πηγαίναμε παρέα Ολυμπιακοί, Παναθηναικοί, Πακοτζίδες, να βλέπαμε την μπαλίτσα μας να περνάγαμε ωραία και να πίναμε μια μπυρίτσα στο δίπλα καφενείο και όχι να την σπάγαμε ο ένας στο κεφάλι του άλλου...

#38   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 26/02/2010 - 10:07

Εσυ πιστεύεις ότι ο γιός σου στο γήπεδο θα περιμένει να μάθει τα μπινελίκια;
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#39   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/02/2010 - 10:15

ευτυχώς έχω κόρη! χαχαχα.. όχι εντάξει, αλλά δεν πιστεύω ότι είναι και το καλύτερο περιβάλλον.. Κοίτα, όταν (μακάρι) κάνω και τον γιο και αποφασίσω (που δεν νομίζω, γιατί δεν παρακολουθώ) να πάμε στο γήπεδο, θα πάω σε ευρωπαϊκό αγώνα, που είναι πιο πολιτισμένος. Αλλά γενικά, θα προσπαθήσω να του περάσω άλλα πρότυπα στην ζωή του.. αν και σήμερα έχουμε ξεφύγει...όταν βλέπεις τα πιτσιρίκια να θέλουν να γίνουν σαν την Πετρούλα... τέλος πάντων. Παν μέτρων άριστον, Ωραία η μπάλα, αλλά όχι ο φανατισμός και οι παρωπίδες, αυτό δεν θέλω να περάσω στα παιδιά μου!

#40   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/02/2010 - 13:28

2 ειναι οι ομαδες σε ολη την ελλαδα και βαθια μεσα σας ολοι το ξερετε...ολυμπιακος και αντιολυμπιακος..εγω ειμαι η πρωτη 8)

#41   Spirou

Spirou

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 27/02/2010 - 15:43

2 ειναι οι ομαδες σε ολη την ελλαδα και βαθια μεσα σας ολοι το ξερετε...ολυμπιακος και αντιολυμπιακος..εγω ειμαι η πρωτη 8)

Μπραβο ρε komiti μαζι σου!!

#42   GoS

GoS

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 27/02/2010 - 22:09

2 ειναι οι ομαδες σε ολη την ελλαδα και βαθια μεσα σας ολοι το ξερετε...ολυμπιακος και αντιολυμπιακος..εγω ειμαι η πρωτη 8)


Μην το παρακάνεις...Βαθιά μέσα μας ορισμένοι έχουμε κάτι που δεν θα καταλάβεις ποτέ επειδή αποφάσισες να υποστηρίζεις μια ομάδα που από τότε που γεννήθηκες είναι 1η...Πες μας απλά την ομάδα σου μην κάνεις βαρύγδουπες δηλώσεις

#43   napsterthegrey

napsterthegrey

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/02/2010 - 23:48

ΕΙΝΑΙ ΧΟΡΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΩ ΤΟΝ ΠΑΟ ΜΟΥ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΣΤΟ ΘΕΟ ΠΑΝΑΘΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΣΑΝ ΗΡΩΪΝΗ ΣΑΝ ΣΚΛΗΡΟ ΝΑΡΚΩΤΙΚΟ ΣΑΝ ΤΟ ΧΑΣ..Σ ΤΟ LSD ΠΑΝΑΘΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΑΣΤΟΥΡΩΝΕΙ ΟΛΗ Η ΓΗ

#44   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/03/2010 - 17:52

φιλε GOS δεν ξερω τι ομαδα εισαι αλλα θα ηθελα να μαθω...οσο για το αν υποστηριζω τον ολυμπιακο επειδη ειναι πρωτος απο τοτε που γεννηθηκα θα σου πω πως εχεις αδικο..υποστηριζω σαφεστατα την καλυτερη ομαδα στην ελλαδα αλλα και αυτη, την οποια εχει προσφερει πολλα στο ελληνικο ποδοσφαιρο με την πορεια της στην ευρωπη..και εχω πει και κατι αλλο..αν φετος το παρω ξανα με αυτη την ομαδα και εναντιον του σαφεστατα καλυτερου παναθηναικου τοτε καντε ξανα υπομονη 7 χρονια για να ειστε υποψηφιοι 8)

#45   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 03/03/2010 - 18:00

...από μικρός!!!! :D
Αναρτημένη εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από: JohnHasio, 03/03/2010 - 18:01


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες