Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Wallpapers


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   missing

missing

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/02/2010 - 18:24

Πρώτα απο όλα θέλω να σας δώσω τα συγχαρητήρια μου!Έμαθα πολλά απο εσάς.Αγάρασα το υπέροχο αυτο τηλέφωνο την παρασκευή,το έκανα j/b και ειναι ολα μια χαρα.
θέλω να μου πείτε πως μπορώ να περάσω Wallpapers η foto απο τον Η/Υ στο iphone. :blink: Eίμαι καινούργιος :(

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 19/03/2010 - 05:09

Πρώτα απο όλα θέλω να σας δώσω τα συγχαρητήρια μου!Έμαθα πολλά απο εσάς.Αγάρασα το υπέροχο αυτο τηλέφωνο την παρασκευή,το έκανα j/b και ειναι ολα μια χαρα.
θέλω να μου πείτε πως μπορώ να περάσω Wallpapers η foto απο τον Η/Υ στο iphone. :blink: Eίμαι καινούργιος :(

Φτιαχνεις ενα ( η 2,3 οσα θελεις!) ντοσιε, με της φωτογραφιες που σε ενδιαφερουν στον υπολογηστη. Πας στο itunes, συνδεεις το τηλεφωνο σου, και εκει θα δεις το παραθυρακι του τηλεφωνου σου! Δεξια προς το τελος, (στο παραθηρακι iphone του itunes) θα δεις να γραφει "Pictures" το πατας, και εκει θα σου προτηνει να διαλεξεις της φωτογραφιες που θες απο τον υπολογιστη σου! Διαλεγεις τα ντοσιε που εχεις φτιαξει, (τα τικαρεις) και μολις τελειωσεις κανεις sync. (κατω δεξια) Οριστε και ενα λινκ απο καπια ωραια iPhone wallpaper! Wallpapers Καλη συνεχεια! ;)

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 19/03/2010 - 05:10

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες