Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

ευρεση κλεμμενου iphone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
35 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   teriparatide

teriparatide

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/04/2010 - 12:13

χθες το βραδυ εχασα και το κινητο σε ενα ταξι στη θεσσαλονικη και κατοπιν καποιο λαμογιο κλασσικα το βουτηξε. ισως λιγο χαζη ερωτηση αλλα υπαρχει περιπτωση μεσω GPS να βρεθει τιποτα? η αστυνομια μπορει να βοηθησει? το κινητο ηταν στην αρχη ανοιχτο και μετα το εκλεισε αυτος. εχει κωδικο για να το ανοιξεις.
καποιος φιλος που να χε καποια αναλογη εμπειρια και εβγαλε καποια ακρη??
ευχαριστω παιδια και μακρια απο σας...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/04/2010 - 12:35

βασικα ο τυπος που το βρηκε στο ταξι δεν το βουτηξε..βαλε τον εαυτο σου στη θεση του με το συγκεκριμενο κινητο και πες μου πως θα σε χαρακτηριζες...οσο για το θεμα σου τωρα...δεν υπαρχει τροπος να το βρεις εκτος αν εισαι συνδρομιτης σε καποια υπηρεσια στην οποια προφανως δεν εισαι..εχει τυχει και σε αλλα παιδια απο δω μεσα και δεν βρηκαν τιποτα..υπομονη και μακαρι να ειναι το τελευταιο που χανεις...

#3   teriparatide

teriparatide

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/04/2010 - 12:40

βασικα ο τυπος που το βρηκε στο ταξι δεν το βουτηξε..βαλε τον εαυτο σου στη θεση του με το συγκεκριμενο κινητο και πες μου πως θα σε χαρακτηριζες...οσο για το θεμα σου τωρα...δεν υπαρχει τροπος να το βρεις εκτος αν εισαι συνδρομιτης σε καποια υπηρεσια στην οποια προφανως δεν εισαι..εχει τυχει και σε αλλα παιδια απο δω μεσα και δεν βρηκαν τιποτα..υπομονη και μακαρι να ειναι το τελευταιο που χανεις...

τι εννοεις δε το βουτηξε? του το αφησα για ενθυμιο? εχω βρει κι εγω iphone πριν μαλιστα αγορασω το δικο μου και ειχα την παιδεια να το επιστρεψω αμεσως στον κατοχο. εσυ δε ξερω τι θα εκανες

#4   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/04/2010 - 12:42

εγω κλασσικα θα το επερνα χωρις καν να το σκεφτω...δεν ξερω αν θα με χαρακτηρισετε πρωτογονο ή ειλικρινη παντως αυτο θα εκανα ;)

#5   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 09/04/2010 - 12:43

ο βασικοτερος υποπτος μαλλον ειναι ο οδηγος του ταξι...εαν θυμασαι το νουμερο απο το ταξι ισως μπορεσεις να κανεις κατι...

#6   teriparatide

teriparatide

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/04/2010 - 12:45

ο βασικοτερος υποπτος μαλλον ειναι ο οδηγος του ταξι...εαν θυμασαι το νουμερο απο το ταξι ισως μπορεσεις να κανεις κατι...


το ξερω φιλε. τον βρηκα χθες και ηρθε και καλα να ψαξουμε αλλα παπαλα. απο τη στιγμη που με αφησε μεχρι που καταλαβα οτι εχασα το κινητο και πηρα τηλ την εταιρια περασαν μαξιμουμ 20 λεπτα μεσα στα οποια ειπε οτι πηρε αλλες 2 κουρσες!! 3 το βραδυ απο τουμπα 2 κουρσες σε 15-20 λεπτα!!!

#7   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 09/04/2010 - 12:48

το ξερω φιλε. τον βρηκα χθες και ηρθε και καλα να ψαξουμε αλλα παπαλα. απο τη στιγμη που με αφησε μεχρι που καταλαβα οτι εχασα το κινητο και πηρα τηλ την εταιρια περασαν μαξιμουμ 20 λεπτα μεσα στα οποια ειπε οτι πηρε αλλες 2 κουρσες!! 3 το βραδυ απο τουμπα 2 κουρσες σε 15-20 λεπτα!!!

επειδη εχω ζησει καποια χρονια(5) στην θεσσαλονικη μου φαινεται και εμενα χλωμο να πηρε δυο κουρσες τετοια ωρα απο τουμπα...εαν εισαι συνδρομητης στο mobile me ισως κανεις κατι αλλιως δεν γινεται τιποτα δυστυχως φιλε μου...

Τελευταία επεξεργασία από: Paris1986, 09/04/2010 - 12:49


#8   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/04/2010 - 12:51

καλα και ο οδηγος δεν ειναι ο βασικος υποπτος..ο επομενος ειναι..εσυ αν ησουν οδηγος θα κοιταζες καθε φορα που εβγαινε καποιος στο πισω καθισμα?θα στραβολαιμιαζες :lol: :lol:

#9   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/04/2010 - 12:51

ο βασικοτερος υποπτος μαλλον ειναι ο οδηγος του ταξι...εαν θυμασαι το νουμερο απο το ταξι ισως μπορεσεις να κανεις κατι...


+1 ! Αποκλείεται να μην το είχε δει ο ταξιτζής !!!

#10   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 09/04/2010 - 12:55

καλα και ο οδηγος δεν ειναι ο βασικος υποπτος..ο επομενος ειναι..εσυ αν ησουν οδηγος θα κοιταζες καθε φορα που εβγαινε καποιος στο πισω καθισμα?θα στραβολαιμιαζες :lol: :lol:

εαν καθοταν πισω σιγουρα θα γυρισε να του δωσει ρεστα(εκτος αν δεν χρειαζοταν) και θα το ειδε...εαν καθοταν μπροστα ο φιλος μας τοτε σιγουρα θα το ειδε και θα το βουτηξε...επιπλεον 3 η ωρα το βραδυ απο τουμπα πολυ δυσκολα πηρα 2 κουρσες σε διαστημα 15-20 λεπτων...η τουμπα τετοια ωρα ειναι σαν western...δεν κυκλοφορει πολυς κοσμος...

Τελευταία επεξεργασία από: Paris1986, 09/04/2010 - 12:56


#11   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/04/2010 - 12:58

αν ηταν ραδιοταξι μπορεις να επιβεβαιωσεις τα λεγομενα του απλα πηγαινοντας στην εταιρεια..παντως δεν νομιζω να βρεις το κινητο σου,ουτε να παρεις λεφτα

#12   teriparatide

teriparatide

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/04/2010 - 12:58

εαν καθοταν πισω σιγουρα θα γυρισε να του δωσει ρεστα(εκτος αν δεν χρειαζοταν) και θα το ειδε...εαν καθοταν μπροστα ο φιλος μας τοτε σιγουρα θα το ειδε και θα το βουτηξε...επιπλεον 3 η ωρα το βραδυ απο τουμπα πολυ δυσκολα πηρα 2 κουρσες σε διαστημα 15-20 λεπτων...η τουμπα τετοια ωρα ειναι σαν western...δεν κυκλοφορει πολυς κοσμος...


καθομουν πισω και πηρα ρεστα. το χασα λεπτα πριν με αφησει διοτι μεσα στο ταξι ειχα ενα sms

#13   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 09/04/2010 - 13:01

τοτε φιλε μου στανταρ το πηρε ο ταριφας...το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να ζητησεις τις κουρσες απο την καταγραφη του συστηματος και να δεις αν οντως τις πηρε...αν τις πηρε δεν μπορεις να τον κατηγορησεις,αν οχι τοτε ειναι αυτος που το πηρε...

#14   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 09/04/2010 - 13:04

Ποιές κούρσες μωρέ και καταγραφή συστήματος. Αυτό γίνεται μόνο σε περίπτωση τηλεφωνήματος στο κέντρο των ΤΑΧΙ. Αν βρήκε 2 ανθρώπους στο δρόμο και μάζεψε σιγά μην έδωσε και ΑΦΜ πελάτη.

ΥΓ. Ξέχνα το το τηλέφωνο. Απο την στιγμή που είδες ότι "έκλεισε" έπρεπε να του κάνεις την κηδεία.

Τελευταία επεξεργασία από: Smaug, 09/04/2010 - 13:04


#15   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/04/2010 - 13:07

βασικα ολοι λεμε το ιδιο απλα ο smaug το εθεσε καλυτερα απ'ολους :lol: :lol: :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες