Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

ευρεση κλεμμενου iphone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
35 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   teriparatide

teriparatide

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/04/2010 - 13:11

βασικα ολοι λεμε το ιδιο απλα ο smaug το εθεσε καλυτερα απ'ολους :lol: :lol: :lol:

το ξερω διοτι απο πιατσα το πηρα. ο τροπος σου παντως ειχε μια αρκετη δοση ειρωνιας komitis σε αντιθεση με τα αλλα παιδια. αλλα ειπαμε εσυ θα το επαιρνες διχως δευτερη σκεψη

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/04/2010 - 13:18

απλα προσπαθησα να βρω την αστεια πλευρα της υποθεσης μηπως πουν και τα παιδια κανενα αστειο και ξεχαστεις...επισης το οτι τονιζεις πως θα το επαιρνα χωρις δευτερη σκεψη δεν μπορω να το καταλαβω..ρωτα απο δω μεσα 100 ατομα να δεις οτι η πλειοψηφια θα το επαιρνε..

#18   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 09/04/2010 - 13:24

απλα προσπαθησα να βρω την αστεια πλευρα της υποθεσης μηπως πουν και τα παιδια κανενα αστειο και ξεχαστεις...επισης το οτι τονιζεις πως θα το επαιρνα χωρις δευτερη σκεψη δεν μπορω να το καταλαβω..ρωτα απο δω μεσα 100 ατομα να δεις οτι η πλειοψηφια θα το επαιρνε..



φίλε komitis κάποιος έχει ρίξει πολύ δουλειά για να καταφέρει να μαζέψει λεφτά να πάρει ένα τέτοιο κινητό!ακόμα και αν πάρουμε την περίπτωση που του το πείρε ο μπαμπάς του ας πούμε και αυτά είναι λεφτά γτ να πάνε χαμένα?νομίζω οτι δεν το γνωρίζουν κάποιοι αυτό και φυσικά χωρίς να θέλω να σε προσβάλω έτσι σε καμία περίπτωση!είναι άσχημο να σου κλέβουν ενα κινητό!τέλος πάντων φίλε μου σε καταλαβαίνω το έχω πάθει και εγώ!κάνε υπομονή μέχρι να πάρεις άλλο!

#19   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/04/2010 - 13:33

καλα αφου με πηρατε προσωπικα να σας απαντησω πως με δικα μου λεφτα πηρα το κινητο μου ενω πιο πριν μου ειχαν κλεψει αλλα 2 το ενα 2 ατομα στο φαλιρο και το αλλο ενας με μαχαιρι στο ρεντη..απλα θεωρω τον εαυτο μου χαζο που μου τα πηραν εστω και με αυτο τον τροπο γι'αυτο ειπα να τον κανει να νιωσει καλυτερα...τελος ξερω πολυ καλα πως ειναι να δουλευεις για να παρεις κατι που θες και να στο κλεβουν απλα θεωρω τουλαχιστον χαζο το να συγρινεις το κλεψιμο με το "ξεχασα το κινητο μου καπου και αυτος που το βρηκε ειναι κλεφτης"..αρκετα μελο εγινα..οπως ειπε και ο φιλος παραπανω..εγω ειμαι που θα επαιρνα το κινητο καποιου αλλου αν το εβρισκα κατω :) :)

#20   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 09/04/2010 - 13:37

καλα αφου με πηρατε προσωπικα να σας απαντησω πως με δικα μου λεφτα πηρα το κινητο μου ενω πιο πριν μου ειχαν κλεψει αλλα 2 το ενα 2 ατομα στο φαλιρο και το αλλο ενας με μαχαιρι στο ρεντη..απλα θεωρω τον εαυτο μου χαζο που μου τα πηραν εστω και με αυτο τον τροπο γι'αυτο ειπα να τον κανει να νιωσει καλυτερα...τελος ξερω πολυ καλα πως ειναι να δουλευεις για να παρεις κατι που θες και να στο κλεβουν απλα θεωρω τουλαχιστον χαζο το να συγρινεις το κλεψιμο με το "ξεχασα το κινητο μου καπου και αυτος που το βρηκε ειναι κλεφτης"..αρκετα μελο εγινα..οπως ειπε και ο φιλος παραπανω..εγω ειμαι που θα επαιρνα το κινητο καποιου αλλου αν το εβρισκα κατω :) :)



φίλε komitis σε παρακαλώ μην το παίρνεις προσωπικά!ΦΥΣΙΚΑ δεν είπα κάτι για σένα και σέβομαι το γεγονός οτι το πείρες μόνος σου το κινητό όπως ακρετά παιδιά απο δώ!απλά τόνισα την βλακεία αν θέλεις που κάνει κάποιος κάτι χωρίς να σκεφτεί ορισμένα πράγματα!αυτό και τπτ άλλο!λέω ξανά οτι δεν έχει σχέση με σένα αυτό!

#21   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/04/2010 - 13:41

απλα απαντησα προς το φιλο που εφτιαξε το ποστ και θεωρησε πως τον ειρωνευομαι..φιλε georgetf δεν παρερμηνευσα τα λογια σου απλα απαντησα..ετσι κουβεντα να γινεται..(παντα σε ηρεμα πλαισια)..παντως το κινητο δεν νομιζω να ξαναβρεθει..ευχομαι το αντιθετο παντως ;)

#22   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 09/04/2010 - 13:44

απλα απαντησα προς το φιλο που εφτιαξε το ποστ και θεωρησε πως τον ειρωνευομαι..φιλε georgetf δεν παρερμηνευσα τα λογια σου απλα απαντησα..ετσι κουβεντα να γινεται..(παντα σε ηρεμα πλαισια)..παντως το κινητο δεν νομιζω να ξαναβρεθει..ευχομαι το αντιθετο παντως ;)



όλα καλά τότε!απλά όπως και εσυ δεν πείρες ποτέ πίσω τα κινητά που σου έκλεψαν όπως έγινε και σε μένα το ίδιο μάλλον και ο φίλος δεν θα το δει ποτέ οπότε υπομονή μέχρι την αγορά νέου κινητού!

#23   teriparatide

teriparatide

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/04/2010 - 13:54

καλα αφου με πηρατε προσωπικα να σας απαντησω πως με δικα μου λεφτα πηρα το κινητο μου ενω πιο πριν μου ειχαν κλεψει αλλα 2 το ενα 2 ατομα στο φαλιρο και το αλλο ενας με μαχαιρι στο ρεντη..απλα θεωρω τον εαυτο μου χαζο που μου τα πηραν εστω και με αυτο τον τροπο γι'αυτο ειπα να τον κανει να νιωσει καλυτερα...τελος ξερω πολυ καλα πως ειναι να δουλευεις για να παρεις κατι που θες και να στο κλεβουν απλα θεωρω τουλαχιστον χαζο το να συγρινεις το κλεψιμο με το "ξεχασα το κινητο μου καπου και αυτος που το βρηκε ειναι κλεφτης"..αρκετα μελο εγινα..οπως ειπε και ο φιλος παραπανω..εγω ειμαι που θα επαιρνα το κινητο καποιου αλλου αν το εβρισκα κατω :) :)

για την ιστορια δε το ξεχασα, επεσε-γλυστρισε απο την γ@@!$% τσεπη μου..

#24   teriparatide

teriparatide

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/04/2010 - 14:01

φίλε komitis σε παρακαλώ μην το παίρνεις προσωπικά!ΦΥΣΙΚΑ δεν είπα κάτι για σένα και σέβομαι το γεγονός οτι το πείρες μόνος σου το κινητό όπως ακρετά παιδιά απο δώ!απλά τόνισα την βλακεία αν θέλεις που κάνει κάποιος κάτι χωρίς να σκεφτεί ορισμένα πράγματα!αυτό και τπτ άλλο!λέω ξανά οτι δεν έχει σχέση με σένα αυτό!

το αλλο θεμα ειναι να βρω τωρα καινουργιο unlockable-jaibreakable..παιζει να βρω τετοιο απο vodafone-cosmote η ολα εχουν 3.1.3 και καινουργια bootrom? γμτ

#25   macmaniac82

macmaniac82

    iPH Contributor

  • 1.164 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/04/2010 - 14:10

ολα τα καινουργια εχουν σιγουρα new bootrom και τα περισσοτερα απο αυτα 3.1.3....δεν αποκλειεται να βρεις και 3.1.2 αλλα θα ειανι με new bootrom
αν βρεις καποιο με serial number οπου τα 3ο 4ο 5ο ψηφιο ειναι 005 και κατω ισως να εχει 3.1.2..Το 0 ειναι 2010 και το 05 ειναι 5η βδομαδα του 2010 φυσικα αν βρεις ενα serial πχ..950 ειναι 2009 και 50η βδομαδα και σιγουρα 3.1.2

Τελευταία επεξεργασία από: macmaniac82, 09/04/2010 - 14:13


#26   teriparatide

teriparatide

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/04/2010 - 14:13

ολα τα καινουργια εχουν σιγουρα new bootrom και τα περισσοτερα απο αυτα 3.1.3....δεν αποκλειεται να βρεις και 3.1.2 αλλα θα ειανι με new bootrom

οποτε τοτε κανουμε μονο tethered jailbreak σε 3.1.2 με καινουργια bootrom? αυτοι στη βονταφον ξερουν τι λογισμικο εχει η μπα?

#27   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 09/04/2010 - 14:13

το αλλο θεμα ειναι να βρω τωρα καινουργιο unlockable-jaibreakable..παιζει να βρω τετοιο απο vodafone-cosmote η ολα εχουν 3.1.3 και καινουργια bootrom? γμτ


εκτός αν το πάρεις μεταχηρισμένο όπως εγώ με την παλιά bootrom

#28   macmaniac82

macmaniac82

    iPH Contributor

  • 1.164 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/04/2010 - 14:16

οποτε τοτε κανουμε μονο tethered jailbreak σε 3.1.2 με καινουργια bootrom? αυτοι στη βονταφον ξερουν τι λογισμικο εχει η μπα?

οχι δε ξερει κανεις τι εκδοση εχει μεσα τσεκαρε το εσυ στο περιπου απο το serial εκτος αν βρεις μεταχειρισμενο..oπως ειπε ο Γιωργος

Τελευταία επεξεργασία από: macmaniac82, 09/04/2010 - 14:17


#29   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/04/2010 - 14:18

στη βονταφον και στην καθε εταιρεια δεν γνωριζουν τη bootrom εχει καθε συσκευη..αν πας σε vodeafone με πολλες παραγγελιες σιγουρα θα παρεις καινουργιο μοντελο..αν παρεις απο κανα ξεχασμενο υποκαταστημα ΙΣΩΣ να βρεις με 3.1.2 αλλα και παλι..υπομονη..σε λιγο βγαινει η 3.2-4 και το jb τους ;)

#30   teriparatide

teriparatide

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/04/2010 - 14:22

εκτός αν το πάρεις μεταχηρισμένο όπως εγώ με την παλιά bootrom

το θεμα να εμπιστευτω οτι οντως εχει την παλια. btw, η 4.0 πρεπει να τα σπαει αλλα μεχρι να ξεκλειδωθει..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες