Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

δεν βγαζει σημα με sim card


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
92 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 26/04/2010 - 10:53

Έκανα reset στο τηλέφωνο μέσα από τα settings του τηλεφώνου, όχι από το itunes. Απλά κάνει συνέχεια restart. Μάλλον έχει κολλήσει. Πώς ξεκολλάει?

Πατα home+power button μεχρι να δεις το μηλο και μετα ασε το να κανει επαννεκινηση μονο του.Μολις ανοιξει κανε αυτο που σου ειπα.Βγαλε επισης το pin απο την καρτα σου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   dperdikakis

dperdikakis

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2010 - 10:55

Πατα home+power button μεχρι να δεις το μηλο και μετα ασε το να κανει επαννεκινηση μονο του.Μολις ανοιξει κανε αυτο που σου ειπα.Βγαλε επισης το pin απο την καρτα σου.


Το έκανα αυτό και αφού κάνει επανεκκίνηση, βγάζει το μηλαράκι με ένα loader και μένει εκεί για πάντα. Please help.

#33   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 26/04/2010 - 10:57

Το έκανα αυτό και αφού κάνει επανεκκίνηση, βγάζει το μηλαράκι με ένα loader και μένει εκεί για πάντα. Please help.

Συνδεσε το με τον υπολογιστη και κανε restore στην 3.1.2 φιλε μου.Πλεον αυτη ειναι η μονη λυση που εχεις γιατι δεν κανει boot η συσκευη σου για να ανοιξει.

#34   dperdikakis

dperdikakis

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2010 - 11:00

Συνδεσε το με τον υπολογιστη και κανε restore στην 3.1.2 φιλε μου.Πλεον αυτη ειναι η μονη λυση που εχεις γιατι δεν κανει boot η συσκευη σου για να ανοιξει.

Το σύνδεσα αλλά το itunes δεν το βλέπει το τηλέφωνο καθόλου.

#35   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 26/04/2010 - 11:04

Το σύνδεσα αλλά το itunes δεν το βλέπει το τηλέφωνο καθόλου.

Kλεισε το iTunes και κρατα πατημενα home+power button μεχρι να δεις το μηλο και μετα συνεχισε να πατας μονο το home μεχρι να ανοιξει το iTunes και σου ζητησει restore.Την 3.1.2 θα περασεις με shift+retore.Εαν περασεις την 3.1.3 δεν θα εχεις τιποτα μετα οποτε μεγαλη προσοχη.

#36   dperdikakis

dperdikakis

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2010 - 11:09

Kλεισε το iTunes και κρατα πατημενα home+power button μεχρι να δεις το μηλο και μετα συνεχισε να πατας μονο το home μεχρι να ανοιξει το iTunes και σου ζητησει restore.Την 3.1.2 θα περασεις με shift+retore.Εαν περασεις την 3.1.3 δεν θα εχεις τιποτα μετα οποτε μεγαλη προσοχη.

Είσαι φοβερός! Έχεις κανένα Link για την έκδοση 3.1.2? Πρέπει να είναι unactivated? Θέλω έκδοση για PC γιατί δεν είναι στο MAC τώρα.
Thanks alot!!!

#37   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 26/04/2010 - 11:11

Είσαι φοβερός! Έχεις κανένα Link για την έκδοση 3.1.2? Πρέπει να είναι unactivated? Θέλω έκδοση για PC γιατί δεν είναι στο MAC τώρα.
Thanks alot!!!

Aπο εδω: http://www.iphonehel...are-ipsw-files/ φιλε μου κατεβασε την 3.1.2 για το 3G.Μολις με το καλο την περασεις τα ξαναλεμε.Εαν σου βγαλει καποιο error μην κανεις τιποτα και στειλε να μας πεις τι εβγαλε.

#38   dperdikakis

dperdikakis

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2010 - 11:28

Aπο εδω: http://www.iphonehel...are-ipsw-files/ φιλε μου κατεβασε την 3.1.2 για το 3G.Μολις με το καλο την περασεις τα ξαναλεμε.Εαν σου βγαλει καποιο error μην κανεις τιποτα και στειλε να μας πεις τι εβγαλε.


Αφού έκανε restore, μου έβγαλε το ακόλουθο μήνυμα: Thw iPhone "iPhone" could not be restored. An unknown error occured (1015). Και μου έχει να πατήσω μόνο ΟΚ. Τι κάνω?

#39   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 26/04/2010 - 11:31

Αφού έκανε restore, μου έβγαλε το ακόλουθο μήνυμα: Thw iPhone "iPhone" could not be restored. An unknown error occured (1015). Και μου έχει να πατήσω μόνο ΟΚ. Τι κάνω?

Πατα ok και μην βγαλεις το κινητο απο τον υπολογιστη.Κατεβασε ταυτοχρονα το quickpwn22 και θα το τρεξεις και θα κανεις την διαδικασια που θα σου βγαλει.

#40   dperdikakis

dperdikakis

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2010 - 11:33

Πατα ok και μην βγαλεις το κινητο απο τον υπολογιστη.Κατεβασε ταυτοχρονα το quickpwn22 και θα το τρεξεις και θα κανεις την διαδικασια που θα σου βγαλει.


Sorry που σε πρήζω, αλλά κάποιο link για το quickpwn22?
Στείλε Link γιατί αυτό που κατέβασα αντιμετωπίζει πρόβλημα λέει και διακόπτεται η λειτουργία του.

Τελευταία επεξεργασία από: dperdikakis, 26/04/2010 - 11:39


#41   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 26/04/2010 - 11:41

Sorry που σε πρήζω, αλλά κάποιο link για το quickpwn22?
Στείλε Link γιατί αυτό που κατέβασα αντιμετωπίζει πρόβλημα λέει και διακόπτεται η λειτουργία του.

http://blog.iphone-dev.org/post/61060174/the-man-from-delmonte-he-say-yes

#42   dperdikakis

dperdikakis

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2010 - 11:56

http://blog.iphone-dev.org/post/61060174/the-man-from-delmonte-he-say-yes

Μου βγάζει μνμ ότι αντιμετώπισε πρόβλημα και πρέπει να τερματιστεί η λειτουργία της. Αμαν πια! Any suggestions?

#43   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 26/04/2010 - 11:58

Μου βγάζει μνμ ότι αντιμετώπισε πρόβλημα και πρέπει να τερματιστεί η λειτουργία της. Αμαν πια! Any suggestions?

Ειναι ο μονος τροπος να αποφυγεις το σφαλμα αυτο.Κανε αναβαθμιση στο λογισμικο του pc και στο antivirus και ξαναδοκιμασε.

#44   dperdikakis

dperdikakis

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2010 - 12:01

Ειναι ο μονος τροπος να αποφυγεις το σφαλμα αυτο.Κανε αναβαθμιση στο λογισμικο του pc και στο antivirus και ξαναδοκιμασε.

Το μεσημέρι που θα πάω σπίτι στο Macbookακι μου, θα κάνω όλα τα παραπάνω και θα σου πω. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο σου φίλε μου!!!

#45   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 26/04/2010 - 12:02

Το μεσημέρι που θα πάω σπίτι στο Macbookακι μου, θα κάνω όλα τα παραπάνω και θα σου πω. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο σου φίλε μου!!!

Τιποτα φιλε μου.Να'σαι καλα.Προσεχε μην αναβαθμισεις στην 3.1.3 γιατι μετα δεν θα εχεις καθολου τηλεφωνο.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες