Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Συσκευασία iMac


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
16 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   agripnos

agripnos

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/04/2010 - 19:07

καλησπερα σε ολους.σημερα πηρα την αποφαση να παω να αγορασω εναν imac 27 και συγκεκριμενα με τον i7.πηγαινωντας στο καταστημα ο πωλητης μου ειπε πως ειμαι τυχερος και δεν θα περιμενω 40 μερες καθως ειχε καποιο ετοιμοπαραδωτο.(πεταξα απο την χαρα μου).μολις συμφωνησα και μου φερανε το κουτι στο ταμειο διαπιστωσα οτι ηταν κολημενο εκει που ανοιγει με ταινια διαφανης αλλα πολλυ ατσαλα,του ειπα οτι αυτο το μηχανημα εχει ανοιχτει κ ο πωλητης μου τα μασαγε.μπωρει καποιος να μου πει εαν γνωριζει εαν ανοιγουν τα κουτια οι ελληνικες αντιπροσωπειες για να βαλουν εξτρα φθλλαδια η κατι μεσα η ειναι σφραγισμενα οπως βλεπω στο youtube.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 28/04/2010 - 20:41

Μπορει αυτος ο υπολογιστης φιλε μου να χρησιμοποιουταν σαν διαφημιστικος και γι'αυτο λογικα ηταν κολλημενο ετσι.Κανονικα πρεπει να ειναι κλειστο.

#3   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/04/2010 - 21:35

Λογικα ηταν εκθεσιακο κομματι και απλα αυτο που εκανε ο πωλητης ηταν να τον βαλει μεσα και απλα τον κολλησει ετσι.Παντως αποψη μου καλυτερα να περιμενες να στον φερουν συσκευασμενο και να εισαι εσυ ο πρωτος που θα τον ανοιξει.Παντως απο αποψη περιεχωμενων δεν νομιζω να λειπει κατι απο μεσα παντως ψαξε στο google να δεις και συ ο ιδιος ;)

#4   agripnos

agripnos

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/04/2010 - 22:14

αυτο λεω και εγω θα τον παραγγειλω και ας αργησει κ 40 μερες.αξαλου το να ανοιγεις ενα προιον της apple ειναι ιεροτελεστια

#5   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/04/2010 - 22:19

καταρχην ειναι πολλα τα χρηαματα που θα δωσεις.. για να παρεις εκθεσιακο.. πιεσε τους για 20% εκπτωση .. ή περιμενε τον καινουριο και σφραγισμενο.. :)

#6   agripnos

agripnos

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/04/2010 - 22:43

αυριο που θα ξαναπαω για να κανω την παραγγελια θα παω να τρβηξω και μια φωτο το s/n του κουτιου που εχουν εκει μπας και μου κανουν καμμια λαμογια.ισως ειναι λιγο παρατραβηγμενο αλλα και τα 2124 ευρω που θα δωσω και μαλιστα μετρητα δεν ειναι και κανα μικροποσο.

#7   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/04/2010 - 22:54

δεν ξερω εαν θα ηταν καλυτερα να το παραγγειλεις απο το επισημο site για την Ελλαδα.. ISQUARE

#8   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 28/04/2010 - 22:57

αυτο λεω και εγω θα τον παραγγειλω και ας αργησει κ 40 μερες.αξαλου το να ανοιγεις ενα προιον της apple ειναι ιεροτελεστια


μαζι σου φιλε! ιεροτελεστια!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#9   agripnos

agripnos

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/04/2010 - 23:12

dinfun το εχω σκεφτει και αυτο αλλα επειδη δεν ειμαι απο αθηνα εαν μου το στειλουν και κατι παει στραβα π.χ ειναι χτυπημενο η εχει καποιο αλλο προβλημα ειναι μπελασ να το ξαναστειλω αθηνα και να μπλεκω με μεταφορικες και courier.ενω εαν το παρω απο το καταστημα απαξ και εχει καποιο προβλημα κουφια η ωρα του το παω πισω πουλαω τον "τσαμπουκα" μου και ασ βγαλουνε αφτοι την ακρη.μια κουβεντα θα τους πω:"ελπιζω να μην αργησει γατι θα ειμαι καθε μερα εδω και πιστεψτε με μπορω να γινω αρκετα ενοχλητικος" :lol: :lol: :lol:

#10   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/04/2010 - 23:17

Εμείς εδώ είμαστε επειδή το θελουμε δεν μας ενοχλείς.. Για την ιεροτελεστία θα συμφωνήσω και εγώ .. Εδώ και 10 μέρες άνοιξα ένα ipad 64.. Ούτε γυναίκα να ´γδυνα... :P

#11   agripnos

agripnos

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/04/2010 - 23:19

σκεφτομαι να ζητησω απο την κοπελια μου να μπει μεσα στο κουτι απο τον 27 οταν τον παρω και να το ξανανοιξω.χαχαχαχα.πλακα πλακα πρεπει να χωραει... :D :D :D

Τελευταία επεξεργασία από: agripnos, 28/04/2010 - 23:20


#12   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/04/2010 - 23:23

Ναι βαλτη μέσα κλειστή και με ταινίες να είναι σφραγισμενη .. Και ασχολησου με τον iMac :lol:

#13   agripnos

agripnos

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/04/2010 - 23:27

οπως λει και σε ενα site ο νεος imac εχει απεριοριστες δυνατοτητες!!!
(μακαρι να ισχυε το ιδιο και για την κοπελια μου)
μαγκες εαν δει τα ποστ θα με σφαξει!!!!
ζητω συγνωμη απο τις κυριες του φορουμ εαν τις θυγουμε ολα γινονται χαρητολογωντας ::)

#14   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 28/04/2010 - 23:29

Νομιζω οτι πρεπει να πατε στην ενοτητα bla bla και στο καφε για περαιτερω παιδια...

Οντως θα σε σφαξει...

#15   agripnos

agripnos

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/04/2010 - 23:31

οκ paris ας κληδωσει το τοπικ πιστευω βγαλαμε ακρη!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες