Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Εφαρμογή iKino GREEK


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
69 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 26/05/2010 - 11:50

Ελληνική έκδοση KINO (GREEK Version)

Το iKino είναι ένα πρόγραμμα που θα σας βοηθήσει να κερδίσετε μεγάλα ποσά στο πιο γρήγορο και άμεσο παιχνίδι του ΟΠΑΠ. Στη καρδιά του προγράμματος υπάρχει ένας εξελιγμένος
αλγόριθμος παραγωγής αριθμών, ο οποίος καταφέρνει ποσοστό επιτυχίας πάνω από 80%. Έτσι σε συνδυασμό με την δυνατότητα αυτόματης ενημέρωσης από τον υπολογιστή του
ΟΠΑΠ, και τον ειδικό τρόπο που αναλύει τα στατιστικά στοιχεία, μπορεί να σας εγγυηθεί ότι σίγουρα θα είστε από τους κερδισμένους.

Δυνατότητες:
α) Αυτόματη ενημέρωση από τον υπολογιστή του ΟΠΑΠ.
β) Δυνατότητα ενημέρωσης από τον χρήστη στη περίπτωση που δεν υπάρχει σύνδεση στο διαδίκτυο.
γ) Αυτόματη τήρηση αρχείου ιστορικού - στατιστικών ημέρας.
δ) Τμήμα προβολής στατιστικών στοιχείων με όμορφα γραφικά.
ε) 5 πάνελ παιχνιδιών, όπως ακριβώς και στο δελτίο του ΚΙΝΟ.
στ) Αυτόματος έλεγχος κερδών και υπολογισμός του χρηματικού ποσού που κερδίζετε.

Το iKino με Ελληνικό περιβάλλον εργασίας (User Interface), θα μπορούσε να είναι ένα ακόμη “όπλο” στο ...οπλοστάσιο του δικού σας iPhone!
Αναρτημένη εικόναΑναρτημένη εικόναΑναρτημένη εικόνα
Αναρτημένη εικόνα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1.943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 26/05/2010 - 13:00

Τιμή: 2,39€ Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα :rolleyes:

Τελευταία επεξεργασία από: kormos, 26/05/2010 - 13:04

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


#3   Atheridis

Atheridis

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/05/2010 - 07:41

Την αγόρασα και τη δοκίμασα στο πρακτορείο δύο διαφορετικές ημέρες. Τα αποτελέσματα ήταν: α) Την πρώτη φορά έπαιξα 20€ σε σύνολο 5 κληρώσεων (4€/κλήρωση) και μου έφερε κέρδη 18,5€. Την δέυτερη φορά έπαιξα 15€ και πήρα πίσω 27€. Παιδιά χωρίς πλάκα το εργαλείο κάνει δουλειά. Μπορεί να μη κέρδισα πολλά αλλά σίγουρα θα παίξω κι άλλες. Πάντως πριν το προγραμματάκι αυτό δεν έπαιρνα τίποτε. Μόνο έδινα....
Ααα κάτι για τον κατασκευαστή: Βάλε σε παρακαλώ και μια παράμετρο για τον πολλαπλασιαστή έτσι ώστε τα κέρδη να εμφανίζονται σωστά σύμφωνα με αυτά που έπαιξε ο χρήστης. ΜΠΡΑΒΟ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!

#4   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 30/05/2010 - 10:08

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Η πρότασή σας θα υλοποιηθεί σε μελλοντική αναβάθμιση.

#5   Atheridis

Atheridis

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2010 - 17:42

Παιδιά η Κυριακή 30/05/10 ήταν η δεύτερη μέρα δοκιμών. Αρχικά έτρωγα ήττα, δεν υπήρχε κλήρωση που να με έδινε παραπάνω χρήματα απ΄όσα έπαιζα. Για παράδειγμα έπαιζα 4€ έπαιρνα πίσω 1,5€. Μ' αυτό τον τρόπο έφτασα να χάνω, καμιά 35€. Πριν ετοιμαστώ να φύγω ρίχνω σε άλλη μια κλήρωση με 12 αριθμούς επιλεγμένους έπιασα 7 και πήρα 12,5€ πίσω. Με άλλαξε τα φώτα και σταμάτησα. Είναι σίγουρο ότι θέλει να έχεις και λίγο φάρδος... Μη περιμένεις μόνο αυτά τα νούμερα που σου προτείνει να κερδάνε. Εγώ την επόμενη φορά θα κάνω μείξη. Θα λέω δηλαδή στο πρόγραμμα να βγάζει 10 νούμερα αλλά εγώ θα αλλάζω κανά δυο τρία σύμφωνα με το τι μ' αρέσει εμένα. Πιστεύω έτσι να έχω καλύτερες αποδόσεις. Σε γενικές γραμμές πάντως το προγραμματάκι βοηθάει πολύ και κατά την άποψή μου είναι το καλύτερο που έχω δει - μιλάω πάντα σε απόδοση!! Τουλάχιστο με αυτό παίρνω κάτι πίσω και με λίγη τύχη βγάζω και κέρδος. Το άλλο το iKino το έχω κατεβάσει και δεν είδα φως. Θα παίξω με αυτό και τις επόμενες φορές και θα σας γράφω σχετικά...

#6   devilmanson

devilmanson

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/06/2010 - 12:04

Γενικα εγω δεν εχω δοκιμασει καμια εφαρφογη απο τις 2.

Για αρχη θα δοκιμασω την δικια σου αφου ακουω για τετοια επιτυχια και θα σου απαντησω αν οντως ισχυει.
Μετα θα δοκιμασω και την αλλη και θα συγκρινω για μενα ποια ειναι η πιο ακριβης στο να δινει ενα ποσοστο σωστων νουμερων.

Παντως πληροφορικα ξερω οτι ο αλγοριθμος του κινο υπαρχει αλλα αλλαζει ανα 5 λογω παραγοντων.Οποτε ειναι δυσκολο καποιος και να την βρει και να την πραξη.

Αν καταφερει καποιος να το κανει αυτο εστω σε ενα ποσοστο 80% (οπως λες εσυ) μιλαμε οτι ο παραγοντας τυχη πεφτει στο 20% οποτε μιλαμε τουλαχιστον οτι θα παιρνεις τα λεφτα σου πισω,οπου για μενα ειναι το μεγαλο ζητουμενο!

H εφαρμογη σου θελει 3.1.3 υποχρεωτικα τπτ η οχι;

#7   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 02/06/2010 - 17:15

Σας, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας.
Το πρόγραμμα τρέχει σε iPhone OS από 3.1.2 και νεότερο. Το ότι ο αλγόριθμος φτάνει αποδόσεις μέχρι 80% είναι ΑΛΗΘΕΙΑ!! Ομως εδώ πρέπει να εξηγηθώ για να αποφύγουμε παρερμηνείες. Το ποσοστό επιτυχίας του αλγόριθμου επιτεύχθηκε στη φάση των δοκιμών όπου οι στήλες που προέκυπταν από τον αλγόριθμο, ΔΕΝ παίζονταν στο πρακτορείο (πιστεύω καταλαβαίνετε γιατί...) απλά ελέγχονταν για τις επιτυχίες αφού γινόντουσαν οι αντίστοιχες κληρώσεις. Επίσης να επισημάνω ότι αυτό το ποσοστό εκφράζει το peak της απόδοσης και ΟΧΙ ότι το πρόγραμμα αποδίδει πάντα σε αυτό το ποσοστό! Ολα αυτά και περισσότερα σχετικά με την χρήση και τη λειτουργία του προγράμματος αναφέρουμε και στο site μας. Για τον συγκεκριμένο αλγόριθμο είμαι πραγματικά υπερήφανος διότι έχει πιστοποιηθεί από καθηγητή πανεπιστημίου. Βέβαια ως παίχτες ΚΙΝΟ δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι ο παράγων τύχη έχει τον κύριο λόγο. Πάντως για την ιστορία σας αναφέρω ότι στη φάση των δοκιμών υπήρξε κλήρωση όπου τα κέρδη της ήταν 5.000€ - φυσικά λυπηθήκαμε πολύ που δεν είχαμε παίξει πραγματικό δελτίο. Κρατήσαμε όμως το screenshot και το κοιτάμε πικραμένοι ακόμη και σήμερα.... Οπως και να έχει σας εύχομαι να είστε εσείς ο επόμενος τυχερός!

Αναρτημένη εικόνα

#8   WoodyAllen

WoodyAllen

    iPH Contributor

  • 1.116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/06/2010 - 18:04

Το Kino είναι ένα τυχερό παίγνιο βασισμένο στην ρουλέτα και άλλα αντίστοιχα παιχνίδια. Και ισχύει ότι ισχύει σε όλα αυτά τα παιχνίδια.

ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ.

Αυτό σημαίνει ότι μακροπρόθεσμα ο παίκτης πάντα χάνει. Για αυτό παρακαλώ να είμαστε προσεκτικοί όταν λέμε ότι έχουμε τον αλγόριθμο που κερδίζει πάντα διότι πραγματικά δεν υπάρχει αυτός ο αλγόριθμος. Αυτό το σχόλιο δεν πάει τόσο στον δημιουργό της εφαρμογής που για να κάτσει να φτιάξει κάτι τέτοιο ξέρει πολύ καλά τα limitations των προβλέψεων του αλλά στους χρήστες της εφαρμογής που νομίζουν ότι πέτυχαν το Τζόκερ.

Επειδή τα πράγματα είναι σοβαρά και σε τέτοια παιχνίδια μπορούν να χαθούν περιουσίες και να καταστραφούν οικογένειες παρακαλώ από όλους να δείξουμε αυτοσυγκράτηση. Είναι ένα χόμπι και τίποτα άλλο και όχι βέβαια ένα όχημα πλουτισμού.

#9   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 02/06/2010 - 18:16

Συμφωνώ απόλυτα με την άποψή σου! Ετσι πρέπει να αντιμετωπίζονται τα τυχερά παιχνίδια!!! Γι αυτό άλλωστε λέγονται τυχερά....

#10   devilmanson

devilmanson

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/06/2010 - 21:09

Ενταξει αν μιλαμε να χασεις και σπιτια μεσα απο το κινο ε τοτε τι να πω! :P

#11   kondim

kondim

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/06/2010 - 16:49

ΧΡΩΣΤΑΩ ΚΕΡΑΣΜΑ ΣΤΟΝ developer!!!!!
Δείτε και μόνοι σας.


Αναρτημένη εικόνα

Σε τέτοιους καιρούς μου ήρθε λουκούμι....

Το κράτησα γιατί δεν παίζει να έχω ξανακερδίσει αυτά το ποσό με νούμερα που επέλεγα μόνος μου τόσα χρόνια.

Τελευταία επεξεργασία από: kondim, 27/06/2010 - 16:53


#12   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 27/06/2010 - 17:08

ΧΡΩΣΤΑΩ ΚΕΡΑΣΜΑ ΣΤΟΝ developer!!!!!
Δείτε και μόνοι σας.


Αναρτημένη εικόνα

Σε τέτοιους καιρούς μου ήρθε λουκούμι....

Το κράτησα γιατί δεν παίζει να έχω ξανακερδίσει αυτά το ποσό με νούμερα που επέλεγα μόνος μου τόσα χρόνια.



Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά λόγια και για το κέρασμα. Χαιρόμαστε και εμείς με την επιτυχία σας. Πάντα τέτοια...

Τελευταία επεξεργασία από: Helios, 27/06/2010 - 17:09


#13   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 07/10/2010 - 11:34

Οι βελτιώσεις στον αλγόριθμο πρόβλεψης των αριθμών που συμπεριλήφθηκαν στην τελευταία αναβάθμιση ανεβάζει για μια ακόμη φορά το iKino GREEK στη πρώτη θέση! Μηνύματα που πήραμε από πελάτες μας δείχνουν την υπεροχή της εφαρμογής έναντι του ανταγωνισμού!

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια. Και ευχόμαστε πάντα πολλά κέρδη!

#14   guzel

guzel

    iPH User

  • 123 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/10/2010 - 11:40

Το ότι ο αλγόριθμος φτάνει αποδόσεις μέχρι 80% είναι ΑΛΗΘΕΙΑ!!


αυτο που λες (δεν ξερω αν ειναι και στην επισημη περιγραφη της εφαρμογης) μπορεις να το αποδειξεις ?

#15   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 11:57

Το Kino είναι ένα τυχερό παίγνιο βασισμένο στην ρουλέτα και άλλα αντίστοιχα παιχνίδια. Και ισχύει ότι ισχύει σε όλα αυτά τα παιχνίδια.

ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ.

Αυτό σημαίνει ότι μακροπρόθεσμα ο παίκτης πάντα χάνει. Για αυτό παρακαλώ να είμαστε προσεκτικοί όταν λέμε ότι έχουμε τον αλγόριθμο που κερδίζει πάντα διότι πραγματικά δεν υπάρχει αυτός ο αλγόριθμος. Αυτό το σχόλιο δεν πάει τόσο στον δημιουργό της εφαρμογής που για να κάτσει να φτιάξει κάτι τέτοιο ξέρει πολύ καλά τα limitations των προβλέψεων του αλλά στους χρήστες της εφαρμογής που νομίζουν ότι πέτυχαν το Τζόκερ.

Επειδή τα πράγματα είναι σοβαρά και σε τέτοια παιχνίδια μπορούν να χαθούν περιουσίες και να καταστραφούν οικογένειες παρακαλώ από όλους να δείξουμε αυτοσυγκράτηση. Είναι ένα χόμπι και τίποτα άλλο και όχι βέβαια ένα όχημα πλουτισμού.

Να συμφωνήσω με τον φίλο κ να πω το εξής....ΣΤΟΝ ΤΖΟΓΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΑΝΕΙΚΑ!!!!!!!!! Διαφορετικά οι εταιρείες θα κλείνανε...αλλά αυτό αποκλείεται, κ αν το συγκεκριμένο app έδινε σίγουρη νίκη, τότε να είστε σίγουροι ότι ο φίλος μας θα είχε βρει ήδη τον μπελά του από τον ΟΠΑΠ. Απλά αυξάνει τις πιθανότητες νίκης σας, είναι κάτι σαν βοήθεια. Αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι τα ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΑΝΕΙΚΑ!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες