Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

πρόβλημα με iphone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   ZeroCool

ZeroCool

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/06/2010 - 10:04

Γεια σας,

Είναι η πρώτη (και μάλλον και η τελευταία) φορα που επισκέφτομαι το site σας. καλούτσικο είναι...

Πήρα ένα κινητό μιας εταιρίας που λέγεται apple, μου φαίνεται το λένε iphone. Το κινητό μου το έφερε ένα παλικάρι και μου είπε ότι έπεσε από ένα φορτηγό... Αφού το άνοιξα και έβγαλε ένα μήλο, πήγα και έκανα αμέσως αναβάθμιση στην iOS4 γιατί θέλω να είμαι ο πρώτος μάγκας. Τώρα ψάχνω μια εικόνα που λέγεται Cydia αλλα δεν την βρίσκω, ο φίλος μου ο Βάγγος ο "ελαφροχερις" μου είπε ότι τώρα θα πάρω τα @ρχίδι@ μου....

σας παρακαλώ "βοηθιστεμε" (να γίνω ο πρώτος μάγκας).

:lol: :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/06/2010 - 10:09

Με 56 μηνύματα πως είναι η πρώτη φορά.. Cydia δεν θα δεις άμεσα στην os 4.0.. Θα πρέπει να περιμένεις θα δεχθώ πως το ύφος σου έχει μια αίσθηση χιούμορ και δεν το κανείς για να προκαλεσεις ..

#3   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 25/06/2010 - 10:15

Εννοείται ο Τσέ έχει αυξημένη την αίσθηση του χιούμορ & με αυτό τον τρόπο καυτηριάζει πολλά ανάλογα post που είδαμε από την 21 Ιουνίου και μετά... (λιγάκι άκομψα, αλλά πολλές φορές η σάτιρα τόχει αυτό)

#4   ZeroCool

ZeroCool

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/06/2010 - 10:15

Ναι,...πλακα κάνω...
βαρέθηκα να διαβάζω για τόσο κόσμο που έτρεχε να κάνει upgrade sth iOS4 και τώρα ψάχνει για downgrade και jailbrake.
ΕΛΕΟΣ :D :P




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες