Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Jailbreak iOS 4 on iPhone 3GS


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
125 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   kz

kz

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/08/2010 - 15:05

Καλησπέρα έκανα τη διαδικασία σε 3GS και είμαι μπροστά σε ένα dead iPhone. Ξέχασα να αναφέρω ότι το vesrion είναι 3.1.3..Μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτο?
Το iReb δεν λειτουργεί. Μπορεί κανείς να με βοηθήσει στο πως να επαναφέρω το τηλ?

Ευχαριστώ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   demzzz

demzzz

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 27/08/2010 - 06:59

Καλημέρα σε όλους!!

Επειδή έχω μπερδευτεί αρκετά μπορεί κάποιος να μου πει αν μπορώ να χρησιμοποιήσω τον οδηγό για να κάνω jb στο iphone μου.

Είναι 3gs με το νέο bootrom και είναι σε 3.1.2 jb με Blackra1n.

Να ρωτήσω ακόμα κάτι. Επειδή είναι με το καινούριο bootrom όταν κλείνει η συσκευή μπαίνει σε recovery mode και πρέπει να την ξαναξεκλειδώσω για να λειτουργήσει. Αυτό θα γίνεται και με αυτό το jb σωστά; Θα μπορώ με παρόμοιο τρόπο να την επαναφέρω;;

Ευχαριστώ πολύ!!

#123   HariDimoS

HariDimoS

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/09/2010 - 09:20

Κάνοντας upgrade σε ενα 3Gs απο 3.1.3 σε 4.0.1 θέλω να ρωτήσω: Το κινητό (overall : γενικά σε απόδοση δηλαδή) θα είναι πιό γρήγορο , το ίδιο ή ενδέχεται να γίνει και πιο αργό? :rolleyes:

#124   antonisvolos

antonisvolos

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/09/2010 - 13:32

Καλημέρα σε όλους
Έχω την 3.1.3 και έιχα κανει jailbrake με το spirit..
Αποφασισα να το κλειδωσω και ξεκινισα να κανω restore όμως μου πεταει error (6) και το iphone είναι se recovery mode και δεν μπορω να κάνω restore
τι ν κάνω? βοηθεια !

#125   gelio

gelio

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2010 - 21:53

θα ηθελα να ρωτησω τον φιλο αργοναυτη η' οποινδηποτε αλλον σχετικα μετο ιος 4. εχω ενα i phone 3gs 3.1.3.γινεται απο τη συσκευη και μεσω του safari
και το jailbreakme τοσο ευκολα η εγκατασταση του ιος 4? το δοκιμασε καποιος φιλος δουλευει καλα?
ευχαριστω εκ των πρωτερων

#126   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2010 - 22:09

θα ηθελα να ρωτησω τον φιλο αργοναυτη η' οποινδηποτε αλλον σχετικα μετο ιος 4. εχω ενα i phone 3gs 3.1.3.γινεται απο τη συσκευη και μεσω του safari
και το jailbreakme τοσο ευκολα η εγκατασταση του ιος 4? το δοκιμασε καποιος φιλος δουλευει καλα?
ευχαριστω εκ των πρωτερων

φιλε μου ο Iphonehellas εχει εναν πολυ κατατοπιστικοτατο οδηγο για αρχαριους ξεκινα απο κει...το jailbreakme.com δεν σου περναει την 4.0.1 στο τηλεφωνο...μελετησε τον οδηγο και θα συζητησουμε ξανα τι θες




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες