Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Συναλλαγες ΜΟΝΟ χερι - χερι


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
103 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   kawaii

kawaii

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/07/2010 - 15:08

Ρε αυτος ειχε βαλει κι αλλη αγγελια σχεδον την ιδια.

My link

και μαλιστα γραφει sold.Αρα το πουλησε.Ποιος φουκαρας να την πατησε...

΄Αυτο ηταν το ξεκαρφωμα οτι εχει πουλησει κ αλλα τηλ και οτι ηταν ενταξει στις Συναλαγες του..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   NickThess

NickThess

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/07/2010 - 15:16

Είναι πολύ λυπητερό να συμβαίνουν τέτοιου είδους περιστατικά. Ζούμε δύσκολους καιρούς που πρέπει να είμαστε ενωμένοι, αλλά παρόλα αυτά είναι κάποιοι που εκμεταλλεύονται την εμπιστοσύνη που θέλει να έχει η πλειοψηφία του κόσμου στον συνάνθρωπο. Είναι ένα θέμα που δεν πρέπει να μείνει ατιμώρητο αφενός και να γίνει παράδειγμα αφετέρου. Φίλε μου πιστεύω πως πρέπει να το κυνηγήσεις το θέμα και αυτός που έσφαλε να πληρώσει ωστε να του γίνει ένα γερό μάθημα πως δεν μπορεί να παίζει έτσι με τους άλλους.

#63   Gavros7

Gavros7

    iPH Enthousiast

  • 480 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 07/07/2010 - 15:18

΄Αυτο ηταν το ξεκαρφωμα οτι εχει πουλησει κ αλλα τηλ και οτι ηταν ενταξει στις Συναλαγες του..


Ακου ρε,ολοκληρη σκηνοθεσια...Επαγγελματιας ο τυπος..

#64   kawaii

kawaii

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/07/2010 - 15:24

Είναι πολύ λυπητερό να συμβαίνουν τέτοιου είδους περιστατικά. Ζούμε δύσκολους καιρούς που πρέπει να είμαστε ενωμένοι, αλλά παρόλα αυτά είναι κάποιοι που εκμεταλλεύονται την εμπιστοσύνη που θέλει να έχει η πλειοψηφία του κόσμου στον συνάνθρωπο. Είναι ένα θέμα που δεν πρέπει να μείνει ατιμώρητο αφενός και να γίνει παράδειγμα αφετέρου. Φίλε μου πιστεύω πως πρέπει να το κυνηγήσεις το θέμα και αυτός που έσφαλε να πληρώσει ωστε να του γίνει ένα γερό μάθημα πως δεν μπορεί να παίζει έτσι με τους άλλους.


Το θετεις πολυ ομορφα.. αλλα ο τυπος ειναι Καλυμενος απο παντου..
Μονο ενα δεν ηξερε .. και την Πατησε.. 99%
η χειροτερη τιμωρια μετα απο αυτο .. ειναι να μην την ξαναπατησει κανενας μας.. εκει θα μεινει απο χρηματα και θα κανει λαθη αλλα το μεγαλυτερο θελω να νομιζω οτι το εκανε τωρα.. γι'αυτο ειμαι και ψυχραιμος.. 1) γιατι ξεγραψα εντελος τα 350 και γιατι 2)εγω ξερω τις ικανοτητες του Ανθρωπου που ηδη τον ψαχνει..και δεν τον ψαχνει για μενα.. τον ψαχνει γιατι αυτη ειναι η δουλεια του .. και λατρευει την δουλεια του !

Τελευταία επεξεργασία από: kawaii, 07/07/2010 - 15:26


#65   3ftw

3ftw

    iPH Addict

  • 604 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/07/2010 - 15:26

ρε παιδια εδω μας κλεβουν ολοι μη δινοντας μας αποδηξεις...εκει θα κολοσουνε αυτοι οι ΚΛΕΦΤΕΣ...?εδω εμενα μ φαγανε τ γυαλια ηλιου στην παραλια ενω ειχε 10 παρεεςολο κιολο...κ μιλατε για επαγγελματισμο κλεφτων.?εδω κλεψανε την τσαντα της κοπελας μ ενω ηταν κρεμασμενη στην καρεκλα οπου καθομουν εγω και ακουμπουσα πισω και δεν πηρα γραμμη

#66   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 07/07/2010 - 15:28

εγω ξερω τις ικανοτητες του Ανθρωπου που ηδη τον ψαχνει..και δεν τον ψαχνει για μενα.. τον ψαχνει γιατι αυτη ειναι η δουλεια του .. και λατρευει την δουλεια του !


AYTOΣ είναι?
Πες μας!!!!

#67   macmaniac82

macmaniac82

    iPH Contributor

  • 1.164 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/07/2010 - 15:29

στη δικια μου περιπτωση ο συγκεκριμενος πρεπει να ειχε και 'ειδικο' αυτοκινητο καθως οι πινακιδες που κρατησα ηταν ψευτικες..οπως ειπε και o kawai εχουν σχεδιασει καθε ενδεχομενο

#68   kawaii

kawaii

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/07/2010 - 15:33

AYTOΣ είναι?
Πες μας!!!!

χαχαχααχαχ super special !

αλλα αυτος δεν Βαραει .. ενα χαστουκι μονο εχει δωσει στην ζωη του γιατι καποιος δημοσιογραφος Προσεβαλε την γυναικα του με τα γραπτα του.. αλλα αυτον τον Ανθρωπο δεν ! θελεις να τον ξερεις αν Κυριος εχεις σχεση με διαδυκτιο..

#69   Gavros7

Gavros7

    iPH Enthousiast

  • 480 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 07/07/2010 - 15:33

στη δικια μου περιπτωση ο συγκεκριμενος πρεπει να ειχε και 'ειδικο' αυτοκινητο καθως οι πινακιδες που κρατησα ηταν ψευτικες..οπως ειπε και o kawai εχουν σχεδιασει καθε ενδεχομενο

Με εσενα τι ακριβως εγινε?

#70   NickThess

NickThess

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/07/2010 - 15:40

Είμαι υπέρ της αυτοδικίας. Αφού το έχεις σχεδιάσει με αυτόν τον τρόπο η τιμωρία θα είναι πολύ μεγαλύτερη σε σχέση με την νόμιμη οδό. Ελπίζω να μας ενημερώσεις για την έκβαση του θέματος. Έχεις την απεριόριστη στήριξή μου.

#71   macmaniac82

macmaniac82

    iPH Contributor

  • 1.164 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/07/2010 - 15:43

κανονισαμε συναντηση εφοσον μου εκανε πρωτα καταθεση μεσω τραπεζης μεσω internet,(επειδη στη δουλεια μου καθημερινα κανω συναλλαγες με αυτον τον τροπο δεχτηκα να γινει ετσι)
συναντηθηκαμε με την αποδειξη απο το εμβασμα αυτος με τη συσκευη εγω,μετα απο δυο μερες εξαφανιστηκε απο κινητα/τηλ κατοικιας,οι τραπεζα του με τη δικια μου δε βγαλαν ακρη και οι πινακιδες του ψευτικες

#72   macmaniac82

macmaniac82

    iPH Contributor

  • 1.164 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/07/2010 - 15:48

δεν εχει σημασια πλεον μπορει να διαβαζει κιολας το topic αυτο ή να το διαβασει αυριο,το κριμα δεν ειναι για μενα,ειναι γιαυτον

#73   Gavros7

Gavros7

    iPH Enthousiast

  • 480 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 07/07/2010 - 15:50

Ακου ρε...Ποιος ηταν?

Τελευταία επεξεργασία από: dkaralis, 07/07/2010 - 15:50


#74   tomklm

tomklm

    iPH newbie

  • 58 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:tomklm

Δημοσίευση 07/07/2010 - 15:56

Οντως μπορεις να το κυνηγησεις..απο τη στιγμη που εκανες καταθεση σε λογαριασμο υπαρχουν τα στοιχεια του ληπτη κανονικά. αρα αυτος που εχει το λογαριασμό τα έπραξε κανονικά..κανε καταγγελία στην αστυνομία και κινήσου νομικά. Ισως μπορουν να σε βοηθησουν και τα παιδια εδω σε συνεργασία με την διωξη ηλεκτρονικου εγκλήματος. Ξερω οτι ισως το θεωρείς χαζό να τρεξεις για 350 ευρω αλλα σκεψου οτι αν τον αφησεις μπορει να την πατησουν και αλλοι σαν εσενα..
Κι εγω εχω κανει αρκετες συναλλαγες στη ζωη μου..αλλα κανονίζω παντα χέρι με χέρι και παντα σε κεντρικους δρομους και αν ειναι δυνατον εχω και αλλο ατομο μαζι..!!!!


συμφωνω...+1000
αλλα θα πω και το εξης...
αλλοι σκοτωνουν για 350€...να ασχοληθεις με το θεμα...

#75   kawaii

kawaii

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/07/2010 - 16:03

συμφωνω...+1000
αλλα θα πω και το εξης...
αλλοι σκοτωνουν για 350€...να ασχοληθεις με το θεμα...

Οσο το σκεφτομαι ειμαι σχεδον σιγουρος οτι βρηκε εναν γερακο στο Καφενειο και τον παρακαλεσε να βαλει η μανουλα του στον λογαριασμο του 350 ευρω που τα χρειαζετε αμεσα και οταν τα δει να τα σηκωσει και να του τα δωσει.. Οπωτε μαλλον το Ονομα δεν ισχυει καν.. ασε που θα δαγκωσει κ τον γερο την επομενη φορα γιατι θα αργησει η μανουλα του το.. Εμβασμα..
Το καταλαβατε ετσι οπως το εγραψα ?
Ειναι Επαγγελματιας.. και ειναι η Δουλεια του.. αλλα εστω και μια φωτο "ακαταληλη" να εχει κατεβασει στο pc του θα παει μεσα για αρκετα χρονια κ οχι για Υπεξερεση !- απατη.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες