Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1846   Aleman

Aleman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 16:17

αλλη μια με Bumper!!!


Νομίζω ότι πλέον είναι καιρός να αλλάξεις το "Device: σε αναμονη για το 4 " :rolleyes:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1847   kostasic

kostasic

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:kostasic

Δημοσίευση 27/08/2010 - 16:18

μμμμ νομιζω οτι εχεις δικιο.......

Συνημμένα αρχεία



#1848   mixos_str

mixos_str

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:mixos_str

Δημοσίευση 27/08/2010 - 16:19

Νομίζω ότι πλέον είναι καιρός να αλλάξεις το "Device: σε αναμονη για το 4 " :rolleyes:


και να αλλαξεις και bumper !! :D ( πλακα κανω, γουστα ειναι αυτα!)

#1849   Braker

Braker

    Advanced Member

  • 441 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 27/08/2010 - 16:20

Η εφαγε πολυ προπαγανδα η Apple η μονο τα αμερικανικα δικτυα εχουν προβλημα, αλλιως δεν εξηγειται!


η AT&T είχε πρόβλημα.. εγώ NYC 2 weeks με το 3GS μου και είχα πρόβλημα στο σημα με την AT&T οταν το γυριζα στην T-Mobile σημα καμπάνα αλλά δεν είχα 3G >:(

#1850   kostasic

kostasic

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:kostasic

Δημοσίευση 27/08/2010 - 16:25

και να αλλαξεις και bumper !! :D ( πλακα κανω, γουστα ειναι αυτα!)

αυτην εχω μονο τωρα, λογικα δευτερα μου ερχεται και η ασπρη.. με το που ερθει βαζω photo....

#1851   hypoxic

hypoxic

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/08/2010 - 16:27

να κάνω μια ερώτηση γιατί με προβληματίζει πολύ η microsim..
αφού δεν μπορώ να βρω microsim Q μπορω να πάω στο Γερμανο να πάρω τη συσκευή και να μετατρεψω το καρτοκινητό Q σε What's up πχ και να μου δώσουν microsim???

Βοηθείστε γιατί έχασα τον μπούσουλα..

#1852   saxpic

saxpic

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 16:42

Ερωτήσεις προς τους πιο έμπειρους!

Ο υπολογιστής μου που έχω το itunes και έχω συνδεδεμένο το 3G μου , και φυσικά και όλο το backup , θα είναι στη διάθεσή μου την Δευτέρα...Ωστόσο , επειδή δεν μπορώ να περιμένω θέλω να πάω στη Βόντα να βάλω microsim...Αν το επιχειρήσω , το τηλ θα δουλέψει με 0 επαφές , 0 φωτό , 0 τραγούδια κλπ κλπ... Σωστά? Πρέπει σε αυτόν τον υπολογιστή που είμαι τώρα αφού βάλω την microsim να κατεβάσω το itunes και να το κάνω activate?

Aς πούμε ότι το κάνω...όταν θα έχω πρόσβαση στον υπολογιστή μου την Δευτέρα , μπορώ να βάλω το παλιό Iphone στο itunes και να κάνω backup? Θα έχει την κανονική sim και δεν θα λειτουργεί λογικά , αφού θα έχει ενεργοποιηθεί σήμερα η microsim... Τι λέτε εσείς? Μετά αν συνδέσω το iphone 4 , τι πρέπει να κάνω για να εχω τα δεδομένα , επαφές κλπ κλπ στο καινούριο?

#1853   Noshiz

Noshiz

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:noshiz

Δημοσίευση 27/08/2010 - 16:45

ΒΡΗΚΑ ΣΤΟΝ ΓΕΡΜΑΝΟ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΓΕΕΕΑΑΑΑΗΗΗΗΗ

#1854   Antong

Antong

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 27/08/2010 - 16:58

Εχει παραγγείλει κανείς απο vodafone.gr? έχω κάνει την παραγγελία μου στις 12:00 και ακόμα μου γράφει "εκρεμμεί" στην εξέλιξη παραγγελίας. Λέτε να μην υπάρχει διαθεσημότητα? :blink:
εχω παραγγειλει το 16αρι...

Στις 15.00 υπήρχε διαθεσιμότητα στα 16αρια. τα 32 εξαντληθηκαν. Εγώ παρείγγειλα το 32αρι και με πήραν τηλ από τη βόντα για να με ρωτήσουν τι ώρα να μου το παραδώσουν την δευτέρα.

#1855   stathis117

stathis117

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:stathis117

Δημοσίευση 27/08/2010 - 17:06

υπαρχει παλι διαθεσημοτητα για iphone 4 32 gb στην vodafone http://www.vodafone....es-42100.action

#1856   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 27/08/2010 - 17:06

Ερωτήσεις προς τους πιο έμπειρους!

Ο υπολογιστής μου που έχω το itunes και έχω συνδεδεμένο το 3G μου , και φυσικά και όλο το backup , θα είναι στη διάθεσή μου την Δευτέρα...Ωστόσο , επειδή δεν μπορώ να περιμένω θέλω να πάω στη Βόντα να βάλω microsim...Αν το επιχειρήσω , το τηλ θα δουλέψει με 0 επαφές , 0 φωτό , 0 τραγούδια κλπ κλπ... Σωστά? Πρέπει σε αυτόν τον υπολογιστή που είμαι τώρα αφού βάλω την microsim να κατεβάσω το itunes και να το κάνω activate?

Aς πούμε ότι το κάνω...όταν θα έχω πρόσβαση στον υπολογιστή μου την Δευτέρα , μπορώ να βάλω το παλιό Iphone στο itunes και να κάνω backup? Θα έχει την κανονική sim και δεν θα λειτουργεί λογικά , αφού θα έχει ενεργοποιηθεί σήμερα η microsim... Τι λέτε εσείς? Μετά αν συνδέσω το iphone 4 , τι πρέπει να κάνω για να εχω τα δεδομένα , επαφές κλπ κλπ στο καινούριο?


Το backup γυρναει το τηλεφωνο οπως το ειχες πρωτου το κανεις backup. Παραδειγμα: Εχεις αυτη τη στιγμη ενα 3G και κανεις backup το κινητο.. Ξαφνικα πηρες iPhone4 και θες να περασεις το backup του 3G στο iPhone 4. Αυτο το κανεις οποτε θελεις εσυ αλλα προσεχε. Αν εχεις περασει ηδη πραγματα στο 4αρι και θες να περασεις το backup θα χαθουν αυτα που ειχες περασει και θα μπουν αυτα του backup... Ουσιαστικα ητε το κανεις τωρα ητε το κανεις την δευτερα το ιδιο ειναι... εγω στην θεση σου θα ετρεχα με 1000 στην Vodafone για ενεργοποηση της καρτας....

#1857   stathis117

stathis117

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:stathis117

Δημοσίευση 27/08/2010 - 17:08

Ερωτήσεις προς τους πιο έμπειρους!

Ο υπολογιστής μου που έχω το itunes και έχω συνδεδεμένο το 3G μου , και φυσικά και όλο το backup , θα είναι στη διάθεσή μου την Δευτέρα...Ωστόσο , επειδή δεν μπορώ να περιμένω θέλω να πάω στη Βόντα να βάλω microsim...Αν το επιχειρήσω , το τηλ θα δουλέψει με 0 επαφές , 0 φωτό , 0 τραγούδια κλπ κλπ... Σωστά? Πρέπει σε αυτόν τον υπολογιστή που είμαι τώρα αφού βάλω την microsim να κατεβάσω το itunes και να το κάνω activate?

Aς πούμε ότι το κάνω...όταν θα έχω πρόσβαση στον υπολογιστή μου την Δευτέρα , μπορώ να βάλω το παλιό Iphone στο itunes και να κάνω backup? Θα έχει την κανονική sim και δεν θα λειτουργεί λογικά , αφού θα έχει ενεργοποιηθεί σήμερα η microsim... Τι λέτε εσείς? Μετά αν συνδέσω το iphone 4 , τι πρέπει να κάνω για να εχω τα δεδομένα , επαφές κλπ κλπ στο καινούριο?

αυτό γίνετε όμως όταν πας στο pc με το back up για να περάσεις το back up σου θα διαγραφουν όλα όσα έχει αποθήκευση γιατί ένα iphone μπορεί να λειτουργει κάθε φορα μονο με μια βιβλιοθήκη itunes

#1858   stathis117

stathis117

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:stathis117

Δημοσίευση 27/08/2010 - 17:14

παιδια κατι ασχετο το imovie ποτε θα ειναι διαθεσημο στο app store????

#1859   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 27/08/2010 - 17:23

Στις 15.00 υπήρχε διαθεσιμότητα στα 16αρια. τα 32 εξαντληθηκαν. Εγώ παρείγγειλα το 32αρι και με πήραν τηλ από τη βόντα για να με ρωτήσουν τι ώρα να μου το παραδώσουν την δευτέρα.

κι εγω οταν εκανα την παραγγελια υπηρχαν, και ακομα φαινεται οτι υπαρχουν αλλα στην κατασταση της παραγγελιας αναφερει εδω και 6 ωρες "εκρεμμει" και κανενας δεν επικοινώνησε μαζι μου. Εσυ αν πας My Account-> Οι παραγγελίες μου, τι κατάσταση σου εμφανιζει?

Τελευταία επεξεργασία από: xtreme84, 27/08/2010 - 17:24


#1860   Leonidas25

Leonidas25

    iPH Contributor

  • 1.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 17:24

παιδια κατι ασχετο το imovie ποτε θα ειναι διαθεσημο στο app store????


Eιναι ηδη αλλα στο US !!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες