Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#241   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 20/08/2010 - 12:33

Εγω δηλαδη που εχω κανει "εκδηλωση ενδιαφεροντος" (τρομαααρα τους) 3 φορες στην cosmote(που πηρα και το 3Gs απο κει) και αλλες 2 στη vodafone (γραφοντας στα σχολια: ενημερωστε με πρωτο!:P) σχετικα νωρις τον Ιουνιο, θα με γραψουν και θα τα δωσουν στους εχοντες συμβολαιο με τις εν λογω εταιρίες;
Ρε παμε καλα;


Εγω φιλαρακι εκανα το ιδιο με σενα.... Αγορασα το 3G απο Vodafone και το 3GS απο Oteshop.. αλλα μην ανχωνεσε.. στα @@ τους θα μας γραψουν :P

Τελευταία επεξεργασία από: kamberis, 20/08/2010 - 12:33


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#242   apostolos_5

apostolos_5

    iPH User

  • 168 μηνύματα
  • Twitter:@Apoapostolidis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 20/08/2010 - 12:39

παιδια εγω παντως ελπιζω πως μεσα σε αυτα τα κομματια που ειναι να ερθουν ελλαδα να εχει και κανενα ασπρο iphone4!!!!γιατι εχω φαει το κολληματακι μου με το ασπρο.....

#243   MuseumofMac

MuseumofMac

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/08/2010 - 12:40

Εγω φιλαρακι εκανα το ιδιο με σενα.... Αγορασα το 3G απο Vodafone και το 3GS απο Oteshop.. αλλα μην ανχωνεσε.. στα @@ τους θα μας γραψουν :P



Οι "κοινοι θνητοι" δηλαδη,συνεχιζουν να περιμενουν..και να περιμενουν και να περιμενουν..πφφφφφφφφφφ.....

#244   nyo77

nyo77

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 20/08/2010 - 12:41

Οσο αφορα τη τιμη του iphone ok μπορει και να μας κοροιδευουν οι 2 εταιριες.
Οσο αφορα το ποσο θα πουλουσε καποιος το iphone , για μενα ,δεν μπορω να καταλαβω τη λογικη σου.Και ΣΙΓΟΥΡΑ γινεται αυτο παντου.Στο κατω κατω καποιοι απο αυτους εχουν παει μονοι τους στο εξωτερικο για να το παρουν και θα το δωσουν 600;Οκ τοτε αν υπαρχει καποιος "τιμιος" που πουλαει το iphone 4 550 ας μου στειλει pm, και μετα σαν ελληνας κλεφτης το πουλαω 800.Οσο αφορα το τι αυτος ο "Ελλληναρας" κατεστρεψε την Ελλαδα ,αν κοιταξουμε γυρω μας θα δουμε οτι λεφτα υπαρχουν (που ελεγε και μια ψυχη) στις χωρες που ο καθενας πουλαει οτι θελει και οσο θελει-μπορει να πουλησει ,και οχι σε περιοριστικες και κλειστες οικονομιες.

Η απατεωνιά και η κομπίνα δεν έχει χρώμα η Σημαία. Ας ξεκολλήσουμε από τα κλισέ (ελληναρες κλπ κλπ.). Όταν κάτι το παίρνεις (από εταιρεία μέχρι ιδιώτη) 10 και το πουλάς 100 είσαι ΑΚΥΡΟΣ . Το παραδείγματα τύπου… πήγα στο Σαουδικο Κουρδιστάν με τα πόδια και το έφερα οπότε το πουλώ 1000€ είναι από άλλο πλανήτη. Το θέμα μας είναι ότι και στις δύο περιπτώσεις μπορούμε να κάνουμε κάτι αλλά όπως είπαν και μερικοί φίλοι ποιο πάνω σχετικά με την 1η περίπτωση, δεν έχουμε ακόμα την θέληση να αποδεσμευτούμε από τις εταιρείες για διάφορους λόγους, οπότε μπορεί να γκρινιάξουμε αλλά θα ψωνίσουμε οι περισσότεροι. ( portal για προϊόντα apple είναι εδώ όχι… Alcatel, τα γουστάρουμε τα ρημάδια). Από τους ιδιώτες όμως οκ ας ρίξουμε και καμιά μπηχτή (είμαι κατά των απαγορεύσεων) δεν χάλασε ο κόσμος να μάθουν ότι δεν είμαστε και…..

#245   apostolos_5

apostolos_5

    iPH User

  • 168 μηνύματα
  • Twitter:@Apoapostolidis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 20/08/2010 - 12:45

μια ερωτηση θελω να κανω.....!!ξερει κανεισ αμα διατηθενται στην αγορα το ασπρο???αμα ειναι ανα το περιμενω αλλιωσ να κοιταξουμε για κανα μαυρο!!!!ευχαριστω προκαταβολικα!!

#246   MuseumofMac

MuseumofMac

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/08/2010 - 12:49

μια ερωτηση θελω να κανω.....!!ξερει κανεισ αμα διατηθενται στην αγορα το ασπρο???αμα ειναι ανα το περιμενω αλλιωσ να κοιταξουμε για κανα μαυρο!!!!ευχαριστω προκαταβολικα!!




Δε νομιζω..Εδω στον Καναδα μολις προχτες βγηκε το πρωτο unboxing video ασπρου iphone 4..Και να ρθουν 10 κομματια στην Ελλαδα δηλαδη, πιστευεις πως υπαρχουν πιθανοτητες να τυχει σε σενα;:Ρ

#247   nyo77

nyo77

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 20/08/2010 - 12:50

μια ερωτηση θελω να κανω.....!!ξερει κανεισ αμα διατηθενται στην αγορα το ασπρο???αμα ειναι ανα το περιμενω αλλιωσ να κοιταξουμε για κανα μαυρο!!!!ευχαριστω προκαταβολικα!!

Την ξέρεις την διαφήμιση?

Φεεεεετααα… :lol:

Ουδέν νεώτερον φίλε μου.

#248   apostolos_5

apostolos_5

    iPH User

  • 168 μηνύματα
  • Twitter:@Apoapostolidis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 20/08/2010 - 12:51

οσο ζεισ ελπιζεισ....που ξερεισ!!!!μακαρι παντως γιατι ειναι ποθοσ μεγαλοσ!!!!

#249   nyo77

nyo77

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 20/08/2010 - 12:55

οσο ζεισ ελπιζεισ....που ξερεισ!!!!μακαρι παντως γιατι ειναι ποθοσ μεγαλοσ!!!!

Αρκεί να μην σου ξεβάψει στο πλύσιμο η να θέλει φούρνο για να ψηθεί το χρώμα καλά :) (εάν έχεις ακούσει για τους λόγους καθυστέρησης με κατάλαβες).


Καλό θα είναι να κατεβάσεις για λίγο της προσδοκίες σου στο χρώμα.
Μείνε στην ουσία (συμβουλή μου) get the phone. 8)

#250   apostolos_5

apostolos_5

    iPH User

  • 168 μηνύματα
  • Twitter:@Apoapostolidis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 20/08/2010 - 13:08

χαχα ναι εχω διαβασει τουσ λογουσ καθυστερησης....μπορω να περιμενω ομως...και μαλλον απο οτι φαινεται θα περιμενωωωω!!!!!ολα μου τα iphone και το 3g και το 3gs ηταν ασπρα στο 4 θα το αλλαξουμε???...δεν λεει!!!ευχαριστω παντως!!

#251   tryf

tryf

    iPH Enthousiast

  • 479 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:tryf3

Δημοσίευση 20/08/2010 - 13:10

Βέβαια υπάρχει και το κόλπο για να την πάρεις και σκέτη.


Ποιο κολπο ειναι αυτο ; Γιατι εγω για σκετη συσκευη ενδιαφερομαι!

#252   djphilip80

djphilip80

    iPH User

  • 183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:djphilip_

Δημοσίευση 20/08/2010 - 13:16

Ποιο κολπο ειναι αυτο ; Γιατι εγω για σκετη συσκευη ενδιαφερομαι!


Αν ενδιαφέρεσαι για σκέτη συσκευή γιατί δε παραγγέλνεις από εξωτερικό και περιμένεις πότε και σε τι ποσότητες θα διατεθεί από Ελλάδα ;

#253   7psyxos

7psyxos

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G
  • GameCenter:7psyxos

Δημοσίευση 20/08/2010 - 13:22

Τους λες ότι το θες για σύνδεση και οταν στο φέρουν τους λες ότι άλλαξες γνώμη και το παίρνεις σκέτο.

#254   tasgr86

tasgr86

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/08/2010 - 13:37

Η απατεωνιά και η κομπίνα δεν έχει χρώμα η Σημαία. Ας ξεκολλήσουμε από τα κλισέ (ελληναρες κλπ κλπ.). Όταν κάτι το παίρνεις (από εταιρεία μέχρι ιδιώτη) 10 και το πουλάς 100 είσαι ΑΚΥΡΟΣ . Το παραδείγματα τύπου… πήγα στο Σαουδικο Κουρδιστάν με τα πόδια και το έφερα οπότε το πουλώ 1000€ είναι από άλλο πλανήτη. Το θέμα μας είναι ότι και στις δύο περιπτώσεις μπορούμε να κάνουμε κάτι αλλά όπως είπαν και μερικοί φίλοι ποιο πάνω σχετικά με την 1η περίπτωση, δεν έχουμε ακόμα την θέληση να αποδεσμευτούμε από τις εταιρείες για διάφορους λόγους, οπότε μπορεί να γκρινιάξουμε αλλά θα ψωνίσουμε οι περισσότεροι. ( portal για προϊόντα apple είναι εδώ όχι… Alcatel, τα γουστάρουμε τα ρημάδια). Από τους ιδιώτες όμως οκ ας ρίξουμε και καμιά μπηχτή (είμαι κατά των απαγορεύσεων) δεν χάλασε ο κόσμος να μάθουν ότι δεν είμαστε και…..

Αυτο που μπορουμε μα κανουμε ειναι να μην τα δωσουμε τα 1000 ευρω.Απλα ειμαι της αποψης οτι δεν ειναι απατεωνας αυτος που τα πουλαει 1000 ,αλλα ειναι μαμακας αυτος που το αγοραζει.Τι σου φταιει δηλαδη αυτος που βαζει αγγελεια "πωλειται μεταχειρισμενο 4ρι με 900 " και μεσα σε μια ωρα δεχεται 3-4 pm που τον παρακαλανε κιολας ,και μετα χαιρονται και απο πανω που το πηραν.

#255   skank

skank

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/08/2010 - 13:42

κανα νεο για την ημερομινια κυκλοφοριας του????

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 17

0 μέλη, 17 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες