Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#331   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/08/2010 - 22:55

ρε παιδιά δηλαδή αν εγώ πάω και στηθώ έξω από το κατάστημα της cosmote αρκετή ώρα πριν ανοίξουν και είμαι πρώτος στην σειρά, θα πάρω τα @@ μου επειδή θέλω να την πάρω σκέτη την συσκευή?

Μαλλον 8)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#332   ilpap

ilpap

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@ilpappas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:ilpap

Δημοσίευση 22/08/2010 - 22:56

ρε παιδιά δηλαδή αν εγώ πάω και στηθώ έξω από το κατάστημα της cosmote αρκετή ώρα πριν ανοίξουν και είμαι πρώτος στην σειρά, θα πάρω τα @@ μου επειδή θέλω να την πάρω σκέτη την συσκευή?


και αυτό αλλά θα σου που επίσης ότι δεν έχουν διαθέσιμα και ότι όσα έχουν είναι κρατημένα για άλλους που έχουν σειρά...

#333   Noshiz

Noshiz

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:noshiz

Δημοσίευση 22/08/2010 - 23:02

όχι ρε γαμώτο... δηλαδή τι να κάνω τώρα? να πάω? η τζάμπα κόπος?

#334   ilpap

ilpap

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@ilpappas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:ilpap

Δημοσίευση 22/08/2010 - 23:05

όχι ρε γαμώτο... δηλαδή τι να κάνω τώρα? να πάω? η τζάμπα κόπος?


τζάμπα κόπος αλλά επειδή είναι πολύ πιθανό να το σκέφτεσαι και να λες "και αν δεν γίνει έτσι" ή " και αν είμαι τυχερός" ή κάτι παρόμοιο...

ε τότε καλύτερα να πας! μην χάσεις και τον ύπνο σου! :)



Υ.Γ. υπήρχε ποτέ ουρά στα ελληνικά μαγαζιά για το iphone όπως στο εξωτερικό;; Νομίζω πως όχι..

#335   Noshiz

Noshiz

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:noshiz

Δημοσίευση 22/08/2010 - 23:07

τζάμπα κόπος αλλά επειδή είναι πολύ πιθανό να το σκέφτεσαι και να λες "και αν δεν γίνει έτσι" ή " και αν είμαι τυχερός" ή κάτι παρόμοιο...

ε τότε καλύτερα να πας! μην χάσεις και τον ύπνο σου! :)



Υ.Γ. υπήρχε ποτέ ουρά στα ελληνικά μαγαζιά για το iphone όπως στο εξωτερικό;; Νομίζω πως όχι..


πως με νιώθεις...

#336   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/08/2010 - 23:09

πως με νιώθεις...


Αν δεν σε αφησουν οι υπαλληλοι, αρχιζε τις φωνες μεχρι που να ερθει ο υπευθυνος. Μπορει να σου κανει την "χαρη" :lol:

#337   Noshiz

Noshiz

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:noshiz

Δημοσίευση 22/08/2010 - 23:12

χαχαχαχαχαχα λες να πέσω τόσο χαμηλά για ένα μήλο? που είναι και μισοφαγωμένο?

#338   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 22/08/2010 - 23:14

Μη κάνετε έτσι ρε παιδιά έχει για όλους μας μια καραβια φέρανε τις πρώτες μέρες θα είναι το μπέρδεμα με την διανομή στα καταστήματα μετά όλα θα στρώσουν.
Μες στην εβδομάδα βγαίνει και το διαφημιστικό spot στην tv

Συνημμένα αρχεία



#339   Noshiz

Noshiz

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:noshiz

Δημοσίευση 22/08/2010 - 23:16

Μη κάνετε έτσι ρε παιδιά έχει για όλους μας μια καραβια φέρανε τις πρώτες μέρες θα είναι το μπέρδεμα με την διανομή στα καταστήματα μετά όλα θα στρώσουν.
Μες στην εβδομάδα βγαίνει και το διαφημιστικό spot στην tv



έγραψες με την Photo χαχαχαχα

Τελευταία επεξεργασία από: Noshiz, 22/08/2010 - 23:16


#340   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/08/2010 - 23:34

Μη κάνετε έτσι ρε παιδιά έχει για όλους μας μια καραβια φέρανε τις πρώτες μέρες θα είναι το μπέρδεμα με την διανομή στα καταστήματα μετά όλα θα στρώσουν.
Μες στην εβδομάδα βγαίνει και το διαφημιστικό spot στην tv


Xαχαχαχαχαχαχααα

#341   ilpap

ilpap

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@ilpappas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:ilpap

Δημοσίευση 23/08/2010 - 01:23

Μη κάνετε έτσι ρε παιδιά έχει για όλους μας μια καραβια φέρανε τις πρώτες μέρες θα είναι το μπέρδεμα με την διανομή στα καταστήματα μετά όλα θα στρώσουν.
Μες στην εβδομάδα βγαίνει και το διαφημιστικό spot στην tv


χαχαχαχα... πολύ καλή !!!!!! :lol:

#342   jmakro

jmakro

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 23/08/2010 - 07:42

και η αντιστροφη μετρηση εχει αρχισει με τα λεγομενα του εδω θεματος 4 μερες εμειναν επιτελους για να δουμε τι θα γινει πραγματικα με το iphone :rolleyes:
Υπομονη ειναι αρετη!

#343   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 23/08/2010 - 08:05

Ρε παιδιά, βλέπω πολλούς εδώ που είναι έτοιμοι να πέσουν με τα μούτρα όταν θα εμφανιστεί το "προβληματικό" τηλέφωνο στα ράφια! Δεν σας ενοχλεί καθόλου που θα δώσετε τόσα λεφτά για κάτι που έχει ένα σοβαρό (ή έστω και μικρό) ελάττωμα? (για το σήμα εννοώ)
Εντάξει, μην αρχίσετε όσοι το έχετε πάρει την γνωστή καραμέλα "εμένα δουλεύει τέλεια" και τέτοια, το πρόβλημα σας αρέσει δεν σας αρέσει είναι υπαρκτό! Παρατηρώ σε διάφορα φόρουμ ολοένα και περισσότερους που έχουν προβλήματα με τις κλήσεις λόγω του συγκεκριμένου προβλήματος! (και στο δικό μας εδώ)
Η πλάκα είναι πως με την έλευση του "άσπρου" iPhone που λένε θα είναι διορθωμένο το πρόβλημα θ' αρχίσετε όλοι να το πουλάτε από εδώ και από εκεί!! Δεν θα είναι τόσο το πρόβλημα το ίδιο που θα σας ενοχλεί, αλλά πιο πολύ ότι θα νιώθετε μ@λάκες που έχετε δώσει ένα μισθό για ένα προβληματικό κινητό και την ίδια στιγμή κυκλοφορεί το ίδιο με ίδια λεφτά και χωρίς πρόβλημα!! (Να μην περιμένετε όμως τότε και μεγάλη αγοραστική ανταπόκριση, εκτός και αν το "σκοτώσετε")

Εγώ προσωπικά δεν δίνω φράγκο στα λαμόγια της Apple αν δεν μου παρουσιάσουν ένα κινητό που να δικαιολογεί πλήρως τα λεφτά του και φυσικά να μην έχει κανένα λειτουργικό πρόβλημα!!

(Τα παραπάνω που έγραψα είναι μια προσωπική σκέψη..)

#344   nikosg21

nikosg21

    iPH Member

  • 308 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2010 - 08:12

Μωρέ, επένδυση είναι! Κάτι σαν το χρυσό... Ξέρετε πόσο το έχω βολευτεί; Μου έχει λύσει τα χέρια! Και ναι... Μπορεί η επιδότησή μου να μην ξεπερνάει τα 80-100 ευρώ, μπορεί να είμαι άνεργος εδώ και 15 μήνες, αλλά θα το πάρω!!! Κι αν δεν ήθελα να δώσω στη γυναίκα μου το 3GS που έχω τώρα, άνετα θα μπορούσα να το πουλήσω μια 500άρα -σωστά;- και να "τσοντάρω" ακόμα λιγότερα.


ε οχι και επένδυση ρε παιδια...το παρακανουμε τωρα ενα τηλεφωνο ειναι δεν αγοραζουμε και κανα οικοπεδο (στην ουσια η επενδυση ειναι κατι το οποιο μπορει αν σου αποδωσει κερδος, ποιος μπορει να πουλησει το iphone ακριβότερα απο οσο το αγορασε; )
οσο για το αν θα μπορουσες να πουλησεις το 3gs κανα 500αρι , μαλλον δεν θα μπορουσες(μπορεις να κοιταξεις ποσο τα πουλανε στο forum) καθως η ''αγαπημενη'' apple το πουλαει σταλα-σταλα και πραγματικα αν μπορουσε θα ηταν ικανη μεχρι και το ακουστικο να το βαλει σε ενα επομενο μοντελο...απλα για να εχει κατι να λεει οτι αναβαθμισε!
ειναι ενα εργαλιο που κατα τη γνωμη μου αυτο που το κανει καλυτερο απο τα αλλα ειναι η ποιοτητα του touch που διαθετει καθως και η πολυ γρηγορη απόκρισή του...παρολαυτα δεν διαθετει στοιχεια που πριν λιγο καιρο θα εκαναν απογορευτικη την αγορα ενος αλλου κινητου που δεν θα τα ειχε(βλ bluetooth). ειμαι χρηστης iphone και μπορω να πω πως οταν χρησιμοποιω ενα αλλο κινητο touch εκνευριζομαι οταν παταω την οθονη και το ακουω να κουδουνιζει απο μεσα η οταν πατας μια εφαρμογη και αργει γιατι οντως με βολεψε και μου ειναι ευχαριστω στη χρηση, αλλα οχι και να δωσεις μια 800αρα και να μου υποδεικνυουν και τον τροπο που θα το κραταω...

τα παντα στη ζωη ειναι θεμα προτεραιοτήτων και δυστυχώς μαλλον οι ελληναρες δεν μπορουμε να καταλαβουμε ποτε πρεπει να δωσουμε 800 ευρω για ενα τηλεφωνο, διχως να αναφερομαι συγκεκριμενα σε εσενα φιλε μου...


και οπως ειπε και ο φιλος απο πανω ''Εγώ προσωπικά δεν δίνω φράγκο στα λαμόγια της Apple αν δεν μου παρουσιάσουν ένα κινητό που να δικαιολογεί πλήρως τα λεφτά του και φυσικά να μην έχει κανένα λειτουργικό πρόβλημα!!''

Τελευταία επεξεργασία από: nikosg21, 23/08/2010 - 08:17


#345   savvasko

savvasko

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2010 - 08:19

ε οχι και επένδυση ρε παιδια...το παρακανουμε τωρα ενα τηλεφωνο ειναι δεν αγοραζουμε και κανα οικοπεδο (στην ουσια η επενδυση ειναι κατι το οποιο μπορει αν σου αποδωσει κερδος, ποιος μπορει να πουλησει το iphone ακριβότερα απο οσο το αγορασε;)
οσο για το αν θα μπορουσες να πουλησεις το 3gs κανα 500αρι , μαλλον δεν θα μπορουσες(μπορεις να κοιταξεις ποσο τα πουλανε στο forum) καθως η ''αγαπημενη'' apple το πουλαει σταλα-σταλα και πραγματικα αν μπορουσε θα ηταν ικανη μεχρι και το ακουστικο να το βαλει σε ενα επομενο μοντελο...απλα για να εχει κατι να λεει οτι αναβαθμισε!
ειναι ενα εργαλιο που κατα τη γνωμη μου αυτο που το κανει καλυτερο απο τα αλλα ειναι η ποιοτητα του touch που διαθετει καθως και η πολυ γρηγορη απόκρισή του...παρολαυτα δεν διαθετει στοιχεια που πριν λιγο καιρο θα εκαναν απογορευτικη την αγορα ενος αλλου κινητου που δεν θα τα ειχε(βλ bluetooth). ειμαι χρηστης iphone και μπορω να πω πως οταν χρησιμοποιω ενα αλλο κινητο touch εκνευριζομαι οταν παταω την οθονη και το ακουω να κουδουνιζει απο μεσα η οταν πατας μια εφαρμογη και αργει γιατι οντως με βολεψε και μου ειναι ευχαριστω στη χρηση, αλλα οχι και να δωσεις μια 800αρα και να μου υποδεικνυουν και τον τροπο που θα το κραταω...

τα παντα στη ζωη ειναι θεμα προτεραιοτήτων και δυστυχώς μαλλον οι ελληναρες δεν μπορουμε να καταλαβουμε ποτε πρεπει να δωσουμε 800 ευρω για ενα τηλεφωνο, δηχως να αναφερομαι συγκεκριμενα σε εσενα φιλε μου...


και οπως ειπε και ο φιλος απο πανω ''Εγώ προσωπικά δεν δίνω φράγκο στα λαμόγια της Apple αν δεν μου παρουσιάσουν ένα κινητό που να δικαιολογεί πλήρως τα λεφτά του και φυσικά να μην έχει κανένα λειτουργικό πρόβλημα!!''

Για όλους πιστεύω το iphone έγινε αγαπητό για την φυσική ανταπόκριση που εχει στο άγγιγμα μας και για την ταχύτητα του, πλέον όμως αυτα τα παρέχουν και αλλες συσκευές με 400 euro. Όσοι το πάρουμε θα το πάρουμε λόγο πώρωσης

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 22

0 μέλη, 22 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες