Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#406   Leo

Leo

    iPH Member

  • 301 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/08/2010 - 16:43

Το ποιο πιθανό είναι να κυκλοφορήσει αυτή την Παρασκευή στις 27/8.
Αν κρίνουμε από τα 2 προηγούμενα iPhone ,και τα 2 βγήκαν καποια παρασκευη του Αύγουστου και η επίσημη ανακοίνωση έγινε 3 μέρες πριν κυκλοφορήσει.
Οπότε αν δεν γίνει κάποια ανακοίνωση μέχρι και την Τετάρτη ,ραντεβού από Σεπτέμβριο.

Τελευταία επεξεργασία από: Leo, 23/08/2010 - 16:45


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#407   AnKi

AnKi

    iPH Member

  • 243 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 23/08/2010 - 16:55

Το ποιο πιθανό είναι να κυκλοφορήσει αυτή την Παρασκευή στις 27/8.
Αν κρίνουμε από τα 2 προηγούμενα iPhone ,και τα 2 βγήκαν καποια παρασκευη του Αύγουστου και η επίσημη ανακοίνωση έγινε 3 μέρες πριν κυκλοφορήσει.
Οπότε αν δεν γίνει κάποια ανακοίνωση μέχρι και την Τετάρτη ,ραντεβού από Σεπτέμβριο.

Για το 3G η ανακοίνωση έγινε Παρασκευή γύρω στη 1:00 και οι τιμές γύρω στις 2:00 οπότε αν δεν ανακοινωθεί κάτι μέχρι την Τετάρτη με τρελένεστε! Την Παρασκευή θα κυκλοφορήσει όπως και να' χει!

#408   Athan

Athan

    iPH Member

  • 280 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2010 - 17:06

Έτσι και αλλιώς το να κυκλοφορήσει το iPhone 4 δεν είναι παρά το πρώτο βήμα στην απόκτησή του. Το να το βρει στη συνέχεια διαθέσιμο κάποιος και να το αγοράσει είναι μια εντελώς διαφορετική ιστορία με συχνά δραματική πλοκή. :lol:

#409   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 23/08/2010 - 17:08

Έτσι και αλλιώς το να κυκλοφορήσει το iPhone 4 δεν είναι παρά το πρώτο βήμα στην απόκτησή του. Το να το βρει στη συνέχεια διαθέσιμο κάποιος και να το αγοράσει είναι μια εντελώς διαφορετική ιστορία με συχνά δραματική πλοκή. :lol:

ασε που μόλις κυκλοφορήσει θα πέσουν κατακόρυφα η τιμές των μεταχειρισμένων, όπως επίσης και οι τιμές σε ορισμένα ηλεκτρονικά site

#410   hci1999

hci1999

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/08/2010 - 17:38

ασε που μόλις κυκλοφορήσει θα πέσουν κατακόρυφα η τιμές των μεταχειρισμένων, όπως επίσης και οι τιμές σε ορισμένα ηλεκτρονικά site


να ευτιχως το δικο μου το 3g το πουλησα σημερις και ειμαι ανακουφισμενος. αντε να βγει παρασκευη και στην επαρχια ποθ ειναι ο κοσμος διακοπεσ ακομα για να το παρουμε...

#411   skank

skank

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2010 - 19:01

θα ειναι φιλε μου.ειναι στανταρ οτι θα εχουν την παρασκευη,οσοι εχουν κανει προκρατηση το πολυποθητο μηλαρακι

#412   n4speed

n4speed

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2010 - 19:05

Να κάνω μία πρόταση? Να ποσταρουμε μόνο έγκυρες πληροφορίες και όχι του τύπου: η γκομενα μου τα χε παλιά με ένα παιδι που πλένει τζαμια στα κεντρικά της Vodafone και της είπε ότι το 4 θα ρθει τοτε. Αφού βλέπετε ότι δεν ξέρουν. Δεν τους λένε γιατί οι 2 εταιρίες έχουν συμφέρον να μην το αποκαλύψουν πιο νωρίς. Δεν χρειαζεται λοιπόν να αναπαράγουμε εδώ μέσα την μπαρόυφα του κάθε πωλητή που νομίζει ότι το iphone 4 το βγάζει η LG.

Η τελευταία έγκυρη πληροφορία είναι αυτή της εφημερίδας. Με βάση αυτή θα έρθει τέλος Αυγούστου , άρα λογικά 27/8.

Ας περιμένουμε λοιπόν να ποστάρει ο πρώτος που τον πήραν τηλέφωνο ή που το κρατάει!

#413   Athan

Athan

    iPH Member

  • 280 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2010 - 19:49

Παιδια εχει ανεβει στο apple.gr στην κατηγορια iphone το 4 λεει συντομα κοντα σου οποτε ερχεται οπου να'ναι αντε επιτελους! ερωτηση εγω δεν εχω κανει προκρατηση αυτο σημαινει οτι δεν θα μπορεσω να το παρω την πρωτη μερα με το που βγει?

Την πρώτη ημέρα που θα βγεί; Πολύ αισιόδοξο σε βρίσκω. :lol:
Πέρισυ ολόκληρο τον πρώτο μήνα κυκλοφορίας του 3GS ακόμα και όσοι είχαν προκρατήσεις έτρεχαν για ημέρες ή και εβδομάδες από κατάστημα σε κατάστημα, ακόμα και από πόλη σε πόλη μήπως και βρουν κανένα διαθέσιμο κομμάτι, ενώ άλλοι περίμεναν εβδομάδες για την δεύτερη και την τρίτη φουρνιά εισαγωγής. Εύχομαι τα πράγματα να είναι διαφορετικά φέτος, αν και πολύ φοβούμαι πως πάλι τα ίδια θα ζήσουμε. :)

Τελευταία επεξεργασία από: Athan, 23/08/2010 - 19:51


#414   Gimson

Gimson

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2010 - 19:54

Ναι αλλα μην ξεχναμε οτι η τιμη του λογικα θα ειναι υψηλη οποτε δεν νομιζω να γινει τοσος χαμος με περσι προσωπικα αυτο πιστευω

#415   Athan

Athan

    iPH Member

  • 280 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2010 - 20:20

Ναι αλλα μην ξεχναμε οτι η τιμη του λογικα θα ειναι υψηλη οποτε δεν νομιζω να γινει τοσος χαμος με περσι προσωπικα αυτο πιστευω


Ίσως να έχεις δίκιο, αν και δεν νομίζω πως 50 ακόμα και 100€ παραπάνω θα εμποδίσουν αυτούς που το περιμένουν πως και πως. :P

#416   antonis4

antonis4

    iPH User

  • 185 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 23/08/2010 - 20:24

Κάθε χρόνο τα ίδια συμβαίνουν ρε παίδες! Πότε θα έρθει το iPhone το γνωρίζουν αυτοί που ασχολούνται με το θέμα απο το πρώτης γεννιάς μέχρι και σήμερα. Και σας είπα: Το iPhone 4 θα κυκλοφορήσει την Παρασκευή 27 Αυγούστου! Είναι δυνατόν υπάλληλος να λέει ότι αποσύρθηκαν λόγω προβλήματος της κεραίας?? Να τα ακούει αυτά κάποιος που το πήρε νωρίτερα απο το εξωτερικό και να τρελένεται! Είπε κανείς επίσημα ότι θα γίνει κάποια αλλαγή στο Hardware για να διορθωθεί το πρόβλημα με το σήμα?? Απλά σταματήστε να τους καλείτε κάθε μέρα και να μας σπάνε τα νεύρα με την ασχετοσύνη τους και απλά περιμέντε μέχρι την Παρασκευή.


Εχω και εγω πληροφορια απο ατομο της cosmote που εχει μιλησει με τον διευθυντη οποτε συνφωνουμε με το φιλο AnKi παραλαβη ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ λιγα κομματια, και τιμη περιπου οσο και το 3gs μακαρι να ειναι ετσι.....

#417   HaVaNeZoS

HaVaNeZoS

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2010 - 20:42

Παιδια εχει ανεβει στο apple.gr στην κατηγορια iphone το 4 λεει συντομα κοντα σου οποτε ερχεται οπου να'ναι αντε επιτελους! ερωτηση εγω δεν εχω κανει προκρατηση αυτο σημαινει οτι δεν θα μπορεσω να το παρω την πρωτη μερα με το που βγει?


Το apple.gr πουλαει Σωβρακοφανελες οποτε μαλλον το site της iSquare(αν κ αυτη δεν ειχε ποτε σχεση με το iPhone) θα εννοεις

Υ.Σ. : Μαλλον πληροφορια του κ**ου θα ηταν αυτη (just jocking) :P :P :P :P

Τελευταία επεξεργασία από: HaVaNeZoS, 23/08/2010 - 20:44


#418   Leo

Leo

    iPH Member

  • 301 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/08/2010 - 21:15

Να κάνω και γω μια ερωτησουλα..
Που την έχετε κάνει την προκρατηση ωσοι εχεται κάνει?
Εγώ έκανα αίτηση ενδιαφέροντος την πρώτη μέρα σε ενα email που μου
Έστειλε η Vodafone.Έγραψα στοιχεία κανονικά.Είναι το ίδιο που εχεται κάνει και σεις
Η πρέπει να πάω σε κανά κατάστημα να κάνω ?

#419   oktoa21

oktoa21

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:El Mago

Δημοσίευση 23/08/2010 - 21:26

Να κάνω και γω μια ερωτησουλα..
Που την έχετε κάνει την προκρατηση ωσοι εχεται κάνει?
Εγώ έκανα αίτηση ενδιαφέροντος την πρώτη μέρα σε ενα email που μου
Έστειλε η Vodafone.Έγραψα στοιχεία κανονικά.Είναι το ίδιο που εχεται κάνει και σεις
Η πρέπει να πάω σε κανά κατάστημα να κάνω ?

Όχι φίλε μου δεν χρειάζεται να πας πουθενά. Το ίδιο πράγμα έχω κάνει κι εγω.

#420   vicmpen

vicmpen

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:vicmpen18

Δημοσίευση 23/08/2010 - 21:46

ολοι το ιδιο εχουμε κανει..Αν και προκρατηση δεν ειναι!μονο εκδηλωση ενδιαφεροντος..Δηλαδη οταν ερθει σε ενημερωνουν!Δεν ειμαι σιγουροσ αν στο κρατανε κιολας!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 11

0 μέλη, 11 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες