Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#781   Antong

Antong

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 25/08/2010 - 11:54

Σε επικοινωνια μου σημερα με το τμημα προσφορων της vodafone μου ειπαν οτι η επισημη ημερομηνια ειναι 1 Σεπτεμβριου. Στα καταστηματα ακομα δεν ξερουν τιποτα... Στο τηλεφωνο επιμενουν οτι αν εχουμε κανει εκδηλωση ενδιαφεροντως θα μας ερθει SMS και θα μας περιμενει συσκευη σε καταστημα... Να πω την αληθεια εμπιστευομαι πιο πολυ καποια παιδια στα φορουμ παρα αυτους...



Επιβεβαιώνω την μαρτυρία του φίλτατου με τη δική μου. Πριν απο μισή ώρα πήγα αυτοπροσώπως σε κεντρικό κατάστημα της Vodafone στην Κηφησίας και η κοπέλα εκεί μου είπε ότι το iPhone 4 θα διατίθεται επίσημα από 1 Σεπτέμβρη. Την ρώτησα αν γινόταν να υπογράψω το συμβόλαιο για την ανανέωση και να μου κρατήσει συσκευή, αλλά μου είπε πως από την επόμενη εβδομάδα θα γίνεται, αφού θα έχουν και τη σχετική φόρμα. Υποψιάζομαι 2 ενδεχόμενα 1) είτε ότι οι "πλάγιες" προκρατήσεις ήταν αρκετούτσικες 2) είτε ότι περιμένουν και καμιά ακόμη παρτίδα, γιατί μου είπε να μην αγχώνομαι. Επιπλέον πιστεύω πως το γεγονός των εγκαινίων του Reseller της Apple στο κολωνάκι παίζει κάποιον επιβραδυντικό ρόλο, αλλιώς και την παρασκευή θα μπορούσαν να τα διαθέσουν.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#782   kostasic

kostasic

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:kostasic

Δημοσίευση 25/08/2010 - 11:56

απο αυριο θα ερθουν καποια κομματια σε ολα τα καταστηματα... πχ στη τουμπα θεσσαλονικης θα ερθουν 4 ( 3-16gb, και 1 32αρι)
αλλα ειναι κρατημενα, και με ειπε ο φιλος μου να παρω το απογευμα τηλ, και αν δεν εχει περασει καποιος να το παρει θα μου το δωσει σε εμενα, αλλα μονο με συνδεση..

#783   kaklas

kaklas

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 12:08

Επιβεβαιώνω την μαρτυρία του φίλτατου με τη δική μου. Πριν απο μισή ώρα πήγα αυτοπροσώπως σε κεντρικό κατάστημα της Vodafone στην Κηφησίας και η κοπέλα εκεί μου είπε ότι το iPhone 4 θα διατίθεται επίσημα από 1 Σεπτέμβρη. Την ρώτησα αν γινόταν να υπογράψω το συμβόλαιο για την ανανέωση και να μου κρατήσει συσκευή, αλλά μου είπε πως από την επόμενη εβδομάδα θα γίνεται, αφού θα έχουν και τη σχετική φόρμα. Υποψιάζομαι 2 ενδεχόμενα 1) είτε ότι οι "πλάγιες" προκρατήσεις ήταν αρκετούτσικες 2) είτε ότι περιμένουν και καμιά ακόμη παρτίδα, γιατί μου είπε να μην αγχώνομαι. Επιπλέον πιστεύω πως το γεγονός των εγκαινίων του Reseller της Apple στο κολωνάκι παίζει κάποιον επιβραδυντικό ρόλο, αλλιώς και την παρασκευή θα μπορούσαν να τα διαθέσουν.


παρεπιπτοντως οι πλάγιες προκρατησεις ειναι παααααρα πολλες!
και τα iphone απο σημερα μεχρι την παρασκευή θα είναι στα μαγαζια αλλα μόνο πλαγιως θα μπορουν καποιοι να τα παρουν αφου επίσημα δεν διατιθενται για κανα δυο μερες ακομα!

#784   Leonidas25

Leonidas25

    iPH Contributor

  • 1.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 12:13

Παιδια το iPhone 4 ειναι πολυ κοντα στην κυκλοφορια του στην Ελλαδα. Δειτεεδω. Πριν απο λιγες μερες παρουσιαζοταν εκει μονο το iPhone 3Gs. Kαι δια μαγειας παρουσιαστηκε το iPhone 4. Τυχαιο ? Δεν νομιζω !!!

#785   xrhstos3

xrhstos3

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/08/2010 - 12:14

Παιδια εχω διαβασει ολα τα ποστ κ ελεγα να παρω τηλ να δω αν καποιο καταστημα το εχει κ οντως πηρα στο καταστημα πρεβεζας μολις τωρα κ μου ειπε οτι παρασκευη θα το εχει κ αυριο βγαινει η τιμη αντε να δουμε ποιος θα προλαβει....

#786   skank

skank

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 12:15

Παιδια το iPhone 4 ειναι πολυ κοντα στην κυκλοφορια του στην Ελλαδα. Δειτεεδω. Πριν απο λιγες μερες παρουσιαζοταν εκει μονο το iPhone 3Gs. Kαι δια μαγειας παρουσιαστηκε το iPhone 4. Τυχαιο ? Δεν νομιζω !!!

πες μας κατι καινουργιο

#787   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 25/08/2010 - 12:26

iPhone 4 16GB @ Multirama : 700 Euros :D

Άμα το βρεις στα multirama παρε ένα και για μένα...ότι θέλουν γράφουν εδώ !!!!

#788   skank

skank

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 12:27

χαχαχα

#789   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 25/08/2010 - 12:35

Κατ αρχας καλησπερα..... Τελικα μονο για Βοντα ακουμε πως και τι.... για Κοσμοτε δεν ακουμε τπτ...?!?!? τελικα Κοσμοτε/Γερμανος θα τα εχουνε την Παρασκευη...? Εδω παντως Ευοσμο ουτε Γερμανος ουτε Οτεσοπ δεν ξερουν ΤΙΠΟΤΑ... και οι δυο ουτε καν μικροσιμ δεν εχουνε.... ΕΛΕΟΣ! Για Κοσμοτε/Γερμανος ξερει κανεις τπτ...?
Και κατι για να τρελλαθουμε ολοι μας τωρα....! Οι υπαλληλοι του Πλαισιου Καλαμαριας οπως και ο υποδιευθηντης σε δικη μου ερωτηση "που ειναι το iPhone 4 demo για να το δω μου ειπαν ο καθενας τους απο ενα ψεμα διαφορετικο (ειχε προβλημα με την κεραια και το αποσυραμε, δεν ητανε καλη η βαση του κε επεφτε :unsure: , μας ηρθε μαιλ απο την μαμα Apple να το αποσυρουμε....) και αφου τα παρατησα εκανα μια βολτα στο κατστημα και νασου μπροστα μου ο ιδιοσ ο διευθηντης του καταστηματος να μιλαει με μια γυναικα υπαλληλο και να της εξηγει πως με διαφορες προφασεις πηρε το iPhone 4 που ειχε βγει για demo και το κρατησε για τον εαυτο του......! τι εχετε να πειτε...?

#790   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 25/08/2010 - 12:38

Κατ αρχας καλησπερα..... Τελικα μονο για Βοντα ακουμε πως και τι.... για Κοσμοτε δεν ακουμε τπτ...?!?!? τελικα Κοσμοτε/Γερμανος θα τα εχουνε την Παρασκευη...? Εδω παντως Ευοσμο ουτε Γερμανος ουτε Οτεσοπ δεν ξερουν ΤΙΠΟΤΑ... και οι δυο ουτε καν μικροσιμ δεν εχουνε.... ΕΛΕΟΣ! Για Κοσμοτε/Γερμανος ξερει κανεις τπτ...?
Και κατι για να τρελλαθουμε ολοι μας τωρα....! Οι υπαλληλοι του Πλαισιου Καλαμαριας οπως και ο υποδιευθηντης σε δικη μου ερωτηση "που ειναι το iPhone 4 demo για να το δω μου ειπαν ο καθενας τους απο ενα ψεμα διαφορετικο (ειχε προβλημα με την κεραια και το αποσυραμε, δεν ητανε καλη η βαση του κε επεφτε :unsure: , μας ηρθε μαιλ απο την μαμα Apple να το αποσυρουμε....) και αφου τα παρατησα εκανα μια βολτα στο κατστημα και νασου μπροστα μου ο ιδιοσ ο διευθηντης του καταστηματος να μιλαει με μια γυναικα υπαλληλο και να της εξηγει πως με διαφορες προφασεις πηρε το iPhone 4 που ειχε βγει για demo και το κρατησε για τον εαυτο του......! τι εχετε να πειτε...?


και εγω ειχα παει να το δω και μου ειπαν οτι το αποσυρανε λογω της κεραιας

#791   MuseumofMac

MuseumofMac

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 12:38

Κατ αρχας καλησπερα..... Τελικα μονο για Βοντα ακουμε πως και τι.... για Κοσμοτε δεν ακουμε τπτ...?!?!? τελικα Κοσμοτε/Γερμανος θα τα εχουνε την Παρασκευη...? Εδω παντως Ευοσμο ουτε Γερμανος ουτε Οτεσοπ δεν ξερουν ΤΙΠΟΤΑ... και οι δυο ουτε καν μικροσιμ δεν εχουνε.... ΕΛΕΟΣ! Για Κοσμοτε/Γερμανος ξερει κανεις τπτ...?
Και κατι για να τρελλαθουμε ολοι μας τωρα....! Οι υπαλληλοι του Πλαισιου Καλαμαριας οπως και ο υποδιευθηντης σε δικη μου ερωτηση "που ειναι το iPhone 4 demo για να το δω μου ειπαν ο καθενας τους απο ενα ψεμα διαφορετικο (ειχε προβλημα με την κεραια και το αποσυραμε, δεν ητανε καλη η βαση του κε επεφτε :unsure: , μας ηρθε μαιλ απο την μαμα Apple να το αποσυρουμε....) και αφου τα παρατησα εκανα μια βολτα στο κατστημα και νασου μπροστα μου ο ιδιοσ ο διευθηντης του καταστηματος να μιλαει με μια γυναικα υπαλληλο και να της εξηγει πως με διαφορες προφασεις πηρε το iPhone 4 που ειχε βγει για demo και το κρατησε για τον εαυτο του......! τι εχετε να πειτε...?



Ελλαδαρααααα!!!!!

#792   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/08/2010 - 12:42

ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ:

ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΤΟ IPHONE 4 ΑΠΟ VODAFONE ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΤΟ 32ΑΡΙ ΣΕ ΤΙΜΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 779 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΛΑΣΗ!!!!

ΗΡΘΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΛΠ!!!!

#793   Madboy

Madboy

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 12:42

για δειτε εδώ κι αλλες πληροφορίες....

#794   killer

killer

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 12:43

Παιδιά υπάρχει στο σύστημα παραγγελιών του Γερμανού.
Τιμές 659 για το 16 και 779 για το 32.Τελικές.

Καλορίζικο :blink: :blink:

#795   voulgarellis

voulgarellis

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/08/2010 - 12:44

και για να πειστούν και οι άπιστοι πάρτε και μια φωτογραφία από κατάστημα voda. :excl: σημερινή, πρωινή πρωινή.
την πόσταρα και στο myphone.

Αναρτημένη εικόνα

την τραβηξες εσυ ο ιδιος...?εχει ηδη κομματια σε vodafone?πως?τι? που? ποτε? (!)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 20

0 μέλη, 20 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες