Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#826   skank

skank

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 13:40

ενας εγραψε πρην, οτι το πηρε απο την βοντα φαληρου

λεει παπατζες γιατι μενω π φαληρο και δεν υπαρχει περιπτωση να εχει παει η συσκευη στο καταστημα και να μην το ξερω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#827   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 25/08/2010 - 13:40

Γιατί όλοι με 1 Post γράφουν σήμερα???

Ρε παιδιά παντού τα banners λένε έρχεται. Τι περιμένεις το τιμολόγιο ρε sakis τώρα και σύ??? Θα το δεις μετά από καμιά 10αριά μέρες... Όλοι το θέλουμε αλλά για χαλαρόστε με τι @@@@ σας...

"" Εγώ έχω στα χέρια μου ένα iPhone 4 32GB ΛΕΥΚΟ και το πήρα πριν 1 μήνα από το κυρ Μήτσο το ψιλικατζή της γειτονιάς μου 400 ευρώ σφραγισμένο"" :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: katsulas, 25/08/2010 - 13:40


#828   Vapor

Vapor

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/08/2010 - 13:43

παιδια όντως σε καποια καταστηματα πρεπει να υπαρχουν αλλα δεν το λενε γιατι ειναι γιάυτους που εχουν κανει κρατηση απο το καταστημα.

#829   jmakro

jmakro

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 25/08/2010 - 13:44

παροξυσμος προφανως απο αθηνα πρεπει να τα προωθησουν σε ολα τα μαγαζια της Ελλαδος οποτε λογικα για παρασκευη .Εδω στα χανια παντως που ο κοολητος μου εχει καταστημα γερμανος μεχρι εχθες δεν ηξερε τιποτα τον εχω πρηξει εν το μεταξυ υπομονη παιδες

#830   skank

skank

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 13:45

φιλε σακη δεν προκειται να δεις τιμολογιο,τουλαχιστον οχι πριν την παρασκευη

#831   voulgarellis

voulgarellis

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/08/2010 - 13:45

απο των φιλο ,απο το φαληρο, εχουμε κανα νεο?

ανεβασε το τιμολογιο?

δεν ειναι το φαληρο μονο...Ολες οι vodafone εχουν κομματια και οχι 2-3 οπως ακουγεται ειναι τουλαχιστον 20 και συγκεκριμενα στο καταστημα γλυφαδας ειναι 32 ενας φιλος μου που δουλευει εκει μου το ειπε γιατι περασαν εχθες τους κωδικους στα κουτα...ολες αλλα δεν λενε τιποτα για τον λογο οτι θελουν να παρουν και αυτοι πρωτα να ειναι σιγουρο...οποτε μην λετε για εκεινο το καταστημα μονο....! 100% εγγυρο αυτο που λεεω..

#832   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 25/08/2010 - 13:53

Εκτως απο πραγματικα ειρωνικα σχολια και "χαχαχουχα" οι ποιο πολλοι δεν λενε τιποτα.... Καμια ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ενημερωση χωρις κακιουλες δεν παιζει...? Και ξαναλεω πως ειναι δυνατον στα καταστηματα της Βοντα να υπαρχουνε κομματια (και ας μην ειναι για πουλημα, εξ'ου και η φωτο απο τον παγκο της Βοντα) και σε καταστηματα Γερμανου και κοσμοτε να ΜΗΝ ΕΧΟΥΝΕ ΙΔΕΑ ομως...? Μολις πηρα και σε εξυπηρετηση πελατων της Κοσμοτε αφου πριν πηρα στο αναλογο του Γερμανου και παλι ομως ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ιδεα....! καληνυχτα λοιπον...! Η ΜΗΠΩ΅μασ δουλευουνε ψιλο γαζι...?

#833   killer

killer

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 13:55

Εκτως απο πραγματικα ειρωνικα σχολια και "χαχαχουχα" οι ποιο πολλοι δεν λενε τιποτα.... Καμια ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ενημερωση χωρις κακιουλες δεν παιζει...? Και ξαναλεω πως ειναι δυνατον στα καταστηματα της Βοντα να υπαρχουνε κομματια (και ας μην ειναι για πουλημα, εξ'ου και η φωτο απο τον παγκο της Βοντα) και σε καταστηματα Γερμανου και κοσμοτε να ΜΗΝ ΕΧΟΥΝΕ ΙΔΕΑ ομως...? Μολις πηρα και σε εξυπηρετηση πελατων της Κοσμοτε αφου πριν πηρα στο αναλογο του Γερμανου και παλι ομως ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ιδεα....! καληνυχτα λοιπον...! Η ΜΗΠΩ΅μασ δουλευουνε ψιλο γαζι...?

Φίλε σου έγραψα κ παραπάνω τι παίζει τουλάχιστον με τον Γερμανό...

#834   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 25/08/2010 - 13:56

Απο το πρωι διαβαζω τα παντα, ο καθε ενας λεει αυτο που ξερει, που ακουε.
Ειναι πλεον συγουρο οτι την παρασκευη θα σκασουν σμσ στα κινητα αυτων που δηλωσαν οτι το θελουν.
οποτε κανουμε λιγο υπομη παιδια, και ζητω συγνωμη αν μερικους δεν πυστεψα που ελεγαν οτι ελαβαν σμσ.
μηλησα με βοντα β. προαστιων (γνωστο μου) ο οποιος γελαγε με αυτα που του ελεγα, και μου ειπε (οτι την παρασκευη θα στειλουν σμσ για την παραλαβει τους)

Με εκτιμιση
sakis007

#835   prototype

prototype

    iPH Member

  • 225 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 13:57

Πριν από λίγο μίλησα με αυτή που έχει το κατάστημα Γερμανός εδώ στον Πολύγυρο Χαλ/κής η οποία ηταν συμμαθήτριά μου και μου είπε ότι μέχρι στιγμής δεν υπάρχει καμία ενημέρωση ακόμη και κάθε μέρα μπαίνει και βλέπει στο σύστημα για νέες αφίξεις. Μόλις βγει θα παραγγείλει ένα 32άρι που της ζήτησα και θα με πάρει τηλέφωνο. Και μάλιστα επειδή θα κάνω φορητότητα μου είπε συγκεκριμένα "εννοείτε ότι θα σε εξυπηρετήσω εγώ θέλω να κάνω νέες συνδέσεις."

#836   jtheogr

jtheogr

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:John.

Δημοσίευση 25/08/2010 - 13:57

Να σας θυμισω λιγο τι εγινε περυσι με το 3gs ο Γερμανος τα διεθετε μια ημερα πριν την επισημη ημερα κυκλοφοριας και στην vodafone ειχαν μαυρα μεσανυχτα ....... Οποτε μην σας κανει εντυπωση αν συμβει κατι αναλογο και φετος.

Τελευταία επεξεργασία από: jtheogr, 25/08/2010 - 13:57


#837   skank

skank

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 14:02

Απο το πρωι διαβαζω τα παντα, ο καθε ενας λεει αυτο που ξερει, που ακουε.
Ειναι πλεον συγουρο οτι την παρασκευη θα σκασουν σμσ στα κινητα αυτων που δηλωσαν οτι το θελουν.
οποτε κανουμε λιγο υπομη παιδια, και ζητω συγνωμη αν μερικους δεν πυστεψα που ελεγαν οτι ελαβαν σμσ.
μηλησα με βοντα β. προαστιων (γνωστο μου) ο οποιος γελαγε με αυτα που του ελεγα, και μου ειπε (οτι την παρασκευη θα στειλουν σμσ για την παραλαβει τους)

Με εκτιμιση
sakis007

γιατι εχει λαβει καποιος σμσ να παει να παραλαβει???

#838   MariosArv

MariosArv

    iPH User

  • 134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 25/08/2010 - 14:09

Σημερα περασα απο καταστημα voda εδω Θεσσαλονικη και ρωτησα.
Τι μου ειπε ο πωλητης :
Απο αυριο θα εχουν demo για επιδειξη και πιθανοτατα απο Παρασκευη θα ξεκινησουν οι πωλησεις.....αλλιως απο Δευτερα σιγουρα θα υπαρχουν.
Ρωτησα για το προβλημα της κεραιας...
Απαντησε πως κανονικα η εταιρεια θα τα εδινε γυρω στις 13 Αυγουστου αλλα τα εστειλε πισω λογω του προβληματος και αυτα που θα δωσει τωρα θα ειναι κανονικοτατα χωρις κανενα προβλημα (τουλαχιστον ετσι μου ειπε)
Επισης μου ειπε πως υπαρχουν πολλες σκεψεις της εταιρειας πως θα το δωσει το τηλ.
Σκεφτονται για ανανεωση συμβολαιου και υπαρχει και καποια αποψη ακομη και για αποσυρση με iphone 3gs.
Για τιμες που ρωτησα δεν εχει κατασταλαξει το θεμα αλλα αυτες που αναφερετε πιο πανω ειναι οι πλεον πιθανοτατες 660-670 και 780-790 .
ΑΡΚΕΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!

#839   gk002

gk002

    Newbie

  • 129 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 14:11

Δυστυχώς στη Vodafone έχουν meeting τα στελέχη και δεν μπορώ να βρώ τον ανθρωπό μου για τα νεότερα!
Αναμονή μέχρι το απόγευμα...!

#840   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 25/08/2010 - 14:12

Φίλε σου έγραψα κ παραπάνω τι παίζει τουλάχιστον με τον Γερμανό...

Ρε φιλε ολα καλα και ωραια, αλλα αφου λετεπως παραλαβες εχει ο Γερμανος μονο Δευετρα Τεταρτη Παρασκευη και ως γνωστον η τεταρτη μας τελειωσε....οποτε λες για Παρασκευη ερχετε παρασκευη το δεινουν.... πτε θα προλαβουνε να περασουνε τους κωδικους ποτε θα μας ενημερωσουνε ποτε θα μας τα δωσουνε.... πολυ αισιοδοξος ρε φιλε και μακαρι βεβαια να εχεισ δικιο.... εγω μαζι σου...! Αλλα παλι αυτη η αποκριση διοναομης ΒΟΝΤΑ με Κοσμοτε/Γερμανος μου βρωμαει ΑΣΧΗΜΑ :blink:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες