Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1111   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 25/08/2010 - 23:46

ξέρει κανεις πόση ώρα θέλει 1η φορτιση?

Μεχρι να παει 100% + 10 λεπτα και μετα αφησε το να τελειωσει η μπατ και κανε το ιδιο παλι.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1112   Andreas2000

Andreas2000

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 23:50

γνωμη μου: bumber δεν χρειαζεστε γιατι δεν υπαρχει κανενα προβλημα με τη ληψη σηματος! .όσο αφορα την τιμη, ειναι λιγο τσιμπημενη αλλα η καψουρα πληρωνεται..τελικα προσωπικα και οσων πηραν απο Αγγλια μας βγηκε φθηνοτερα, 610 € αγορ´α και ξεκλειδωτο!και 2 μηνες νωριτερα ::)


Μου κάνει εντύπωση αυτό που λες ότι δε σου παρουσιάζει κανένα πρόβλημα. Δηλαδή δε πέφτουν οι μπάρες ούτε χάνεται το 3G???? Εμένα πάντως παραγωγής 31 εβδομάδα το κινητό και το παρουσιάζει. Βέβαια με τη διάφανη θηκούλα που πείρα είδα πολύ μεγάλη βελτίωση για να μη πως εξάληψη. Αυτό που με ανυσυχεί είναι η αστάθεια που δείχνει συνήθως στο 3G και δεν έχει σχε΄ση με το κράτημα ή θήκη.

#1113   NickL

NickL

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 23:50

Για όσους έχουν απορία γιατί οι Αμερικάνοι αγοράζουν φτηνά και όχι εμείς το iphone και όχι μόνο ας διαβάσουν το άρθρο αυτό -> http://news247.gr/ko...ticle468687.ece

Sorry αλλά αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι άρθρο αναφέρεται 3 συγκεκριμένα είδη και όχι iphone ή άλλες ηλεκτρονικές συσκευές.

όσον αφορά στις τηλεοράσεις επίπεδης οθόνης, στους εκτυπωτές-πολυμηχανήματα και στους αποκωδικοποιητές τηλεοπτικού σήματος.



#1114   imposter

imposter

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 00:05

Μιλαμε για καταστημα Γερμανος Οτεσοπ Κοσμοτε ή Βοντα.....? :blush:

γερμανος

#1115   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 26/08/2010 - 00:26

Αντε να δούμε... γιατί γκαστρωθήκαμε με όλα όσα γράφονται...
μια μερούλα έμεινε

#1116   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 26/08/2010 - 00:35

γερμανος


Μιλαμε και για τα 3... μην μπερδευεις το παιδι... Απο την στιγμη που ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ πουληθηκε στην Cosmote τοτε θα υπαρχουν και στα 3.

#1117   axinosgr

axinosgr

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:axinosgr

Δημοσίευση 26/08/2010 - 00:40

Sorry αλλά αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι άρθρο αναφέρεται 3 συγκεκριμένα είδη και όχι iphone ή άλλες ηλεκτρονικές συσκευές.


Και εγώ αυτό διάβασα και κατάλαβα αλλά γιατί να ισχυει μόνο σε 3-4 ειδη και οχι σε ολα τα ηλεκτρονικα ειδη που κυκλοφορουν με διαφοροποιησεις στους δασμους και φορους.... :huh:

#1118   fantombdc

fantombdc

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 01:34

Άμα πάω από τις 9 και κάτσω έξω από ένα κατάστημα vodafone και είμαι ο πρώτος που μπω στο κατάστημα δεν θα μου το δώσουνε επειδή οι άλλοι έχουν κάνει αίτηση;; :blush: ??? :wacko:

#1119   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 26/08/2010 - 01:37

Άμα πάω από τις 9 και κάτσω έξω από ένα κατάστημα vodafone και είμαι ο πρώτος που μπω στο κατάστημα δεν θα μου το δώσουνε επειδή οι άλλοι έχουν κάνει αίτηση;; :blush: ??? :wacko:


Θα στο πω με απλα ελληνικα. Θα φας πορτα! :lol:

Αυτο σκεφτομαι και γω να κανω αλλα μαλον πορτα.. αξιζει ομως να το δοκιμασεις/ω

#1120   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 01:38

Άμα πάω από τις 9 και κάτσω έξω από ένα κατάστημα vodafone και είμαι ο πρώτος που μπω στο κατάστημα δεν θα μου το δώσουνε επειδή οι άλλοι έχουν κάνει αίτηση;; :blush: ??? :wacko:


Δηλαδή εμείς είμαστε μαλ@κες που κάναμε κράτηση και συ ο μάγκας?

#1121   fantombdc

fantombdc

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 01:41

Δηλαδή εμείς είμαστε μαλ@κες που κάναμε κράτηση και συ ο μάγκας?


Σε έβρισε κάποιος;; :blink: Έλεος!!!!

#1122   AnKi

AnKi

    iPH Member

  • 243 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 26/08/2010 - 01:50

Λοιπόν, έχουμε και λέμε...!

Η Cosmote ανακοινώνει επίσημα ότι το iPhone 4 θα αρχίσει να διατίθεται την Παρασκευή 27 Αυγούστου. Εμφανίζεται μία απόδειξη αγοράς του iPhone 4 απο την Vodafone.

*1ον γνωρίζω ότι πριν γίνει το επίσημο λανσάρισμα στην αγορά δεν μπορεί να κοπεί απόδειξη για την συσκευή,
*2ον η Cosmote στην ανακοίνωσή της δεν αναφέρει πουθενά ότι το κόστος θα είναι 660 και 780 ευρώ αντίστοιχα όπως αναφέρθηκε,
*3ον όπως έχει υποθεί και σε προηγούμενα posts, αν το πάρουμε "marketίστικα" το πιό λογικό είναι να κοστίζει 659 και 779 ευρώ!
*4ον υπάρχει και ο ανταγωνισμός και τέτοιες τιμές δεν εξηγούνται. Δηλαδή αν το είχε μονοπώλιο η μία απο τις δύο πόσο θα κόστιζε??

Γι' αυτό περιμέντε να ξημερώσει η Παρασκευή και ίσως τα πράγματα να είναι λίγο καλύτερα! ;)

#1123   Noshiz

Noshiz

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:noshiz

Δημοσίευση 26/08/2010 - 02:00

Δηλαδή εμείς είμαστε μαλ@κες που κάναμε κράτηση και συ ο μάγκας?


ναι γιατί αυτός στήθηκε απέξω από το μαγαζί χωρίς κονε κτλπ κτλπ

#1124   fou

fou

    iPH newbie

  • 50 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Fou

Δημοσίευση 26/08/2010 - 02:47

Δηλαδή εμείς είμαστε μαλ@κες που κάναμε κράτηση και συ ο μάγκας?


Κατ' αρχας δεν εχω τιποτα εναντιον σου, οπως και σε οποιονδηποτε εχει κανει κρατηση και φυσικα μακαρι να καταφερετε να παρετε γρηγορα το κινητο.
Αλλα με αφορμη το post σου θα γραψω τι εγινε με εμενα. Ειχα κανει εκδηλωση ενδιαφεροντος την πρωτη μερα που το εβγαλε η voda στο site της. Αν θυμαστε τοτε δεν υπηρχε επιλογη συσκευης και γι'αυτον τον λογο με πηραν τηλεφωνο μετα μερικες μερες για να με ρωτησουν ποιο κινητο θελω. Σε καποια φαση κατι τους πηρα τηλεφωνο να ρωτησω κατι και τους ειπα αν χρειαζεται να κανω καποια προκρατηση. Ειπαν οχι η φορμα απο το Ιντερνετ ειναι το μοναδικο που θα γινει. Σημερα εμαθα οτι δεν υπαρχει τιποτα στο ονομα μου και δεν υπαρχει κρατημενη συσκευη για εμενα. Στα καταστηματα αλλο μπαχαλο. Απ'οτι καταλαβα ο καθενας κανει οτι θελει. Σε αλλα υπαρχουν λιστες, που ενας θεος ξερει ποτε αρχισαν, σε αλλο σφυριζουν αδιαφορα, και σε αλλο σου λενε οτι θα ερθουν πολλες συσκευες και δεν θα υπαρχει κανενα προβλημα. Σε καποιο αλλο μου ειπαν οτι οι 3-4 πρωτες παρτιδες ειναι πουλημενες.
Σκεφτομαι σοβαρα να κανω διακοπη ή φορητοτητα, και ας παει στα τσακιδια και το 4αρι (σε συνδιασμο με καποια παραπονα που εχω για την επιδοτηση που δεν ειναι του παροντος).
Θα κανω καποιες προσπαθεις παρασκευη πρωι, γιατι το θελω το τηλεφωνο (οπως ολοι εδω φανταζομαι), και γιατι ειναι η τελευται μερα της αδεια μου και εχω μπολικο χρονο για σκοτωμα)
Καλοριζικο σε οσουν το πηραν ή το παρουν.

#1125   katerina1985

katerina1985

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 26/08/2010 - 02:54

για τους κρητικους αναφέρονται εδώ καποια κομμάτια. αν καποιος εχει προσβαση στα καταστηματα ας μας πει μηπως βρω καμια κρητικη φιλη μου να μου το στειλει!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες