Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1201   XRO78

XRO78

    iPH newbie

  • 71 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:xro78

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:34

περιοχη?



κοριδαλος

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1202   Asprobouboulis

Asprobouboulis

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:34

Πλεον τηλεφωνησα σε ολα τα κεντρικα γερμανος στην σαλονικα και 2 απ ολα ειχαν μερικα iphone κρατημενα βεβαια και ολοι οι αλλοι δεν εχουν ιδεα.Επισης μου ειπαν επομενη φουρνια οκτωβριο καλα κρασα!

#1203   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:35

κοριδαλος



nice..

#1204   nikosg21

nikosg21

    iPH Member

  • 308 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:35

Συμφωνω - μας εχει χεσμενους η apple και ας της τα ακουμπαμε κανονικα.....!


εμ αφου τους τα ακουμπατε , τι θελετε να σας κανουν; σιγουρακι εισαι(οχι εσυ, γενικοτερα μιλαω)...οτι βγαζει πεφτουν σαν τα σκυλια επανω με τι δικαιολογια του απολυτου τεχνολογικου gadget(ας ειναι και ελλατοματικο...)
βεβαια ο ελληνας δεν εχει να φαει και διαμαρτηρεται , αλλα το iphone στην τσεπη, ακους αλλους να ειναι δυο χρονια ανεργοι και με το ''στανιο'' να πανε να αγοραζουν καθε χρονο iphone, για λογους απολυτως κατανοητους...
σρυ αλλα με τοσα που διαβαζεις καθε μερα εδω...βρισκομαστε σε ενα πληρες μπερδεμα απο τη μια ακους εμεις ειμαστε οι καταναλωτες και απο την αλλη ''εχω παρει σε 100 vodafone/cosmote και σας παρακαλω κρατηστε το μου να ερθω να παρω το ενα απο τα δυο που εχετε φερει...ελεος ρε παιδια λιγο περιφανια :blush:

χεστε τους λιγο, παρτε οτι πραγματικα θελετε, χρειαζεστε και μπορειτε να αποκτησετε και θα δειτε για ποτε θα ανοιξει apple store οχι στο κολωνακι , στο περιστερι!
\

Τελευταία επεξεργασία από: nikosg21, 26/08/2010 - 10:40


#1205   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:37

Μόλις παρέλαβα το iPhone 4 (32GB) και περιμένω τη SIM να ενεργοποιηθεί :D

Αναρτημένη εικόνα


Kαλορίζικο!!!!

#1206   mplecafe

mplecafe

    iPH Member

  • 232 μηνύματα
  • Twitter:@akismplecafe
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:mplecafe

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:42

ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΑΣΠΡΟ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η ΜΟΝΟ ΜΑΥΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ????

#1207   voulgarellis

voulgarellis

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:43

Ναι ρε συ κ γω φιλικά το είπα, sorry αν με παρεξήγησες. Η αλήθεια είναι ότι είτε κάποιοι από τις εταιρείες έχουν άγνοια, είτε όπως στην vodafone που έχω κανει pre order κ απλά το έχουν αλλά μέχρι να πάρουν την εντολή δεν το δίνουν. Πάντως ο φίλος μου(δουλεύει Γερμανός/Αθήνα) επειδή είχα μιλήσει κ χτες μαζί του δεν είχε ιδέα για σήμερα κ σήμερα το πρωϊ με πήρε κ μου είπε το έχω, μέχρι να το δει όμως είχε φύγει.

Αυτο που λετε δεν ισχυει 100%...ο λογος ειναι γιατι ολα τα καταστηματα βοντα-γερμανος τα εχουν και για να μην δημιουργηθουν ουρες καυγαδες (τυπου γιατι εκεινος γιατι ο αλλος)και περα απο αυτο δεν τους επιτρεπεται να πουλησουν αν δεν ειναι η ημερομηνια 27/8/2010 οπως εχει διαταχθει απο τις εταιριες (μονο οι ιδιοκτητες τα εχουν παρει ητε για εκεινους ητε για αλλους ενοοειται χαχαχ)...!Εχω γνωστο και σας τα λεω αυτα δεν θελω να το παιξω πολυξερος....!Στο συγκεκριμενο καταστημα που δουλευει ο φιλος μου εχουν γυρω στα 20 τεμαχια...δεν θελω να σας πω ψεματα για το ποσα ειναι τα 16αρια και ποσα τα 32αρια παντως ολα μαζι ειναι τοσα...για τα αλλα καταστηματα δεν ξερω...θα το ειχα στα χερια μου αλλα μετα το σκηνικο που εγινε στο καταστημα του Π.φαληρου(στο καταστημα της Αμφιθεας) δυσκολεψαν τα πραγματα για λογους που ισος καταλαβενεται...!

#1208   neyromantis

neyromantis

    iPH newbie

  • 95 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:43

Μην αγχώνεστε ρε μάγκες,είναι η πολιτική της Apple να εμφανίζεται οτί δεν μπορεί να καλύψει την ζήτηση για να δημιουργείτε μεγάλος σάλος στις street release date.

Γιατί όπως και να το κάνουμε το να μην ήξερε τη ζήτηση θα περίμενε ήταν δικαιολογημένο στο iPhone3G (ήταν η πρώτη διάθεση iPhone εκτός Αμερικής) αλλά δυστυχώς τα ίδια είδαμε και στο 3GS και στο 4.

Άν πήγαινε ο καθένας σήμερα σε Voda ή Cosmo και έπερνε ένα iPhone4 απο τα το ράφι,δεν θα φτάναμε τα 1200+ μηνύματα σε αυτό το thread !

o Matt Groening το έχει πιάσει το νόημα,έτσι για να ευθυμήσουμε και λιγάκι :




καλή συνέχεια στο safari.

#1209   voulgarellis

voulgarellis

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:44

Kαλορίζικο!!!!

καλοριζικο..!!φιλος στο καταστημα που το πηρες..??το θελωωωωωω πφφ!

#1210   giwrgosd

giwrgosd

    iPH Enthousiast

  • 526 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:46

εμ αφου τους τα ακουμπατε , τι θελετε να σας κανουν; σιγουρακι εισαι(οχι εσυ, γενικοτερα μιλαω)...οτι βγαζει πεφτουν σαν τα σκυλια επανω με τι δικαιολογια του απολυτου τεχνολογικου gadget(ας ειναι και ελλατοματικο...)
βεβαια ο ελληνας δεν εχει να φαει και διαμαρτηρεται , αλλα το iphone στην τσεπη, ακους αλλους να ειναι δυο χρονια ανεργοι και με το ''στανιο'' να πανε να αγοραζουν καθε χρονο iphone, για λογους απολυτως κατανοητους...
σρυ αλλα με τοσα που διαβαζεις καθε μερα εδω...βρισκομαστε σε ενα πληρες μπερδεμα απο τη μια ακους εμεις ειμαστε οι καταναλωτες και απο την αλλη ''εχω παρει σε 100 vodafone/cosmote και σας παρακαλω κρατηστε το μου να ερθω να παρω το ενα απο τα δυο που εχετε φερει...ελεος ρε παιδια λιγο περιφανια :blush:

χεστε τους λιγο, παρτε οτι πραγματικα θελετε, χρειαζεστε και μπορειτε να αποκτησετε και θα δειτε για ποτε θα ανοιξει apple store οχι στο κολωνακι , στο περιστερι!
\


Μα...αν δεν κάνω λάθος και εσυ iphone 3GS δεν εχεις?Ετσι τουλαχιστον γράφεις στο my devices... 8)

#1211   Tristan

Tristan

    iPH User

  • 110 μηνύματα
  • Twitter:@Bayern7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:46

Πήρα τηλ στο οτεσοπ βέροιας. 2 συσκευες τους εχουν έρθει και είναι πιασμένες και οι 2.
καληνυχτα και έφεξε...

#1212   koumos

koumos

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:49

Μολις επεστρεψα απο καταστημα voda στην Κω! Απο 1η Σεπτεμβρη θα εχουν κομματια εδω και αρκετα απ'οτι μου ειπε η διευθυντρια του καταστηματος...κρατηση, τηλεφωνακι και αμεση παραλαβη...απλα πραγματα...
ποσο απλα θα ειναι θα το δειξει η πορεια φυσικα...αναμενουμε..

#1213   nikosg21

nikosg21

    iPH Member

  • 308 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:50

Μην αγχώνεστε ρε μάγκες,είναι η πολιτική της Apple να εμφανίζεται οτί δεν μπορεί να καλύψει την ζήτηση για να δημιουργείτε μεγάλος σάλος στις street release date.

Γιατί όπως και να το κάνουμε το να μην ήξερε τη ζήτηση θα περίμενε ήταν δικαιολογημένο στο iPhone3G (ήταν η πρώτη διάθεση iPhone εκτός Αμερικής) αλλά δυστυχώς τα ίδια είδαμε και στο 3GS και στο 4.

Άν πήγαινε ο καθένας σήμερα σε Voda ή Cosmo και έπερνε ένα iPhone4 απο τα το ράφι,δεν θα φτάναμε τα 1200+ μηνύματα σε αυτό το thread !

o Matt Groening το έχει πιάσει το νόημα,έτσι για να ευθυμήσουμε και λιγάκι
καλή συνέχεια στο safari.

η σκηνη με τον begging hommer φανταζομαι οτι ειναι βγαλμενη μεσα απο τη ζωη μπορει και απο ελλαδα.... :P

#1214   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:51

Πάντως αυτό που ίσχυσε κ πέρσυ με προτεραιότητα σε νέες συνδέσεις κ ανανεώσεις ισχύει. Ευτυχώς που μου κάνανε γερή επιδότηση κ θα δώσω μόνο κανά 150αρη ευρώπουλα. Άντε ρε vodafone, δώσε το ΟΚ να ξεκινήσει η διάθεση στο κοινό. Κρατημένο μου το έχουνε.

Αν μπορείς να μας πεις πως και έχεις τόσο καλή επιδότηση,γιατί σε ένα μηνα θα έχω και εγώ και να ξέρω περίπου τι γίνεται!

#1215   JBERET

JBERET

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:52

αυτη τη στιγμη σε Πυργο ηλειας , Κρεστενα και Ζαχαρω ηδη πωλειται και μολις αγορασα ενα.
Παντως σχεδον ολα τα καταστηματα εχουν απο λιγα βεβαια.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 21

0 μέλη, 21 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες