Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 08/08/2010 - 19:43

25 Αυγουστου - τιμη 3GS + φπα.


?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   domal

domal

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/08/2010 - 20:12

τιμη 3gs χωρις ΦΠΑ με +23% ?????? καπου εκει θα κανει 600-650 θα το δειτε

#123   Gimson

Gimson

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/08/2010 - 20:27

Τιμή 3GS? Μακάρι ρε φίλε μακάρι

#124   Gimson

Gimson

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/08/2010 - 20:28

Εγώ το κόβω γύρω στα 650 το 16αρι και 750 το 32αρι

#125   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 08/08/2010 - 21:15

Εγώ το κόβω γύρω στα 650 το 16αρι και 750 το 32αρι


και εγω καπου εκει πιστευω

#126   kostasic

kostasic

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:kostasic

Δημοσίευση 09/08/2010 - 12:37

Λοιπον απο φιλο που ειναι στη vodafone, και εχει ερωτα με τα iphone, εμαθα οτι θα ερθει ή 15 του μηνος, ή, 25 του μηνος, τεταρτη...
οποτε 15 και σημερα....

#127   Aleman

Aleman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/08/2010 - 12:49

Λοιπον απο φιλο που ειναι στη vodafone, και εχει ερωτα με τα iphone, εμαθα οτι θα ερθει ή 15 του μηνος, ή, 25 του μηνος, τεταρτη...
οποτε 15 και σημερα....


15 είναι Κυριακή . :blush:
Δεν πιστεύω να ανοίξουν τα shop για να πουλήσουν το iphone . :rolleyes:
Radio Αρβυλα FM stereo RDS :P

#128   kostasic

kostasic

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:kostasic

Δημοσίευση 09/08/2010 - 12:51

15 είναι Κυριακή . :blush:
Δεν πιστεύω να ανοίξουν τα shop για να πουλήσουν το iphone . :rolleyes:
Radio Αρβυλα FM stereo RDS :P

δικο μου λαθος, 18 ηθελα να γραψω.. ετσι ακριβος ειπε, ''η την αλλη η την παρα αλλη τεταρτη'''...

#129   psyhack

psyhack

    iPH User

  • 134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:psyhack

Δημοσίευση 09/08/2010 - 13:04

Μιλησα σημερα με εναν γνωστο απο καταστημα cosmote, γιατι μολις ειδαν οι εξυπνοι απο την Cosmote οτι εχω εκδηλωσει ενδιαφερον για το iPhone 4, μου ετοιμασαν την επιδοτηση 2 μηνες πριν ωστε να μην μπορω να παρω την συσκευη με επιδοτηση. Απο Σεπτεμβρη και μετα με ενημερωσε οτι θα ειναι Ελλαδα το iPhone 4


και σε μένα το ίδιο πράγμα με επιδότησή άλλα μην αγχώνεσαι δεν χάνεις επιδότησή, ρώτησα στο γερμανο!!!

#130   psyhack

psyhack

    iPH User

  • 134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:psyhack

Δημοσίευση 09/08/2010 - 13:06

εγώ λέω το 16G 667 κ το 32G 779

#131   Thebird

Thebird

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:anastasios87

Δημοσίευση 09/08/2010 - 13:12

Καλημέρα. Θέλω και εγώ να πάρω το iphone 4 μετά από τόσα χρόνια με Nokia... Το ερώτημά μου είναι το εξής: Υπάρχει περίπτωση αν το παρω μετά από κανα δυο μήνες να έχει διορθωθεί το πρόβλημα στην κεραία? Η θα διορθωθεί στο επόμενο iphone? αν και ξέρω ότι στην Ελλάδα δεν υπάρχει ουσιαστικό πρόβλημα με το σήμα, αλλά αφού θα το πάρω που θα το πάρω, ας είναι όσο πιο τέλειο γίνεται. Αξίζει λοιπόν να περιμένω μερικούς μήνες?

#132   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 09/08/2010 - 13:16

Καλημέρα. Θέλω και εγώ να πάρω το iphone 4 μετά από τόσα χρόνια με Nokia... Το ερώτημά μου είναι το εξής: Υπάρχει περίπτωση αν το παρω μετά από κανα δυο μήνες να έχει διορθωθεί το πρόβλημα στην κεραία? Η θα διορθωθεί στο επόμενο iphone? αν και ξέρω ότι στην Ελλάδα δεν υπάρχει ουσιαστικό πρόβλημα με το σήμα, αλλά αφού θα το πάρω που θα το πάρω, ας είναι όσο πιο τέλειο γίνεται. Αξίζει λοιπόν να περιμένω μερικούς μήνες?


Μα φίλε μου.. Δέν το έχουνε δεί ακόμα το πρόβλημα με την κεραία..
Δές το review του iPhoneHellas (στην Αγγλία) και τα comments απο κάτω. Ισα ίσα που μερικοί λένε οτι πιάνει σήμα καλύτερα απο τα άλλα κινητά.


Αλλα και να σου βγάλει πρόβλημα που δέν το νομίζω μπορείς πάντα να το γυρίσεις επικαλούμενως τα σχόλια της apple "We Care for Every User" όπως κάναν όσοι το πήραν και είχε πρόβλημα..

Πάντως να περιμένεις αξίζει μάλλον για λόγους τιμής .. Άν και εγώ προσωπικά πιστεύω οτι οι τιμές θα ειναι ok με το που βγεί και θα ξαναανέβουν σε υψηλά επίπεδα όταν σιγά σιγά θα τελειώνουν οι παρτίδες..

#133   Thebird

Thebird

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:anastasios87

Δημοσίευση 09/08/2010 - 19:37

Ένας από τους λόγους που σκέφτομαι να περιμένω, είναι ότι δεν έχω κάνει κάποια προπαραγγελία, ούτε έχω σκοπό να στηθώ σε ατελείωτες ουρές... Κοντά 10 χρόνια περάσα με συσκευές Nokia, ας περιμένω λίγο ακόμα! Πάντως για τις τιμές, δεν νομίζω να αυξομοιώνονται σε σύντομα χρονικά διαστήματα. Για παράδειγμα τον Οκτώβρη που σχεδιάζω να το πάρω εγώ, πιστεύω ότι θα έχει την ίδια τιμή με την ημέρα που θα κυκλοφορίσει...

#134   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 09/08/2010 - 19:42

Ένας από τους λόγους που σκέφτομαι να περιμένω, είναι ότι δεν έχω κάνει κάποια προπαραγγελία, ούτε έχω σκοπό να στηθώ σε ατελείωτες ουρές... Κοντά 10 χρόνια περάσα με συσκευές Nokia, ας περιμένω λίγο ακόμα! Πάντως για τις τιμές, δεν νομίζω να αυξομοιώνονται σε σύντομα χρονικά διαστήματα. Για παράδειγμα τον Οκτώβρη που σχεδιάζω να το πάρω εγώ, πιστεύω ότι θα έχει την ίδια τιμή με την ημέρα που θα κυκλοφορίσει...


Μάλλον δέν το εξήγησα καλά.. Όταν μίλησα για αυξο-μειώσεις στις τιμές δέν εννούσα στις τιμές τον πάροχων αλλα για συσκευές που αγοράζονται απο πάροχους και εν συνέχεια ξαναπωλούνται σε υψηλότερες τιμές λόγω του οτι δέν υπήρχε μεγάλο στοκ..

#135   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/08/2010 - 11:09

Είναι δυνατόν να έχουμε 13 Αυγούστου και να μην υπάρχει ούτε μια επίσημη ανακοίνωση? Ούτε από apple ούτε από τις ελληνικές εταιρείες? Δηλαδή θα βγουν στις 24 πχ να μας πουν ότι 25 Αυγούστου βγαίνει? Δεν έχουμε κάποια νεοτερη ενημέρωση? Θέλει και η γυναίκα μου ένα και με έχει πρήξει...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες