Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1081   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 25/08/2010 - 21:24

Εγώ αύριο δεν θα βάλω τα μεγάλα μέσα πάντως, (δεν φτανει που τους τα σκάμε σιγά μην τους πάμε και γλυκά...) απλά θα τους πω εκεί στη voda ή μου το δίνετε με ανανέωση συμβολαίου ή παω cosmote...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1082   kalotina

kalotina

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 25/08/2010 - 21:25

απο τα παιδια που το πηραν ειχε καποια θηκη μεσα ή σας δοθηκε με το κινητο?

#1083   gkapsal

gkapsal

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 25/08/2010 - 21:31

απο τα παιδια που το πηραν ειχε καποια θηκη μεσα ή σας δοθηκε με το κινητο?

H cosmote στο twitter έγραψε: Οι δωρεάν θήκες bumper θα δίνονται αποκλειστικά μέσω παραγγελίας σε itunes.
όπως δηλαδη γίνεται και στην Αμερική..

#1084   ilpap

ilpap

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@ilpappas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:ilpap

Δημοσίευση 25/08/2010 - 21:32

έλεος... μα που ζούνε πια...

http://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=4590919


#1085   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 25/08/2010 - 21:33

απο τα παιδια που το πηραν ειχε καποια θηκη μεσα ή σας δοθηκε με το κινητο?

εχει ηδη αναφερθει η θηκη θα δινεται μεσω εγγραφης στο αναλογο προγραμμα απο itunes.το προγραμμα θα κυκλοφορησει λογικα στις 27/8 που ειναι η επισημη ημερομηνια διαθεσης της συσκευης

#1086   gpelekanos1

gpelekanos1

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/08/2010 - 21:43

Πάρτε μια θήκη ωραία δερμάτινη καθώς εγώ εδώ και δυο βδομάδες που εχώ εδώ στην Κύπρο δεν είχα κανένα πρόβλημα με την λήψη, είναι όλα βλακίες αυτά που λένε με προβλήματα λήψης. Πάντως είναι φοβερό τηλέφωνο :)

#1087   u6j62

u6j62

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/08/2010 - 21:43

Εγώ αύριο δεν θα βάλω τα μεγάλα μέσα πάντως, (δεν φτανει που τους τα σκάμε σιγά μην τους πάμε και γλυκά...) απλά θα τους πω εκεί στη voda ή μου το δίνετε με ανανέωση συμβολαίου ή παω cosmote...


ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΥΘΗΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΟΤΕΣΟΠ ΚΑΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΑΛΛΑ ΠΑΝΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΧΛΩΜΟ ΝΑ ΠΑΡΩ. ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΑΜΕ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΙΖΟΥΝ ΚΙ ΟΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ!

#1088   pantsos

pantsos

    iPH Elite Poster

  • 2.247 μηνύματα
  • Twitter:@idrserviceca
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 25/08/2010 - 21:48

Το πρόγραμμα είναι εδώ και 2 εβδομάδες διαθέσιμο και μπορείς να κάνεις την παραγγελία.Τώρα βρίσκομαι στον Καναδά και έχω κάνει την παραγγελία μέσω του προγράμματος και έλεγε οτι το στέλνουν μέσα σε 1-2 βδομάδες,αλλα σήμερα το πρωί μου έστειλε mail η apple και ήδη το έχουν στείλει και σε 2 μέρες θα το παραλάβω.

#1089   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 25/08/2010 - 21:53

εγω που λετε, πηγα σημερα το πρωι σε 2 καταστηματα. το πρωτο ηταν το Vodafone και το 2ο ηταν το ΓΕΡΜΑΝΟΣ. Στην Vodafone πηγα και ρωτησα ενα παιδι για το ποτε θα'ρθει το iPhone 4 και μου ειπε οτι δεν ξερει... των ρωτησα σχετικα με τιμη ποσο θα κανει και παλι μου ειπε δεν ξερει. Εκανα μια προκρατηση που λετε και οταν ηταν να φυγω του λεω, παντως ακουσα κατι φημες να λενε οτι μπορει να'ρθει την παρασκευη 27 του μηνος και μου κουνησε το κεφαλι ευγενικα (μαλον για να μην τον ακουσει ο προισταμενος δεν μου μιλησε). Οσο για τα λεφτα παλι το ιδιο.. των ρωτησα αν θα ειναι ιδιες τιμες με Ιταλια κτλπ και παλι μου κουνησε το κεφαλι.. Οταν πηγα στο ΓΕΡΜΑΝΟΣ ρωτησα μια γνωστη και τις ειπα για να βγαλω μια microSIM να την εχω ετοιμη με το που παρω το iPhone4 αλλα αυτη μου ειπε μην παρεις ακομα γιατι μπορει να μην λειτουργησει σωστα.. οταν παρεις το κινητο ελα απο εδω για να το κανουμε μαζι εκεινη την στιγμη. Την ρωτησα που για το iPhone 4 και μου ειπε δεν ξερει ακομα ποτε θα το φερουν αλλα οταν το φερουν θα με παρει τηλεφωνο.

#1090   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 25/08/2010 - 21:53

Eεεεε τωρα αυτο δεν ειναι αμαρτια.... ελεος και οι αλλοι πελατες ειναι....! Δηλαδη στα Κυθηρα απο οτι καταλαβα δεν θα προλβαει να ερθει καν εε>? εεεε ρεεε Ελλαντα! Παντως αναρωτιεμε πως γινετε και η Βοντα τα δινει εεεστω και σε γνωστους ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ κανονικα και η Κοσμοτε / Γερμανος νυυυυυχτα εχουνε...! απο Παρασκευη και απο 2 κομματια το καθε καταστημα Γερμανος και αααααμα προλαβουμε...! Τελικα κανεις απο εδω μεσα δεν εχει κανενα γνωστο σε Κοσμοτε/Γερμανοσ να μαθουμε διαθεσιμοτητες...? Μηπως και εμεις χρηαζετε να παμε σε καποιο κεντρικο καταστημα Κοσμοτε/Γερμανο στη Σαλονικη γιατι περιφερειακα βλεπω να παιρνουμε τα @@ μας.....!

#1091   dederos

dederos

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 21:56

παιδια εχω γνωστο σε κοσμοτε αλλα και αυτος δεν ξερει!!και να φανταστητε το εχω πρηξει το παλικαρι!! :huh: :huh:

#1092   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 25/08/2010 - 22:04

παιδια εχω γνωστο σε κοσμοτε αλλα και αυτος δεν ξερει!!και να φανταστητε το εχω πρηξει το παλικαρι!! :huh: :huh:

Μα καλα, συγνωμη κιολλασ, τι δεν ξερει..? ολοκληρη ανακοινωση εβγαλε η εταιρια! εκτως και αν ακομα κε με την ανακοινωση μας το παιζουνε κινεζι...! Εγω παντως ικανους τους εχω να τους παρω τηλ αυριο και να μου λενε ¨Δεν ξερω...!?!?!¨ :excl:

#1093   saxpic

saxpic

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 22:07

Στην Κομοτηνή στη Vodafone θα έρθουν 3 κομμάτια 16gb στις 12 το μεσμέρι και υποσχέθηκαν (μπηκαν τα μεγάλα μέσα , παγωτό , αναψυκτικά κτλπ) να πάρουμε εγώ και ένας φίλος τα δύο πρώτα κομμάτια ....για να δούμε , λένε αλήθεια ?


Φίλε μου , σε ποιο από τα 2 vodafone της Κομοτηνής? Με ενδιαφέρει άμεσα να είμαι ο 3ος!

#1094   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 25/08/2010 - 22:08

Γιατί απατεώνες; Όταν η Samsung πουλάει την πλαστικούρα το 16άρι Galaxy S 630€ γιατί η Apple να μην δίνει το iPhone 660; Και δεν είδα κανέναν να αποκαλεί την Samsung απατεώνες. :rolleyes:


επειδη ειναι υπερτιμημενο τηλέφωνο. μη μου πεις οτι δεν ειναι

#1095   dederos

dederos

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 22:12

τι να σου ρε φιλε δεν εχεις και αδικο!ειναι βλακεια να ξερει η εταιρεια και να μν ξερουν οι υπαλληλοι!!αυριο παω να τον πρηξω ξανα μηπως και βγαλω καμια ειδηση!!αν και για μενα υπομονη φιλε μου!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 18

0 μέλη, 18 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες