Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1096   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 25/08/2010 - 22:25

εγω παλι εχω μια απορια... αυτο το twiter ειναι οντως της Cosmote η ειναι καμια φαρσα (κρυα) για να μας αγανακτησουν κιαλο??

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1097   gkapsal

gkapsal

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 25/08/2010 - 22:28

εγω παλι εχω μια απορια... αυτο το twiter ειναι οντως της Cosmote η ειναι καμια φαρσα (κρυα) για να μας αγανακτησουν κιαλο??

πάντως από αυτό βγήκε το δελτιό τυπου της cosmote για την ημερομηνία διάθεσης... Άρα μάλλον αληθινό...

#1098   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 25/08/2010 - 22:38

πάντως από αυτό βγήκε το δελτιό τυπου της cosmote για την ημερομηνία διάθεσης... Άρα μάλλον αληθινό...


καποιο λινκ απο το δελτιο τυπου υπαρχει να το δουμε? σορρυ αν υπαρχει σε προηγουμενο ποστ... ειμαι σε λαπτοπ και δεν μπορω να κανω πολλα με το touch pad..

#1099   mafiozos2k

mafiozos2k

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 22:47

καποιο λινκ απο το δελτιο τυπου υπαρχει να το δουμε? σορρυ αν υπαρχει σε προηγουμενο ποστ... ειμαι σε λαπτοπ και δεν μπορω να κανω πολλα με το touch pad..



http://www.cosmote.g...νει το iPhone 4

#1100   Tsopanos

Tsopanos

    iPH Honoured Member

  • 595 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/08/2010 - 22:53

Θα μου επιτρεψεις λογο επαγγελματικης μου ιδιοτητας να μην εκφερω γνωμη για τα παραπανω τουλαχιστον στο 2 και στο 3. Αν μπορουσα, πιστεψε με....θα εχυνες μαυρο κλαμα (και δεν ειμαι ανθρωπος εντυπωσιασμου)!!
Θα σε παρακαλουσα ως ενδειξη σεβασμου προς το forum και την δουλεια που γινεται εδω, να μην συνεχισουμε την κουβεντα αυτη. Ουτε θα εκφερω αλλη αποψη για το συγκεκριμενο topic. Θα το παρακολουθω σιωπηλα.



Βεβαίως να το πρακολουθησεις σιωπηλά..,

Εγώ αναφέρθηκα στο post σου γιατί χρησιμοποιησες ακραίες εκφράσεις που τριγυρνουν σε πολλά fora σχετικά.

Ενοχλουμαι, ως κάτοχος iPhone αγορασμενο εδώ, να ακούω χαρακτηρισμούς όπως "κορόιδα", και "σκαστε τα", κι "εμείς εδώ στο Αμερικα το αγοράζουμε $199", "οι κλέφτες οι εταιρείες κινητής που τα τσεπωνουν" και αλλά γραφικά.

Έχω εμπεριστατωμένη άποψη για ο,τι γράφω (οπως για τα περιθώρια κέρδους) και δεν γράφω κάτι παρα μόνο αν είμαι απολυτως σίγουρος.

#1101   vasilakis13

vasilakis13

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:mbp 13'', imac 24''

Δημοσίευση 25/08/2010 - 23:03

γνωμη μου: bumber δεν χρειαζεστε γιατι δεν υπαρχει κανενα προβλημα με τη ληψη σηματος! .όσο αφορα την τιμη, ειναι λιγο τσιμπημενη αλλα η καψουρα πληρωνεται..τελικα προσωπικα και οσων πηραν απο Αγγλια μας βγηκε φθηνοτερα, 610 € αγορ´α και ξεκλειδωτο!και 2 μηνες νωριτερα ::)

#1102   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 23:11

Βεβαίως να το πρακολουθησεις σιωπηλά..,

Εγώ αναφέρθηκα στο post σου γιατί χρησιμοποιησες ακραίες εκφράσεις που τριγυρνουν σε πολλά fora σχετικά.

Ενοχλουμαι, ως κάτοχος iPhone αγορασμενο εδώ, να ακούω χαρακτηρισμούς όπως "κορόιδα", και "σκαστε τα", κι "εμείς εδώ στο Αμερικα το αγοράζουμε $199", "οι κλέφτες οι εταιρείες κινητής που τα τσεπωνουν" και αλλά γραφικά.

Έχω εμπεριστατωμένη άποψη για ο,τι γράφω (οπως για τα περιθώρια κέρδους) και δεν γράφω κάτι παρα μόνο αν είμαι απολυτως σίγουρος.

Εκεί στην Αμερική για να το παίρνουν 199 δολαρια κ να είμαστε εμείς κοροϊδα γ....νε όλους του πολιτισμούς του κόσμου. Ξέρω ότι θα σβηστεί το reply μου αλλά μας τα έχουνε πρήξει.
Sorry αν παίρνει η μπάλα κ κάποιου που δεν πρέπει.

#1103   tomster

tomster

    iPH Addict

  • 612 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 25/08/2010 - 23:16

Εκεί στην Αμερική για να το παίρνουν 199 δολαρια κ να είμαστε εμείς κοροϊδα γ....νε όλους του πολιτισμούς του κόσμου. Ξέρω ότι θα σβηστεί το reply μου αλλά μας τα έχουνε πρήξει.
Sorry αν παίρνει η μπάλα κ κάποιου που δεν πρέπει.

+1

#1104   kostthem

kostthem

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 23:17

+1




Τα έχουμε πει χίλιες φορές. Με δύο χρόνια συμβόλαιο.

#1105   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 25/08/2010 - 23:21

Τα έχουμε πει χίλιες φορές. Με δύο χρόνια συμβόλαιο.

και 100$ to μηνα αλλα ΚΑΙ το συμβολαιο ειναι για 2 χρονια αναγκαστηκα. (διορθωστε με αν κανω λαθος)


γνωμη μου: bumber δεν χρειαζεστε γιατι δεν υπαρχει κανενα προβλημα με τη ληψη σηματος! .όσο αφορα την τιμη, ειναι λιγο τσιμπημενη αλλα η καψουρα πληρωνεται..τελικα προσωπικα και οσων πηραν απο Αγγλια μας βγηκε φθηνοτερα, 610 € αγορ´α και ξεκλειδωτο!και 2 μηνες νωριτερα ::)

Δεν ειναι μονο θεμα σηματος.. εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει το σημα.. βασικα δεν με απασχολει καθολου, για μενα δεν υπαρχει καν το προβλημα (απτην στιγμη που το προβλημα υπηρχε και στο 3GS). Αλλα και σαν αξεσουαρ ειναι πολυ ωραιο το bumper.. ;)

Τελευταία επεξεργασία από: kamberis, 25/08/2010 - 23:22


#1106   bluescorpion

bluescorpion

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 23:24

Δεν ειναι μονο θεμα σηματος.. εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει το σημα.. βασικα δεν με απασχολει καθολου, για μενα δεν υπαρχει καν το προβλημα (απτην στιγμη που το προβλημα υπηρχε και στο 3GS). Αλλα και σαν αξεσουαρ ειναι πολυ ωραιο το bumper.. ;)

εγω δεν εχω κανενα προβλημα παντως με το 3gs,και ουτε αλλοι 6 φιλοι μου περιπου που το εχουν

#1107   axinosgr

axinosgr

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:axinosgr

Δημοσίευση 25/08/2010 - 23:30

Για όσους έχουν απορία γιατί οι Αμερικάνοι αγοράζουν φτηνά και όχι εμείς το iphone και όχι μόνο ας διαβάσουν το άρθρο αυτό -> http://news247.gr/ko...ticle468687.ece

#1108   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 23:32

Για όσους έχουν απορία γιατί οι Αμερικάνοι αγοράζουν φτηνά και όχι εμείς το iphone και όχι μόνο ας διαβάσουν το άρθρο αυτό -> http://news247.gr/ko...ticle468687.ece


Ευχομαι να δουμε το iPhone 5 του χρονου πιο φθηνο,χωρις δασμους :lol: .

#1109   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 23:32

Για όσους έχουν απορία γιατί οι Αμερικάνοι αγοράζουν φτηνά και όχι εμείς το iphone και όχι μόνο ας διαβάσουν το άρθρο αυτό -> http://news247.gr/ko...ticle468687.ece


Ευχομαι να δουμε το iPhone 5 του χρονου πιο φθηνο,χωρις δασμους :lol: .

#1110   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 23:44

ξέρει κανεις πόση ώρα θέλει 1η φορτιση?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες