Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1186   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:06

Έχω εξοργιστεί με ολα αυτα που διαβάζω!Πάλι θα παρακαλάμε τον καθε πικραμένο για
να του σκάσουμε ενα σωρο φράγκα και θα νομίζουν οτι μας κάνουν και χάρη :excl:
Αλλα δεν φταίει κανεις άλλος εκτός απο εμάς που τα αγοράζουμε απο Ελλαδα και
δεν τα παίρνουμε απο το εξωτερικό που είναι και φτηνότερα και σου τα φέρνουν
και στην πόρτα σου.
ΑΙΣΧΟΣ ,αυτο εχω μονο να πώ.Καθε χρονο τα ίδια και τα ίδια



μαζι σου φιλε μου, αλλα εσυ απο που το πηρεσ???

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1187   gk002

gk002

    Newbie

  • 129 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:07

ΕΓΩ να ψάξω να το βρώ;;
Όταν ΑΥΤΟΙ κάνουν προκρατήσεις;; Τότε γιατί τις κάνουν;

Μήπως να πάρω και στα 1000+ καταστήματα της voda στην Ελλαδά να δώ που το έχουν;
(Μάλλόν έκανες πλάκα ε; :))

Τεσ/ντων ας μην το συνεχίσουμε άλλο..
Σε ευχαριστώ.


Sorry αλλά σπίτι δεν πρόκειτε να στο φέρουν...!
Δυστυχώς έτσι είναι οπότε από τα να βρίζω που δεν το έχουν πάω κάπου αλλού που το έχουν! ;)

Αnyway... Αυριο οι περισσότεροι θα το έχουμε στα χέρια μας οπότε η συζήτηση είναι για λαική κατανάλωση και να περνά ευχάριστα η ώρα στο γραφείο! :D

#1188   ANGELOS1979

ANGELOS1979

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:07

...και τα ιδια γίνονται σε ολα τα προιόντα της(imac.macbook,ipadπου ειναι το ipad οεο ???)
δικαιολογία η μικρή αγορά της χώρας μας.

Συμφωνω - μας εχει χεσμενους η apple και ας της τα ακουμπαμε κανονικα.....!

#1189   giwrgosd

giwrgosd

    iPH Enthousiast

  • 526 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:08

Δεν το εχω πάρει ακόμα...περίμενα με το που το
φέρουν στην Ελλαδίτσα μας να παω να το αγοράσω
γεμάτος χαρα απο ενα κατ/μα της πόλης μου...που να ξερα??? :(

#1190   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:12

Eγω σημερα που περασα απο 1)Vodafone δεν ξερουν απολυτως τιποτα για το οτιδηποτε.2)Οteshop αυτοι και αν δεν εχουν ιδεα.3)Γερμανος απο σεπτεμβρη και αν.Βγαλτε ακρη μετα.

Για Γερμανό δεν ισχύει, με πήρε τηλ ο κολλητός μου που δουλεύει Γερμανο κ είχανε 2, μέχρι να ρωτήσει τον συνάδελφό του για τιμή είχανε φύγει. Πάντως από εκεί που η vodafone φαινότανε να τα είχε 1η στα μαγαζιά και οι φίλοι με cosmote αγωνιούσαν, τελικά η cosmote έβγαλε και πρώτη ανακοίνωση κ τα πουλάει κ πρώτη. Ελπίζω για λόγους ανταγωνισμού να δώσει το ok σήμερα η vodafone να το πάρω κ γω που είμαι ο μοναδικός που έχει κάνει pre order στο κατάστημα της περιοχής μου.

#1191   rainman007

rainman007

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:14

Sorry αλλά σπίτι δεν πρόκειτε να στο φέρουν...!
Δυστυχώς έτσι είναι οπότε από τα να βρίζω που δεν το έχουν πάω κάπου αλλού που το έχουν! ;)

Αnyway... Αυριο οι περισσότεροι θα το έχουμε στα χέρια μας οπότε η συζήτηση είναι για λαική κατανάλωση και να περνά ευχάριστα η ώρα στο γραφείο! :D


'Ετσι ακριβώς είναι :) :) Άσε που ξεσκάμε κιόλας..
Χαίρομαι που έχουμε την ίδια διάθεση.

Έγω θέλω και σπίτι να μου το φέρουν, γιατί όχι;. Όπως κάνουν σε όλα τα άλλα πολιτισμένα κράτη. Δεν ζητάω και κάτι φοβερό..
Και κάτι τελευταίο που έχω πάντα στο μυαλό μου:
ΑΥΤΟΙ πουλάνε και εμείς αν θέλουμε αγοράζουμε. Δεν αγοράζουμε εμείς και αυτοί ΑΝ θελουν πουλάνε...
(Αυτός είναι ο νόμος που διέπει κάθε 'υγιή' αγορα... Τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστευω...)

Έτσι για χάρη της κουβέντας..

Τελευταία επεξεργασία από: rainman007, 26/08/2010 - 10:15


#1192   XRO78

XRO78

    iPH newbie

  • 71 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:xro78

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:15

παιδια τα πραγματα ειναι απλα ολα ειναι θεμα να εχεις καποιον μεσα οποτε ολα γινονται απλα!!!! για καλη μου τυχη εχω εναν....οποτε ολα ειναι απλα!!!!το απογευμα ειναι στα χερια μου 4g 32gb.780e με επιδοτηση.προσεχως θα ανεβασω φωτο καλημερα σε ολους!!!!!!! :rolleyes: :rolleyes:

#1193   Braker

Braker

    Advanced Member

  • 441 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:17

παιδια τα πραγματα ειναι απλα ολα ειναι θεμα να εχεις καποιον μεσα οποτε ολα γινονται απλα!!!! για καλη μου τυχη εχω εναν....οποτε ολα ειναι απλα!!!!το απογευμα ειναι στα χερια μου 4g 32gb.780e με επιδοτηση.προσεχως θα ανεβασω φωτο καλημερα σε ολους!!!!!!! :rolleyes: :rolleyes:


έτσι ειναι.. και εγω ετσι το πηρα...

#1194   kws25mi

kws25mi

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:17

Voda Μεγαρων>>Δεν ξερουμε τπτ,θα σ κανω κρατηση για 2 συσκευες και απο Δευτερα βλεπουμε
Voda Κηφισιας>>Ειναι εδω οι συσκευες,απο αυριο η διαθεση,αν μεινει καποια απο τις κρατημενες(???????)θα σου κρατησω ελα να την παρεις(φιλη μου αυτο).
Voda κεντρικα >>η εκδ.ενδιαφεροντος δεν σημαινει οτι θα ειχατε κρατημενο το κινητο σε καποιο καταστημα,απλα στατιστικο ηταν,

Γερμανος Μεγαρα>>εχουμε 4 συσκευες,περασε να παρεις με συνδεση ή χωρις...........

Με λιγα λογια...Κ @ Λ @ Σ....συγγνωμη κιολας....
αλλα ειναι απαραδεκτη συμπεριφορα κ με εχει εξοργισει η voda....θα πεσει φορητοτητα......

Αντε καλα κουραγια

Τελευταία επεξεργασία από: kws25mi, 26/08/2010 - 10:19


#1195   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:17

παιδια τα πραγματα ειναι απλα ολα ειναι θεμα να εχεις καποιον μεσα οποτε ολα γινονται απλα!!!! για καλη μου τυχη εχω εναν....οποτε ολα ειναι απλα!!!!το απογευμα ειναι στα χερια μου 4g 32gb.780e με επιδοτηση.προσεχως θα ανεβασω φωτο καλημερα σε ολους!!!!!!! :rolleyes: :rolleyes:



περιοχη?

#1196   gk002

gk002

    Newbie

  • 129 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:18

'Ετσι ακριβώς είναι :) :) Άσε που ξεσκάμε κιόλας..
Χαίρομαι που έχουμε την ίδια διάθεση.

Έγω θέλω και σπίτι να μου το φέρουν, γιατί όχι;. Όπως κάνουν σε όλα τα άλλα πολιτισμένα κράτη. Δεν ζητάω και κάτι φοβερό..
Και κάτι τελευταίο που έχω πάντα στο μυαλό μου:
ΑΥΤΟΙ πουλάνε και εμείς αν θέλουμε αγοράζουμε. Δεν αγοράζουμε εμείς και αυτοί ΑΝ θελουν πουλάνε...
(Αυτός είναι ο νόμος που διέπει κάθε 'υγιή' αγορα... Τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστευω...)

Έτσι για χάρη της κουβέντας..


Σωστός...!! χαχαχαχα ;)

#1197   Asprobouboulis

Asprobouboulis

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:19

Για Γερμανό δεν ισχύει, με πήρε τηλ ο κολλητός μου που δουλεύει Γερμανο κ είχανε 2, μέχρι να ρωτήσει τον συνάδελφό του για τιμή είχανε φύγει. Πάντως από εκεί που η vodafone φαινότανε να τα είχε 1η στα μαγαζιά και οι φίλοι με cosmote αγωνιούσαν, τελικά η cosmote έβγαλε και πρώτη ανακοίνωση κ τα πουλάει κ πρώτη. Ελπίζω για λόγους ανταγωνισμού να δώσει το ok σήμερα η vodafone να το πάρω κ γω που είμαι ο μοναδικός που έχει κάνει pre order στο κατάστημα της περιοχής μου.

Τι ακριβως εχω να κερδισω με το να πω ψεματα δηλαδη? Εγω απλα εγραψα οτι ακριβως μου ειπανε φιλε μου.Τωρα σε αλλες πολεις δεν ξερω τι γινεται και ουτε με ενδιαφερει στο κατω κατω.Φιλικα παντα.

#1198   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:19

Πάντως αυτό που ίσχυσε κ πέρσυ με προτεραιότητα σε νέες συνδέσεις κ ανανεώσεις ισχύει. Ευτυχώς που μου κάνανε γερή επιδότηση κ θα δώσω μόνο κανά 150αρη ευρώπουλα. Άντε ρε vodafone, δώσε το ΟΚ να ξεκινήσει η διάθεση στο κοινό. Κρατημένο μου το έχουνε.

#1199   rainman007

rainman007

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:23

Σωστός...!! χαχαχαχα ;)


;)

#1200   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:28

Τι ακριβως εχω να κερδισω με το να πω ψεματα δηλαδη? Εγω απλα εγραψα οτι ακριβως μου ειπανε φιλε μου.Τωρα σε αλλες πολεις δεν ξερω τι γινεται και ουτε με ενδιαφερει στο κατω κατω.Φιλικα παντα.

Ναι ρε συ κ γω φιλικά το είπα, sorry αν με παρεξήγησες. Η αλήθεια είναι ότι είτε κάποιοι από τις εταιρείες έχουν άγνοια, είτε όπως στην vodafone που έχω κανει pre order κ απλά το έχουν αλλά μέχρι να πάρουν την εντολή δεν το δίνουν. Πάντως ο φίλος μου(δουλεύει Γερμανός/Αθήνα) επειδή είχα μιλήσει κ χτες μαζί του δεν είχε ιδέα για σήμερα κ σήμερα το πρωϊ με πήρε κ μου είπε το έχω, μέχρι να το δει όμως είχε φύγει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες