Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1426   kaliaris

kaliaris

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 18:02

ψαλιδακι και καλοριζικο :)


Ψαλιδακι πως? Κ αμα δε δουλευει μετα? Θα μεινω χωρις καρτα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1427   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 26/08/2010 - 18:03

Ψαλιδακι πως? Κ αμα δε δουλευει μετα? Θα μεινω χωρις καρτα...


Δικο σου.
Αν δεν θες ετσι αγοραζεις ενα μηχανηματακι το οποιο την κοβει και εχει και ανταπορα για κανονικη σιμ.

#1428   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 18:03

Τώρα ήρθα από την voda της περιοχής μου κ ενώ ο Πωλητής με είχε ενημερώσει απο το πρωϊ ότι έχει 2 αλλά περιμένει το ΟΚ από τα κεντρικά για να ξεκινήσει η διάθεση το ΠΑΠΑ...Ι ο διευθυντής δεν τον άφησε να μου το δώσει λέγοντας κ καλά ότι δεν το φέρανε ακόμα. Πάντως ξηγημένος ο πωλητής το πάλεψε....τελικά δεν φταίνε τα παιδια, αλλοι φταινε....

#1429   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 18:04


Δικο σου.
Αν δεν θες ετσι αγοραζεις ενα μηχανηματακι το οποιο την κοβει και εχει και ανταπορα για κανονικη σιμ.

Από που το αγοράζεις κ πόσο?

#1430   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 26/08/2010 - 18:08

Από που το αγοράζεις κ πόσο?

Απο ελλαντα : http://www.gsmcorner...sim_cutter.html

#1431   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 26/08/2010 - 18:11

Απο ελλαντα : http://www.gsmcorner...sim_cutter.html


το πηρα απο αυτο το μαγαζι και εγω πολυ καλο

#1432   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 26/08/2010 - 18:13

Παδια μολις γυρισα απο Oteshop απ'οπου πηρα το 16αρι....
Η τιμη του με κανε να το γραψω¨602,70Ε!!! Δυστυχωσ δεν εχω scanner να σας το αποδειξω! Μου κανε ΤΕΡΑΣΤΙΑ εντυπωση και το οτι υπηρχε σημερα αλλα περισσοτερο η τιμη του.. Ρωτησα τη κοπελα 10 φορες......αφου ηξερα παντου για 660.

Το κακο ειναι οτι εχω Vodafone καρτοκινητο κ μου λενε δεν εχουμε καποια ενημερωση για καρτοκινητα σε microsim. Τι να κανω????

Υ.Γ. Κανενας γνωστος κανενα μεσον!

Απο οπυ ρε τσακαλακο...? 600 ευρω...?

#1433   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 26/08/2010 - 18:15

Παδια μολις γυρισα απο Oteshop απ'οπου πηρα το 16αρι....
Η τιμη του με κανε να το γραψω¨602,70Ε!!! Δυστυχωσ δεν εχω scanner να σας το αποδειξω! Μου κανε ΤΕΡΑΣΤΙΑ εντυπωση και το οτι υπηρχε σημερα αλλα περισσοτερο η τιμη του.. Ρωτησα τη κοπελα 10 φορες......αφου ηξερα παντου για 660.

Το κακο ειναι οτι εχω Vodafone καρτοκινητο κ μου λενε δεν εχουμε καποια ενημερωση για καρτοκινητα σε microsim. Τι να κανω????

Υ.Γ. Κανενας γνωστος κανενα μεσον!


μπορεις να βγαλεις και να βαλεις μια φωτο?

Τελευταία επεξεργασία από: spl, 26/08/2010 - 18:16


#1434   ANGELOS1979

ANGELOS1979

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 18:16

Απογοητευση ρε παιδια....!!!!!!!!!!!!!
Πως γινεται αφου η αλυσιδα γερμανος ειναι μια , σε καποια καταστηματα να εχει πωληθει ηδη , σε καποιες να σου λενε μαλακιες για συστημα, κωδικους, τιμολογηση απο αυριο σε αυριο κλπ.....
και σε καποια να εχουν μαυρα μεσανυχτα.....μας δουλεουν ψιλο γαζι μου φαινεται!!!
Το ιδιο ισχυει και για cosmote που πηρα τηλ.
Kαι το πιο κουφο... σε καταστημα germanos ενω το πρωι που πηρα τηλ. μου κρατησε στοιχεια υποτιθεται για να παρω αυριο το 16 αρι , τωρα που πηρα τηλ. ανωνυμα μου λεει η ιδια κοπελα οτι δεν εχει καν κωδικους για να κανει τιμολογηση και δεν ξερει τιποτα....οποιος καταλαβε, καταλαβε....χαος!!!!

#1435   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 26/08/2010 - 18:17

Mόλις γύρισα από κατάστημα Γερμανού και επιβεβαίωσα την προκράτησή μου. Ο υπάλληλος πολύ εξυπηρετικός μου είπε ότι τα έχει από σήμερα αλλά δεν μπορεί να μου δώσει γιατί η επίσημη διάθεση είναι αύριο. Αύριο πρωί πρωί θα πάω να το πάρω.

Έφεραν 4 τηλέφωνα στο συγκεκριμένο κατάστημα και τα 3 είναι 16άρια το 1 32άρι. Τα 3 16άρια ήταν όλα προκρατημένα εδώ και 4 μέρες μου είπε, ενώ το 32άρι ήταν το μόνο διαθέσιμο (πλέον ανήκει σε μένα :P ). Δεν έχει νόημα να πω περιοχή γιατί δεν υπάρχουν άλλα. Πάντως είναι κατάστημα βορείων προαστίων.

Σε κατάστημα Αγίας Παρασκευής και άλλων καταστημάτων στα βόρεια προάστια που είχα πάρει νωρίτερα το απόγευμα μου είπαν ότι δεν έχουν παραλάβει καν και δεν έχουν ιδέα. Δεν μου είπαν ψέματα γιατί στην αρχή που ζήτησα από τον υπάλληλο του καταστήματος να προσπαθήσει να μου βρει 16άρι, πήρε τηλέφωνο στα καταστήματα που είχα πάρει και εγώ και του είπαν ότι δεν έχουν συσκευή ούτε για δείγμα και θα τους φέρουν από βδομάδα.

Τελευταία επεξεργασία από: marian, 26/08/2010 - 18:17


#1436   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 26/08/2010 - 18:20

Οι τιμές που μου είπε είναι 659 για το 16άρι και 769 για τό 32άρι.

Τον είδα που κοίταζε στο pc κάποιο email από τα κεντρικά και έγραφε τόσο και από κάτω αυστηρή διάθεση στις 27-8

#1437   Looter

Looter

    iPH Enthousiast

  • 431 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 18:22

Για πες μου σε τι έχω άδικο.Και να μου πεις και το κατάστημα σου να έρθω να στηθω εκεί.Και να δούμε ποιος θα βγει ποιος μάγκας...
Το ξέρεις ότι απαγορευετε να αρνηθεις να πουλησεις ένα προϊόν το οποίο διαθέτεις?


Τον δικηγορο τον εχεις για να μη χρειαζεται να κανεις τετοιες κουβεντες με τον καθενα που μπαινει στο μαγαζι σου.
Πληρωνεις κατι παραπανω αλλα εχεις λιγοτερα νευρα και το κεφαλι σου ησυχο απο τυπους σαν εσενα που ερχονται και κανουν φασαριες , απειλουν θεους και δαιμονες, κλπ...

#1438   voulgarellis

voulgarellis

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 18:23

παιδια εμενα ενα παιδι φιλος μου στον γερμανο μου πε οτι αυριο θα εχουν μονο ενα τεμαχιο...και οχι για σκετη συσκευη αλλα για συνδεση...δεν ξερω τι ισχυει ομως... πφ

#1439   skank

skank

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 18:25

εντολη της apple να γινει λανσαρισμα 27 του μηνα,οσο για το καταστημα που πουλησε την συσκευη στον φιλο που ανεβασε της φωτο απο την αποδηξη,την εχει ασχημα....πολυ ασχημα

#1440   kaliaris

kaliaris

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 18:26

Απο οπυ ρε τσακαλακο...? 600 ευρω...?


Απο Oteshop Πατησιων παρτε τηλ να ρωτησετε να δειτε...Μαλιστα η κοπελα μου λεει κ μενα μου κανε εντυπωση! Εκτως αν αυριο μου λεει αυξηθει κ γελαγε...
Δυστυχως δεν εχω χρονο για φοτο αφου τρεχω να δω τι θα κανω με τη microsim.. Ουτε καν το χω βαλει να φορτισει!

Μηπως ξερει καποιος καταστημα στην αθηνα που να πουλαει τετοιο κοπτηρι???

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 14

0 μέλη, 14 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες