Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 ....Με καμπύλες 3Gs ?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
24 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: iPhone 4 ....Με καμπύλες 3Gs ? (71 μέλη έχουν ψηφίσει)

Θα το θέλατε;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#1   .Username.

.Username.

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2010 - 13:05

Όλοι μας θυμόμαστε την ιστορία με το Gizmodo και το χαμένο iPhone 4...
Τότε το κινητό είχε βρεθεί μέσα σε μία ειδική θήκη που του έδινε τις απαραίτητες καμπύλες, ώστε να μην ξεχωρίζει από τους προκατόχους του iPhone 3G και 3Gs.

Συνημμένο αρχείο  Camouflage-Case-Apple-HD-iPhone-4G-Prototype.jpg   182,3KB   44 λήψεις

Τι θα λέγατε αν η Apple αποφάσιζε μαζί με τα Bumpers να κυκλοφορίσει στην αγορά και αυτή τη θήκη;
Αναρωτιόμουν τι θα πείτε ,γιατί πολλοί παραπονιούνται για αυτές τις καμπύλες που θα τους λείψουν...
Ψηφίστε!...
Εγώ πάντως έτσι κι αλλιώς λατρεύω το νέο στυλ του κινητού οπότε θα ψηφίσω αρνητικά.Εσεις;

Τελευταία επεξεργασία από: .Username., 11/07/2010 - 13:09


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 11/07/2010 - 13:08

Ψήφισα όχι, οι θήκες που χοντραίνουν το τηλέφωνο ποτέ δεν μου άρεσαν και όσες πήρα τις πήρα για ειδικές περιπτώσεις.

#3   .Username.

.Username.

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2010 - 13:11

Όποιος ψηφίζει ,ας γράφει και ένα σχόλιο! :(

5 άτομα έχουν ψηφίσει μόνο ο Smaug σχολίασε...

Τελευταία επεξεργασία από: .Username., 11/07/2010 - 13:12


#4   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 11/07/2010 - 13:11

Όλοι μας θυμόμαστε την ιστορία με το Gizmodo και το χαμένο iPhone 4...
Τότε το κινητό είχε βρεθεί μέσα σε μία ειδική θήκη που του πρόσθετε καμπύλες, ώστε να μην ξεχωρίζει από τους προκατόχους του iPhone 3G και 3Gs.

Συνημμένο αρχείο  Camouflage-Case-Apple-HD-iPhone-4G-Prototype.jpg   182,3KB   44 λήψεις

Τι θα λέγατε αν η Apple αποφάσιζε μαζί με τα Bumpers να κυκλοφορίσει στην αγορά και αυτή τη θήκη;
Αναρωτιόμουν τι θα πείτε ,γιατί πολλοί παραπονιούνται για αυτές τις καμπύλες που θα τους λείψουν...
Ψηφίστε!

ας την κυκλοφορησει για αυτους που θα τους λειψουν οι καμπυλες! εμενα δε θα μου λειψουν καθολου, ειναι πολυ πιο ομορφο κ κομψο το 4.
απο κει και περα θα προτιμουσα ενα λευκο bumper σε μαυρο τεσσαρι, η το αντιθετο, μαυρο bumper σε λευκο..

#5   KailariaCity

KailariaCity

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2010 - 13:11

Όχι γιατί όντως χοντρή θήκη δεν βολεύει καθόλου και δυστυχώς έχω μια τέτοια και ψάχνω να βρω κάτι που να το προστατεύει μπρος-πίσω χωρίς όμως να χοντραίνει και να σφηνώνει και στην τσέπη όταν θέλω να το βγάλω..

#6   .Username.

.Username.

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2010 - 13:13

Αναρωτιέμαι τι θα απαντήσουν οι λάτρεις του 3G/ 3Gs...Γιατί και εγώ λατρεύω το νέο look του κινητού.

#7   dederos

dederos

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2010 - 13:13

συμφωνω με smaug δεν ειναι ωραιο οι θηκες να χοντραινουν το κινητο!εξαλλου πως θα ηταν καινουργιο iphone αν ειχε ξανα καμπυλες?

#8   .Username.

.Username.

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2010 - 13:14

συμφωνω με smaug δεν ειναι ωραιο οι θηκες να χοντραινουν το κινητο!εξαλλου πως θα ηταν καινουργιο iphone αν ειχε ξανα καμπυλες?


(Και το 3Gs καινούργιο ήταν ,αλλά είχε και αυτό καμπύλες σαν το 3G...) :rolleyes:

#9   dederos

dederos

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2010 - 13:17

ωχχχ δικιο εχεις.... :blush:.ναι αλλα αυτο ειναι το υπερτατο iphone!!! :P

#10   .Username.

.Username.

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2010 - 13:18

ωχχχ δικιο εχεις.... :blush:.ναι αλλα αυτο ειναι το υπερτατο iphone!!! :P


:D

Τελευταία επεξεργασία από: .Username., 11/07/2010 - 13:18


#11   StyleCollector

StyleCollector

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Style Collector

Δημοσίευση 11/07/2010 - 13:18

το iphone 4 εχει ξεφυγει απ το σχεδιασμο με καμπυλες που ως τωρα επικρατουσε στα iphones..και ειναι παααρα πολυ ομορφο σαν σχεδιασμο..αλλωστε ειναι και πιο λεπτο γιατι να εχει ακομα καμπυλες η τον ιδιο ογκο..μακαρι να ειχαν κανει αυτο τον σχεδιασμο για το 3gs..

#12   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/07/2010 - 22:46

Όλοι μας θυμόμαστε την ιστορία με το Gizmodo και το χαμένο iPhone 4...
Τότε το κινητό είχε βρεθεί μέσα σε μία ειδική θήκη που του έδινε τις απαραίτητες καμπύλες, ώστε να μην ξεχωρίζει από τους προκατόχους του iPhone 3G και 3Gs.

Συνημμένο αρχείο  Camouflage-Case-Apple-HD-iPhone-4G-Prototype.jpg   182,3KB   44 λήψεις

Τι θα λέγατε αν η Apple αποφάσιζε μαζί με τα Bumpers να κυκλοφορίσει στην αγορά και αυτή τη θήκη;
Αναρωτιόμουν τι θα πείτε ,γιατί πολλοί παραπονιούνται για αυτές τις καμπύλες που θα τους λείψουν...
Ψηφίστε!...
Εγώ πάντως έτσι κι αλλιώς λατρεύω το νέο στυλ του κινητού οπότε θα ψηφίσω αρνητικά.Εσεις;

Ε ναι. αυτό το πράμα είναι έκτρωμα αλλά η αισθησιακή καμπύλη του 3gs δεν είναι στο πλάι είναι εκεί που ακουμπάει στην παλάμη μας.. που γίνεται.ένα. φυσικά λοιπόν το 4 αλλά το 3Gs είναι ένα τηλέφωνο που δεν θα πουλήσω ποτέ θα το βάλω στο κουτί του με τις ζελατίνες του και τις 0 γρατζουνιες του.. για πάντα !

#13   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 17/07/2010 - 22:50

Βγήκε το iPhone 4; Πότε; :lol: :lol:

#14   ReaLity

ReaLity

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/07/2010 - 22:58

εγω αν κ δεν με χαλαει κιολας το καινουργιο ψηφισα θετικα! ηταν αρκετα πρωτοποριακο design και απο οτι ειδα το HTC Desire πλησιαζει αρκετα προς το look τωω 3g/3gs. τυχαιο δε νομιζω!!!

#15   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 17/07/2010 - 23:00

εγώ πάλυ δεν θα το είθελα γιατί μετά θα γινόταν πάλη μια κόπια από το 3G/3GS ε και όσο να είναι καταντάει βαρετό. καλύτερα έτσι!

Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες