Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 τιμή στην ελλάδα 799 (32GB) και 699 (16GB) [ΑΝΕΠΙΣΗΜΗ]


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
284 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   ELAS

ELAS

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 12/07/2010 - 17:00

Είναι πολύ ακριβό και για την δουλειά που κάνει. Όπως είπε και ένας άλλος φίλος με τέτοια χρήματα παίρνεις πολύ καλά κινητά με καλύτερα χαρακτηριστικά. οκ δεν είναι iphone αλλά και αυτά έχουν τις δυνατότητές τους. Γιαυτό όποιος κύριος διαβάσει τα post αυτά και έχει σχέση με τους κύριους παρόχους, να το σκεφτεί ξανά για το θέμα των τιμών. Δεν θέλουμε και να πάρουμε συσκευή με άλλο OS...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1.090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 12/07/2010 - 17:09

Καλύτερα να κρατήσουμε τις επιφυλάξεις μας.

Πάντως αν οι τιμές είναι όντως έτσι είναι απαράδεκτο. Το 16GB θα είναι πιο ακριβό από ένα 3GS 32GB. Είμαστε με τα καλά μας!?


Έλα ντε

#138   Mobhellas

Mobhellas

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/07/2010 - 17:20

Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω ποιο είναι αυτό το δίκτυο, ποιος είσαι εσύ και γιατί θέλεις να δώσεις την αποκλειστικότητα σε ένα φόρουμ και κυρίως αναρωτηθείτε ρε παιδιά ποιος σοβαρός "εμπορικός συνεργάτης" ο οποίος διαθέτει τέτοιες πηγές κάθεται και διαρρέει αυτού του τύπου τις ανακρίβειες.

Και επίσης δεν καταλαβαίνω το στιλάκι με το καλημέρα σας
...απαίτηση για συγνώμη στην πρώτη μας αμφισβήτηση!Κούλαρε μεγάλε...

Και για νάχουμε και καλό ρώτημα, εξακριβώθηκε αν η είδηση είναι ακριβής? Και αν όχι, τι θα πεί ο τίτλος ανεπίσημη-ημιανεπίσημη??Ειλικρινά ημιανεπίσημη είδηση πρώτη φορά στη ζωή μου ακούω!

Παιδιά, νομίζω ότι θα ήταν πιο συνετό να το επανεξετάζετε το θέμα, να το ξαναδιαβάζετε, να προσπαθείτε να ψυχολογήσετε λιγάκι τον γράφοντα...Μην αραδιάζετε 3 και 4 σελίδες σχόλια πάνω σε μια ανακριβή δήλωση, η οποία δε, φαίνεται να μπάζει και από τον τρόπο που διατυπώνεται (βλέπε π.χ. "Τώρα αν έχω δίκιο ή άδικο θα φανεί...πριν περάσουν 40 μέρες...Λίγη Υπομονή λοιπόν...----σε στιλ αποκλειστικότητας Τατιάνας, να μας βάλει να ξεροψηθούμε βρε αδερφέ.)

κάθε φράση ακούγεται λες και την φωνάζει με τον τηλεβόα ο τύπος. Ανοίξαμε και σας περιμένουμε. Έλεος...



Είπα και ξαναλέω...Έχουμε αλυσίδα καταστημάτων κινητής εδω και 14 χρόνια...Δεν θέλουμε να πουλήσουμε σε κανέναν άλλον πλήν των πελατών που θα μπουν σε ενα μηνα στα καταστήματα μας να πάρουν την συσκευή ...Δεν κάνουμε διαφήμιση το ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ....αν αυτό καταλαβαίνεις πες μου από που βγάζεις αυτό το συμπέρασμα...

Έγραψα που είμαστε ποιοί είμαστε ή έδωσα κανένα link για να αγοράσεις κάτι;

ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ MODERATORS H ADMΙN ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ Ε-MAIL ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ

ΔΕΝ ΡΙΣΚΑΡΩ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΖΩΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΚΑΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΩΝΥΜΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ...

ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ Η ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΘΝΙΚΟ ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΜΕΡΙΚΩΝ

ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΚ ΤΩΝ ΕΣΩ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΠΕΣΑΤΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΝΑ ΜΕ ΦΑΤΕ

ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ

Η ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΛΑΘΟΣ...ΠΙΣΤΕΥΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΜΠΡΟΣΤΑΡΗΔΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΞΑ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΕΔΩ

ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ

Τελευταία επεξεργασία από: Mobhellas, 12/07/2010 - 17:21


#139   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 17:28

Κατανοώ πλήρως το εθνικό μας σπόρ της ...αμφισβήτησης...

ΥΓ: Και το κράξιμο των καταναλωτών ίσως δημιουργήσει μια τάση για πτώση τιμών. Πάντως με αυτές τις τιμές κάνουμε ήδη τον προγραμματισμό μας...


Κάποτε μπήκε εδώ ένα παλικάρι και έδωσε το iOS 3 - όταν το περίμενε ολόκληρος ο κόσμος - περίπου 20 ώρες νωρίτερα.
Έτσι έκανε το iPhoneHellas το πρώτο forum στον ΚΟΣΜΟ που το είχε τόσο νωρίς. χωρίς να ζητήσει τίποτα φυσικά.
Ούτε +1 δεν πήρε σε πληροφορώ.Όλοι τον αμφισβήτησαν μόνο που δεν τον έβρισαν.
20 ώρες μετά αποδείχτηκε ότι ήταν το Αληθινό.
Ήταν όλοι τους κότες. Άλλα και πάλι δεν άκουσε ούτε συγνώμη φυσικά ούτε ευχαριστώ.
Ευτυχώς ο Άνθρωπος δεν περίμενε κάτι τέτοιο άλλα από τότε δεν τον ξαναείδα εγώ τουλάχιστον.
Ελπίζω να σε βοήθησα.

#140   satriani

satriani

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/07/2010 - 17:47

ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ MODERATORS H ADMΙN ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ Ε-MAIL ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ

ΔΕΝ ΡΙΣΚΑΡΩ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΖΩΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΚΑΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΩΝΥΜΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ...

ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ Η ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΘΝΙΚΟ ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΜΕΡΙΚΩΝ

ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΚ ΤΩΝ ΕΣΩ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΠΕΣΑΤΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΝΑ ΜΕ ΦΑΤΕ

ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ

Η ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΛΑΘΟΣ...ΠΙΣΤΕΥΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΜΠΡΟΣΤΑΡΗΔΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΞΑ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΕΔΩ

ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ


...τώρα τη ντουντούκα τι την θές? Φιλέ μου καταρχήν να ξεκαθαρίσω οτι τα όσα έγραψα είναι δική μου εκτίμηση. Δεύτερον, μπαίνεις σε ένα φόρουμ, πετάς μια πληροφορία, όποια κι αν είναι αυτή. Απο τη στιγμή που αυτά που γράφεις δεν μπορείς να τα αποδείξεις, μου δίνεις αυτόματα το δικαίωμα να σε αμφισβητήσω εαν το κρίνω απαραίτητο. Ως σκεπτόμενο όν είναι αναφέρετο δικαίωμά μου να αμφισβητήσω οποιαδήποτε ανεπίσημη πηγή πληροφορίας κρίνω εγώ ως "ανακριβή" ή "ύπουλη" ή κακόβουλη" ή οτι άλλο τέλος πάντων θεωρήσω εγώ οτι προσπαθεί να μου περάσει κάποιος. Είναι δε και ένας τρόπος να δοκιμάσω τον άλλο -αφού δεν έχω κάποια επίσημη πηγή για αυτά που διαβάζω ώστε να τα αντιπαραθέσω- να τον προκαλέσω, να τον ψυχολογήσω καλύτερα κι έτσι, ενδεχομένως, να βγάλω κάποιο θετικό ή αρνητικό συμπέρασμα γι'αυτόν.

Για εξήγησέ μου τώρα την αντίδραση αυτή του "εμπορικού αντιπρόσωπου" με τις φωνές και τους χαρακτηρισμούς "πέσατε οι περισσότεροι να με φάτε" "οι αντιδράσεις μερικών" "ελπίζω το φόρουμ να μην είστε εσείς(αλήθεια ποίοι θα ήθελες να ήμαστε?)" "να αποδείξω σε κάποιον ανώνυμο πιτσιρικά" κ.α. ωραία, τι γνώμη πιστεύεις οτι σχηματίσεται για σένα?

Και για πες μας να καταλάβουμε και μείς γιατί πρέπει οι admins να σου στείλουν mail? το έχεις δεί σε πολλά φόρουμ αυτό να γίνεται? γιατί δεν επικοινωνούσες εσύ μαζί τους πρίν ποστάρεις και να έδινες κάποιες πληροφορίες για σένα?

Στο κάτω κάτω εγώ αναγνώστης είμαι. Εσύ διαρρέεις μια πληροφορία όπως λές και ξεκινάς μάλιστα το πρώτο σου πόστ τόσο δυναμικά με φαμφάρες και εντυπωσιασμούς σαν τον γυρολόγο με τα μαγικά φίλτρα. Τώρα, μπορείς να μου αποδείξεις οτι δεν είσαι ελέφαντας? Εαν ναι, μαγκιά σου. Τότε θα πάρεις και τα εύσημα.
Μέχρι τότε όμως θα δέχεσαι και την κριτική μου και τα σχόλιά μου.

Τελευταία επεξεργασία από: satriani, 12/07/2010 - 17:52


#141   MaRkUs_

MaRkUs_

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/07/2010 - 17:56

εγώ πάντος κάλεσα στην voda και είπα οτι δεν με ενδιαφέρει....είναι δεν είναι η τιμή του αυτή....δεν με απασχολή....και θα ξεκλειδώσει και θα πέσουν οι τιμές στο ebay....και άμα δεν είμαι απο τους πρώτος που θα το πάρω κάτι έγινε, θα περιμένο και λίγο καιρό αντί να τρέξω όπως πάντα να το πάρω!

#142   3ftw

3ftw

    iPH Addict

  • 604 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 17:58

εγώ πάντος κάλεσα στην voda και είπα οτι δεν με ενδιαφέρει....είναι δεν είναι η τιμή του αυτή....δεν με απασχολή....και θα ξεκλειδώσει και θα πέσουν οι τιμές στο ebay....και άμα δεν είμαι απο τους πρώτος που θα το πάρω κάτι έγινε, θα περιμένο και λίγο καιρό αντί να τρέξω όπως πάντα να το πάρω!

πες τα ρε πατριδα...θα περιμενω 1-2 μηνες παραπανω αλλα τοτε θα εχουμε μια πληρη αποψη για το ποσο θα εχει πεσει η τιμη του...μιλαω για οκτωμβριο νοεμβριο...θα ζησω με το 3g τοτε..δεν σφαξανε να δωσω 100Ε για κατι π απλα δεν αξιζει τοσα...

#143   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 18:01

Συγνώμη για το offtopik που δεν ξέρω πόσο off είναι αλλά από αυτό το παράδειγμα έμαθα να μην ανοίγω διαλόγους με κακοπροαίρετους γιατί απλά δεν υπάρχει ουδεμία περίπτωση να βρεις άκρη.Πόσο μάλλον αν εκεί που ζουν, οι "κουμπάροι" την πρώτη νύχτα του γάμου κάνουν θραύση.
και πάλι συγνώμη.Δεν έχω κάτι άλλο να πω γιατί η διάθεση μου ήταν μόνο να στηρίξω το παιδί που θέλησε μάλλον με χαρά να μοιραστεί κάτι μαζί μας.
Αλλά και λάθος να κάνει.,δεν έχει δόλο .Δεν ζήτησε να κάνουμε παραγγελία σε αυτόν γιατί το έχει φτηνότερο.
εξάλλου ποιος είναι αλάνθαστος και ποιος είναι ο "γύπας πάνω από το πτώμα" ?

#144   satriani

satriani

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/07/2010 - 18:02

Κάποτε μπήκε εδώ ένα παλικάρι και έδωσε το iOS 3 - όταν το περίμενε ολόκληρος ο κόσμος - περίπου 20 ώρες νωρίτερα.
Έτσι έκανε το iPhoneHellas το πρώτο forum στον ΚΟΣΜΟ που το είχε τόσο νωρίς. χωρίς να ζητήσει τίποτα φυσικά.
Ούτε +1 δεν πήρε σε πληροφορώ.Όλοι τον αμφισβήτησαν μόνο που δεν τον έβρισαν.
20 ώρες μετά αποδείχτηκε ότι ήταν το Αληθινό.
Ήταν όλοι τους κότες. Άλλα και πάλι δεν άκουσε ούτε συγνώμη φυσικά ούτε ευχαριστώ.
Ευτυχώς ο Άνθρωπος δεν περίμενε κάτι τέτοιο άλλα από τότε δεν τον ξαναείδα εγώ τουλάχιστον.
Ελπίζω να σε βοήθησα.


Αυτό που λες δεν έχει καμία σχέση με αυτή την περίπτωση. Στην παρούσα φάση έχουμε να κάνουμε με ένα μέλος του οποίου η ιδιότητα υποδηλώνει "εμπόριο" άρα συνειρμικά χρήμα-κέρδος. Και αυτά είναι τα πρώτα που πρέπει να σας έρχονται στον νου. Συμμετέχετε σε μια ανοικτή κοινότητα όπου όλα είναι πιθανά. Κρατάτε μια πισινή.

Στην περίπτωση τη δική σου έχουμε να κάνουμε με μέλος πιθανότατα developer λογισμικού ο οποίος αν κατάλαβα καλά θέλησε να μοιραστεί μαζί σας κάτι. It that case you take it or you leave it.

#145   MaRkUs_

MaRkUs_

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/07/2010 - 18:06

πες τα ρε πατριδα...θα περιμενω 1-2 μηνες παραπανω αλλα τοτε θα εχουμε μια πληρη αποψη για το ποσο θα εχει πεσει η τιμη του...μιλαω για οκτωμβριο νοεμβριο...θα ζησω με το 3g τοτε..δεν σφαξανε να δωσω 100Ε για κατι π απλα δεν αξιζει τοσα...

σκυλεεεεεεεεεε:Ρ εγώ τα πούλησα και τα 2 για να τσοντάρο στην μηχανή:Ρ πιο πολυ την χρησημοποιο αυτήν παρά τα Iphone:P θα περιμένουμε ...και στο κάτω κάτω αφού αυτοί μας ξεσκίζουν....θα πάρω απο αγορά άλης χώρας, και ας τα κρατήσουν αμανάτι και στα 1000 ευρώ οι δικοί μας:Ρ κλέβουν στις συνδέσεις κλέβουν σε τιμές κλέβουν σε όλλα:Ρ ουστ:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ

#146   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 18:07

Αυτό που λες δεν έχει καμία σχέση με αυτή την περίπτωση. Στην παρούσα φάση έχουμε να κάνουμε με ένα μέλος του οποίου η ιδιότητα υποδηλώνει "εμπόριο" άρα συνειρμικά χρήμα-κέρδος. Και αυτά είναι τα πρώτα που πρέπει να σας έρχονται στον νου. Συμμετέχετε σε μια ανοικτή κοινότητα όπου όλα είναι πιθανά. Κρατάτε μια πισινή.

Στην περίπτωση τη δική σου έχουμε να κάνουμε με μέλος πιθανότατα developer λογισμικού ο οποίος αν κατάλαβα καλά θέλησε να μοιραστεί μαζί σας κάτι. It that case you take it or you leave it.


Όλα λοιπόν έχουν σχέση με κάτι.εσύ ρε φίλε που σε βλέπω εδώ να παλεύεις φαντάσματα τι σχέση έχεις με όλα αυτά θα μας πεις ? είσαι το antivirus του foroum αν ναι στείλε μου 5. καληνύχτα από έμενα δεν δίνω άξια σε κάτι που δεν την έχει από μόνο του.

#147   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 12/07/2010 - 18:12

για ποιο λογο ολη η φαγωμαρα,πραγματικα ειναι αξιο περιεργειας....
διατυπωθηκε μια πληροφορια το εαν ισχυει ή οχι θα φανει σε λιγες μερες.δεν βαλαν σε κανενα το πιστολι στο κροταφο να το πιστεψει.ελεος πια....

#148   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 18:17

για ποιο λογο ολη η φαγωμαρα,πραγματικα ειναι αξιο περιεργειας....
διατυπωθηκε μια πληροφορια το εαν ισχυει ή οχι θα φανει σε λιγες μερες.δεν βαλαν σε κανενα το πιστολι στο κροταφο να το πιστεψει.ελεος πια....

Σωστά , ολόσωστα ,αλλά έχω απορήσει και εγώ με το πέσιμο στο παιδί.φέρτε ρε κριτές και εσείς κάτι σε αυτό το foroum επιτελούς.εκτός από αέρα κοπανιστό και γνώμες αλλά κλιντ ινσγουντ ! Και ας είναι και λάθος εγώ δεν θα σας την πέσω.

Τελευταία επεξεργασία από: moviemaker, 12/07/2010 - 18:19


#149   satriani

satriani

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/07/2010 - 18:43

Όλα λοιπόν έχουν σχέση με κάτι.εσύ ρε φίλε που σε βλέπω εδώ να παλεύεις φαντάσματα τι σχέση έχεις με όλα αυτά θα μας πεις ? είσαι το antivirus του foroum αν ναι στείλε μου 5. καληνύχτα από έμενα δεν δίνω άξια σε κάτι που δεν την έχει από μόνο του.

Γι' αυτήν ακριβώς την αντίδραση μιλάω και γώ. Έχεις κάποιο λόγο να με αμφισβητήσεις? Κάντο...
Όμως εγώ παραπάνω εξήγησα και τον λόγο που το έκανα...μήπως να στρέψεις την κάννη σου λίγο πιο...κει?

#150   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 18:49

Γι' αυτήν ακριβώς την αντίδραση μιλάω και γώ. Έχεις κάποιο λόγο να με αμφισβητήσεις? Κάντο...
Όμως εγώ παραπάνω εξήγησα και τον λόγο που το έκανα...μήπως να στρέψεις την κάννη σου λίγο πιο...κει?

Ρε φίλε πραγματικά στεναχωριέμαι κ συγνώμη αν σε πίκρανα με τον τρόπο μου.αλλά όχι ! δεν έχω κανένα λόγο να σε αμφισβητήσω ούτε εσένα ούτε αυτόν ούτε κανέναν.μην ξεχνάς ότι ο χειρότερος κριτής μας είναι η συνείδηση μας. αρκεί να υπάρχει . και πάλι συγνώμη αν σε έθιξα δεν ήταν στις προθέσεις μου αλλά στον εκνευρισμό μου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες