Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 τιμή στην ελλάδα 799 (32GB) και 699 (16GB) [ΑΝΕΠΙΣΗΜΗ]


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
284 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 20:26

Η μόνη περίπτωση να ακυρωθεί το 97 % των προπαραγγελειών είναι να κάνει περισσότερα απο 1000 ευρώ το 16αρι
Αυτό εδώ τα λέει όλα : http://www.skroutz.g...one-4-32GB.html


Καλά εντάξει και πέρυσι το scroutz της ίδιες μαμακιες έλεγε..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 20:27

Ναι Μάνο....Ναι! :rolleyes:

Να σου πω εσένα ! χαχα ! άνοιξε ένα τοπικ να δούμε τι έφτιαξες που εχω σκάσει στην περιέργεια !
Φώτο πολλές φώτο !

#168   Raider

Raider

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/07/2010 - 20:28

Ναι Μάνο....Ναι! :rolleyes:




Μπηκα στο e-bay και δεεν συμφερει να το αγορασεις απο κει!!!Οι τιμες στην Ελλαδα ειναι ΣΧΕΔΟΝ ιδιες με το e-bay!

#169   .Username.

.Username.

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 20:29

Να σου πω εσένα ! χαχα ! άνοιξε ένα τοπικ να δούμε τι έφτιαξες που εχω σκάσει στην περιέργεια !
Φώτο πολλές φώτο !


Το έχω ανοίξει το Topic !!

#170   Raider

Raider

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/07/2010 - 20:30

Το έχω ανοίξει το Topic !!




Ποιο τοπικ???

#171   n4speed

n4speed

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 20:30

Καταρχας φίλε tasgr86 εκ λαμβάνω χιουμορίστικα αυτό που λες ,για να μην πλακωθούμε εδω μέσα ,γιατί εγώ ποτέ δεν προσέβαλα κανένα.

Δεύτερον: σχεδόν όλοι κάναμε παραγγελία και στις 2 εταιρίες. Άρα το περίπου 50% των παραγγελιών είναι ήδη ακυρωμένο για τις εταιρίες.

Βγάλε αυτούς που δήλωσαν για χαβαλέ ( έχω 2 φίλους που δεν σκόπευαν να αγοράσουν και απλά δηλώσαν μπας και αλλάξουν γνώμη)

Τρίτον : εκτός από κάποιους που είναι φτιαγμένοι με το κινητάκι και έχουν και τα φράγκα, όλοι οι υπόλοιποι που πήραν πχ το 3gs (όσους ξέρω εγω τουλ) το πήραν με κάτι επιδοτήσεις τύπου 400-500 ευρώ.

Άλλο όμως να πάρεις επιδότηση με μεγάλο πρόγραμμα και να δώσεις άλλα 100 ευρώ και άλλο άλλα 300 με 400 ευρώ μετρητά σε τέτοιους καιρούς.

Επίσης αν τελίκως κοπούν οι επιδοτήσεις ακόμα χειρότερα.

Τελευταία επεξεργασία από: n4speed, 12/07/2010 - 20:31


#172   3ftw

3ftw

    iPH Addict

  • 604 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 20:30

η υπομονη ειναι αρετη....οι περισσοτεροι εχετε 3gs μεινετε και περιμενετε...δεν θα παθετε και στερητικο...αραγε ειστε τοσο εθισμενοι στο σεξ οσο και στο να παρετε ενα iphone 4..?
ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ..

Τελευταία επεξεργασία από: 3ftw, 12/07/2010 - 20:30


#173   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 12/07/2010 - 20:30

εδω θα ειμαστε που οι περισσοτεροι που φωναζουν οτι ειναι ακριβο, αυτοι πρωτοι θα πανε να το παρουν.το εχουμε δει το ιδιο επεισοδιο πολλες φορες

#174   tasgr86

tasgr86

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 20:44

Καταρχας φίλε tasgr86 εκ λαμβάνω χιουμορίστικα αυτό που λες ,για να μην πλακωθούμε εδω μέσα ,γιατί εγώ ποτέ δεν προσέβαλα κανένα.

Δεύτερον: σχεδόν όλοι κάναμε παραγγελία και στις 2 εταιρίες. Άρα το περίπου 50% των παραγγελιών είναι ήδη ακυρωμένο για τις εταιρίες.

Βγάλε αυτούς που δήλωσαν για χαβαλέ ( έχω 2 φίλους που δεν σκόπευαν να αγοράσουν και απλά δηλώσαν μπας και αλλάξουν γνώμη)

Τρίτον : εκτός από κάποιους που είναι φτιαγμένοι με το κινητάκι και έχουν και τα φράγκα, όλοι οι υπόλοιποι που πήραν πχ το 3gs (όσους ξέρω εγω τουλ) το πήραν με κάτι επιδοτήσεις τύπου 400-500 ευρώ.

Άλλο όμως να πάρεις επιδότηση με μεγάλο πρόγραμμα και να δώσεις άλλα 100 ευρώ και άλλο άλλα 300 με 400 ευρώ μετρητά σε τέτοιους καιρούς.

Επίσης αν τελίκως κοπούν οι επιδοτήσεις ακόμα χειρότερα.

@ Dream21 +1
Καλά δεν υπάρχει και κανας λόγος να πλακωθούμε, ούτε είπα οτι πρόσβαλες κανέναν. :) Εντάξει δεν λαμβάνω υπόψιν τις μισές ακυρώσεις λόγω της διπλής προπαραγγελείας , ούτε τους χαβαλετζίδες.Όσοι σκόπευαν να το πάρουν όμως θεωρώντας οτι θα κάνει 600 ευρώ δεν νομίζω οτι θα το ακυρώσουν για 100 ευρώ επιπλέον .Το κινητό απευθύνεται σε έχοντες ως επί των πλείστων. Προσωπικά δεν σκόπευα να τα αγοράσω ούτε και με 600.
p.s Εδώ θα είμαστε σε 2 μήνες και θα με θυμηθείς.Αν τελικά κοστίζει 700 Ευρώ πάλι θα έχουμε ελλείψεις συσκευών τον Αύγουστο. :D

Τελευταία επεξεργασία από: tasgr86, 12/07/2010 - 20:45


#175   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 12/07/2010 - 20:50

@ Dream21 +1
Καλά δεν υπάρχει και κανας λόγος να πλακωθούμε, ούτε είπα οτι πρόσβαλες κανέναν. :) Εντάξει δεν λαμβάνω υπόψιν τις μισές ακυρώσεις λόγω της διπλής προπαραγγελείας , ούτε τους χαβαλετζίδες.Όσοι σκόπευαν να το πάρουν όμως θεωρώντας οτι θα κάνει 600 ευρώ δεν νομίζω οτι θα το ακυρώσουν για 100 ευρώ επιπλέον .Το κινητό απευθύνεται σε έχοντες ως επί των πλείστων. Προσωπικά δεν σκόπευα να τα αγοράσω ούτε και με 600.
p.s Εδώ θα είμαστε σε 2 μήνες και θα με θυμηθείς.Αν τελικά κοστίζει 700 Ευρώ πάλι θα έχουμε ελλείψεις συσκευών τον Αύγουστο. :D


ετσι ειναι φιλε.σιγα μην κ@λωσε! αυτος που θελει να το παρει για 100 επιπλεον ευρω :)

#176   n4speed

n4speed

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 20:56

@ Dream21 +1
Καλά δεν υπάρχει και κανας λόγος να πλακωθούμε, ούτε είπα οτι πρόσβαλες κανέναν. :) Εντάξει δεν λαμβάνω υπόψιν τις μισές ακυρώσεις λόγω της διπλής προπαραγγελείας , ούτε τους χαβαλετζίδες.Όσοι σκόπευαν να το πάρουν όμως θεωρώντας οτι θα κάνει 600 ευρώ δεν νομίζω οτι θα το ακυρώσουν για 100 ευρώ επιπλέον .Το κινητό απευθύνεται σε έχοντες ως επί των πλείστων. Προσωπικά δεν σκόπευα να τα αγοράσω ούτε και με 600.
p.s Εδώ θα είμαστε σε 2 μήνες και θα με θυμηθείς.Αν τελικά κοστίζει 700 Ευρώ πάλι θα έχουμε ελλείψεις συσκευών τον Αύγουστο. :D


Ναι , οκ , αυτοί όμως είναι οι πορωμένοι που ανέφερα. Το Θέμα είναι πως θα κινηθεί η Κοσμοτε μετά, όταν πχ. από τις 10000 προπαραγγελίες δουν ότι πουλάνε 1000. Και μην ξεχνάμε ότι θα το φέρουν 2 εταιρίες. Εδώ θα φανεί αν υπάρχει ανταγωνισμός ή είναι προκανονισμένα όλα τελικά.

Εγώ προσωπικά θα το ψάξω περισσότερο. όπως κατάφερα να πάρω το 3gs καινούριο με 390 ευρώ πιστεύω θα βρω τρόπο και γι αυτό. Αλλίως κανα desire....

#177   domal

domal

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/07/2010 - 21:01

εγω λεω να ηρεμησουμε και να απολαυσουμε την μαγευτικη θαλασσα της ελλαδας και τα απιθανα κ******* ια που κυκλοφορουν !!!! χαχαχαχαχ
και για να συνεχισω χιομοριστικα ..... κοστιζουν κατω απο 600 ευρω και εχουν ΣΗΜΑ ΚΑΜΠΑΝΑ !!!!!!

Τελευταία επεξεργασία από: domal, 12/07/2010 - 21:02


#178   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 12/07/2010 - 21:01

'Αν τελικά κοστίζει 700 Ευρώ πάλι θα έχουμε ελλείψεις συσκευών τον Αύγουστο. :D'


Αν γίνει αυτό φίλε μου, (που κατά την ταπεινή μου γνώμη, αυτό θα γίνει!) πάλι ελλείψεις θα έχουμε, (ούτε σε άλως δηλαδή!) αφού η μαμά Apple 'φροντίζει' να τα δίνει με το σταγονόμετρο (πολιτική, μάρκετινγκ πωλήσεων!) για να σου δημιουργήσουνε το φαινόμενο της έλλειψης! (στέρησης!)

Κάθε φορά που βγαίνει, και καλά να τρέξουμε να το προλάβουμε, γιατί δεν ξέρουμε ποτέ θα το ξαναδούμε!

Εδώ στη Γαλλία, έχω σχεδόν ένα μήνα που τηλεφωνώ σε δυο διαφορετικούς πάροχους, και ενώ στην σελίδα τους το διαφημίζουν, όταν πας να το παραγγείλεις είναι σε έλλειψη!!
(μιλάω πάντα για ανανέωση συμβολαίου και όχι καινούργιο χωρίς συμβόλαιο!)

Σου σπάνε τα νεύρα μετά και το παίρνεις με την πρώτη ευκαιρία όσο όσο, η όχι!


Φιλικά ;)

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 12/07/2010 - 21:06

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#179   tasgr86

tasgr86

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 21:02

Ναι , οκ , αυτοί όμως είναι οι πορωμένοι που ανέφερα. Το Θέμα είναι πως θα κινηθεί η Κοσμοτε μετά, όταν πχ. από τις 10000 προπαραγγελίες δουν ότι πουλάνε 1000. Και μην ξεχνάμε ότι θα το φέρουν 2 εταιρίες. Εδώ θα φανεί αν υπάρχει ανταγωνισμός ή είναι προκανονισμένα όλα τελικά.

Εγώ προσωπικά θα το ψάξω περισσότερο. όπως κατάφερα να πάρω το 3gs καινούριο με 390 ευρώ πιστεύω θα βρω τρόπο και γι αυτό. Αλλίως κανα desire....

Καινούργιο ,με 390 ? Από ιδιώτη φαντάζομαι.Καλά κάνεις και εγώ έτσι κάνω.Οι περισσότεροι πάντως είναι πωρωμένοι και στήνουν και κ... αν χρειαστεί για να το αγοράσουν.Cosmote-vodafone-ανταγωνισμός έχει αποδειχτεί πολλάκις οτι δεν πάνε μαζί στην ίδια πρόταση.

#180   tasgr86

tasgr86

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 21:07

Αν γίνει αυτό φίλε μου, (που κατά την ταπεινή μου γνώμη, αυτό θα γίνει!) πάλι ελλείψεις θα έχουμε, (ούτε σε άλως δηλαδή!) αφού η μαμά Apple 'φροντίζει' να τα δίνει με το σταγονόμετρο (πολιτική, μάρκετινγκ πωλήσεων!) για να σου δημιουργήσουνε το φαινόμενο της έλλειψης! (στέρησης!)

Κάθε φορά που βγαίνει, και καλά να τρέξουμε να το προλάβουμε, γιατί δεν ξέρουμε ποτέ θα το ξαναδούμε!

Εδώ στη Γαλλία, έχω σχεδόν ένα μήνα που τηλεφωνώ σε δυο διαφορετικούς πάροχους, και ενώ στην σελίδα τους το διαφημίζουν, όταν πας να το παραγγείλεις είναι σε έλλειψη!!
(μιλάω πάντα για ανανέωση συμβολαίου και όχι καινούργιο χωρίς συμβόλαιο!)

Σου σπάνε τα νεύρα μετά και το παίρνεις με την πρώτη ευκαιρία όσο όσο, η όχι!


Φιλικά ;)

Δεν έχεις και άδικο σε αυτό.Αλλά υπάρχουν πλέον πολλοί τυφλοί Apple Lovers.Anyway όπως είπε και ο domal ,καλύτερα να απολαύσουμε τη θάλασσα και τα υπέροχα κ.... που κυκλοφορούν και ας μείνει ο steve με το π... στο χέρι.

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 12/07/2010 - 21:08


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες