Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Apple's press conference on iPhone 4


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
230 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/07/2010 - 13:17

Καταρχήν γιατί το παίρνεις προσωπικά είδες πουθενά το όνομα σου ? μετά πρέπει να μάθεις ότι το πρόβλημα καταγράφεται συνολικά όχι ειδικά.αλλά κ έτσι όπως τα λες να είναι . γιατί πας σε αυτό το 50% και όχι στο άλλο ? μυγιαστικες ? κοίτα εδω δεν είναι προσωπικά τα πράγματα είναι άποψη του καθενός πες και εσύ την δίκη σου.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   vasilakis13

vasilakis13

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:mbp 13'', imac 24''

Δημοσίευση 18/07/2010 - 13:19

Απλά στο έγραψα και χθες!Γιατί σου έγραψα πως είμαι ένας από αυτούς που ΕΣΥ θες σωνει και καλά να υπάρχει το πρόβλημα αλλά να μην το παραδεχόμαστε επειδή όπως εσυ πάλι είπες δώσαμε κάποια χρήματα και δεν θέλουμε να παραδεχτούμε το πρόβλημα!Αυτά...

#138   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/07/2010 - 13:25

Απλά στο έγραψα και χθες!Γιατί σου έγραψα πως είμαι ένας από αυτούς που ΕΣΥ θες σωνει και καλά να υπάρχει το πρόβλημα αλλά να μην το παραδεχόμαστε επειδή όπως εσυ πάλι είπες δώσαμε κάποια χρήματα και δεν θέλουμε να παραδεχτούμε το πρόβλημα!Αυτά...

οκ φερε μου το ποστ που λέει η υπονοεί ότι ο vasilakis13 έχει πρόβλημα.δεν υπάρχει ίσα ίσα υπάρχει άλλο ποστ που λέω ότι δεν εχω κανένα λόγο να μην πιστέψω τα παιδιά που λένε ότι δεν έχουν πρόβλημα και τα πιστεύω ! αν θέλεις να στο φέρω και αυτό.

#139   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/07/2010 - 13:34

Ρε φιλαράκι είσαι χωρίς λόγο πεισματάρης. και εγώ θα πάρω 4 κάποια στιγμή.
Διαβαζετα όλα. :)


[attachment=5943:Capture.GIF]

#140   vasilakis13

vasilakis13

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:mbp 13'', imac 24''

Δημοσίευση 18/07/2010 - 13:34

Αυτό σου είχα απαντήσει!Τώρα το να παίζεις με τις λέξεις,μπορεί να μην είσαι μόνο εσύ καλός σε αυτό το άθλημα!Παραδέξου απλώς τα γραφόμενά σου!Στο έγραψα ξεκάθαρα:''επείδη είμαι ένας από αυτούς που λες εσυ πως δεν το βλέπουν,σημαίνει πως εθελοτυφλούμε???'''

#141   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/07/2010 - 13:35

διεγραψα τα replay's χωρις απαντηση εαν εχουν λογω υπαρξης πειτε μου να τα επαναφερω!

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 18/07/2010 - 13:35


#142   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/07/2010 - 13:35

Αυτό σου είχα απαντήσει!Τώρα το να παίζεις με τις λέξεις,μπορεί να μην είσαι μόνο εσύ καλός σε αυτό το άθλημα!Παραδέξου απλώς τα γραφόμενά σου!Στο έγραψα ξεκάθαρα:''επείδη είμαι ένας από αυτούς που λες εσυ πως δεν το βλέπουν,σημαίνει πως εθελοτυφλούμε???'''

Από πάνω σου δες.. .

#143   vasilakis13

vasilakis13

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:mbp 13'', imac 24''

Δημοσίευση 18/07/2010 - 13:36

Ρε φιλαράκι είσαι χωρίς λόγο πεισματάρης. και εγώ θα πάρω 4 κάποια στιγμή.
Διαβαζετα όλα. :)


[attachment=5943:Capture.GIF]

Αυτό το έγραψες στις 14/7!Δεν θα είχες όλο αυτό τον έντονο αντίλογο τότε αν έμενες σε αυτό!Το συνέχισες όμως ανατρέποντας καθολικά αυό που έγραψες τότε!Αυτή είναι η διαφορα μας..

#144   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/07/2010 - 13:37

διεγραψα τα replay's χωρις απαντηση εαν εχουν λογω υπαρξης πειτε μου να τα επαναφερω!


πως το λένε αυτό ? η επανάληψη μητέρα της μαθήσεως ? εχεις δίκιο φαύλο είναι.

#145   vasilakis13

vasilakis13

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:mbp 13'', imac 24''

Δημοσίευση 18/07/2010 - 13:38

διεγραψα τα replay's χωρις απαντηση εαν εχουν λογω υπαρξης πειτε μου να τα επαναφερω!

Ο λόγος ύπαρξης ειναι καθαρά και μόνο στο να υπάρχουν τα ντοκουμέντα των γραφομένων του καθενός ,έτσι ώστε να είναι κατανοητή η όλη κουβέντα!Anyway,ασ'το έτσι..

Τελευταία επεξεργασία από: vasilakis13, 18/07/2010 - 13:39


#146   stefthegreek

stefthegreek

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/07/2010 - 15:19

Ρε παιδια να εκφρασω και γω μια απορια? ολες οι δοκιμες με ΑΤ&Τ δεν εγιναν?
δλδ αποκλειεται να ειναι γενικο το προβλημα του σηματος εκει?
Εδω στο iphonehellas που δοκιμαστικε γιατι δεν παρουσιασε κανενα προβλημα δλδ?

#147   Noshiz

Noshiz

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:noshiz

Δημοσίευση 18/07/2010 - 15:37

κατα την γνωμη μου το ποιο πιθανό είναι να φταίει η AT&T. όταν έρθει ελλαδα θα το μάθουμε

#148   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 18/07/2010 - 16:01

Η Apple έκανε press conference για ελλάτωμα του προιόντος της. Δεν είχε κάνει ούτε για τις κίτρινες οθόνες των iMac που κόστιζαν 2000€. Το πρόβλημα υπάρχει, και αν σε μερικά κομμάτια εμφανίζεται και σε άλλα όχι τότε το δικό μου μυαλό λέει πως το πήραν χαμπάρι πριν γίνει ντόρος το μόνωσαν πριν λανσαριστεί το προϊόν και απλά μερικοί άτυχοι πήραν τις παρτίδες που δεν είχε διορθωθεί τα οποία δεν απέσυραν για οικονομικούς λόγους. Tα δωρεάν bumpers και τα λοιπά τα αγνοώ γιατί το κοινό που απευθύνονται όταν το λένε αυτό, έχει iQ και κριτική σκέψη μπανάνας.

Τελευταία επεξεργασία από: Smaug, 18/07/2010 - 16:02


#149   Leonidas25

Leonidas25

    iPH Contributor

  • 1.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/07/2010 - 16:38

Σωστα τα λες Smaug !!!

#150   CptPrice

CptPrice

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/07/2010 - 19:11

Η Apple έκανε press conference για ελλάτωμα του προιόντος της. Δεν είχε κάνει ούτε για τις κίτρινες οθόνες των iMac που κόστιζαν 2000€. Το πρόβλημα υπάρχει, και αν σε μερικά κομμάτια εμφανίζεται και σε άλλα όχι τότε το δικό μου μυαλό λέει πως το πήραν χαμπάρι πριν γίνει ντόρος το μόνωσαν πριν λανσαριστεί το προϊόν και απλά μερικοί άτυχοι πήραν τις παρτίδες που δεν είχε διορθωθεί τα οποία δεν απέσυραν για οικονομικούς λόγους. Tα δωρεάν bumpers και τα λοιπά τα αγνοώ γιατί το κοινό που απευθύνονται όταν το λένε αυτό, έχει iQ και κριτική σκέψη μπανάνας.


Κάπως έτσι πρέπει να είναι, δυστυχώς την πάτησαν στις πρώτες παρτίδες ( όπως σε όλα τα προϊόντα ακόμα και αυτοκίνητα) οι χρήστες - beta testers. Μάλλον βιάστηκαν να το λανσάρουν και φύγανε ελαττωματικές συσκευές. Σε καταχωρήσεις σε blog από την πρώτη μέρα ίσχυε το silent recall χωρίς την ποινή του 10% στην Αμερική. Το ήξεραν γιαυτό και το ανακοίνωσαν και επίσημα προχθές ότι εάν δεν σου αρέσει ή το θεωρείς ελαττωματικό γύρνα το πίσω δωρεάν. Φαντάζομαι δεν περίμεναν το AntennaGate και όλον τον ντόρο. Δεν θα μάθουμε ποτέ για το παρασκήνιο γιατί μιλάμε για πολυεθνικές εταιρίες με δυσκολία στο να παραδεχτούν το ελαττωματικό προϊόν από την μια και αποτυχημένες αποκαλύψεις από τον ανταγωνισμό από την άλλη.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες