Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ποσους σαλιγκαρους εχουμε?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
31 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Ποσους σαλιγκαρους εχουμε?

Ποσοι σαλιγκαροι σερνονται στο forum?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#1   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2010 - 11:45

Το τελευταιο καιρο παρατηρω μια οργανωμενη προσπαθεια απο διαφορους χρηστες που και αφιερωνουν αρκετο χρονο στη συγγραφη αρθρων με θεμα ποσο χαλια ειναι το iPhone, ποσο μας κλεβει η Apple, ποσο κακός ειναι ο Steve, ποσο κοροιδα ειναι οσοι θελουν να παρουν το iPhone 4 κτλπ

Επειδη η θεματολογια του forum ειναι η ακριβως αντιθετη δηλαδη η αγαπη μας για αυτο το κινητο θα ηθελα να παρακαλεσω τους αγαπητους σαλιγκαρους να συρθουν μακρυα απο αυτο το forum αφου τους ενοχλει η Apple, o Steve, και τα iPhone και να αφησουν εμας που τα αγαπαμε στην υσηχια μας.

Ευχαριστουμε που προσπαθειτε - χωρις κανενα δολο φυσικα | προς θεου ποιος υπονοησε κατι τετοιο | - να μας προστατεψετε απο την κακια μαγισσα Apple - αλλα το θεμα εχει καταντησει γελοιο.

Φιλικά,
iGiannis

Επαναλαμβανω "Φιλικά" (εχει πολυ πλακα το φιλικα και το δανειζομαι με την ουσια που το αναφερουν ολοι οι σαλιγκαροι - αφου σας βρισω / μειωσω/ ξεφτιλισω, πεταω και ενα φιλικα με ενα χαμογελο (+1) για να εχω το αλλοθι...

Φιλικα λοιπόν! :D

Υ.Γ Ονόματα δεν αναφερω, υποληψεις δεν θιγω. οποιος εχει την μυγα να την φερει πισω κτλπ

Τελευταία επεξεργασία από: iGiannis, 19/07/2010 - 11:46


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2010 - 11:54

δεν νομιζω οτι ειναι πολλοι γι αυτο ψηφισα την πρωτη επιλογη. παντως μου εχει κανει τρομερη εντυπωση το μενος μερικων με την apple λες και εχουν μετοχες σε ανταγωνιστικη εταιρεια και πρεπει να προστατεψουν τα συμφεροντα τους.επισης η εμμονη με αλλες εταιρειες οπως η nokia πχ ειναι τουλαχιστον αστεια.απο ποτε η apple τα κανει ολα λαθος και θελει να μας αρπαξει τα λεφτα και οι αλλες εταιριες αγιοποιηθηκαν πραγματικα δεν ξερω...

#3   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 19/07/2010 - 11:54

Κοίτα το θέμα είναι απλό, γουστάρεις την apple ; αγοράζεις τα προϊόντα της, δεν την γουστάρεις ; υπάρχουν χίλιες δυο εταιρίες που μπορείς να αγοράσεις αυτό που ψάχνεις, όλα τα αλλα είναι λόγια του αέρα.

Φιλικά :D

#4   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2010 - 11:56

Το αστειο ειναι οτι εχουν μαζευτει σε αυτο το forum και προσπαθουν να μας πεισουν, φυσικα χωρις κανενα δολο και κερδος. Παντα φιλικα...

Αχ... τι καλοι που ειναι. Συγκινηθηκα απο την γεματη αγαθοτητα καρδια τους. Τα ματια μου δακρυζουν καθε φορα που διαβαζω τα κειμενα τους... απο συγκινιση για την συμπονοια που δειχνουν στα μελη του forum.

#5   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2010 - 11:59

Κοίτα το θέμα είναι απλό, γουστάρεις την apple ; αγοράζεις τα προϊόντα της, δεν την γουστάρεις ; υπάρχουν χίλιες δυο εταιρίες που μπορείς να αγοράσεις αυτό που ψάχνεις, όλα τα αλλα είναι λόγια του αέρα.

Φιλικά :D


Α οχι, δεν ειναι ετσι φιλε μου. Δεν ξερεις εσυ. Αυτοι ξερουν. Και για το καλο ολων μας μας ενημερωνουν ωστε να σωθουμε :D

Καποιος πρεπει να προστατεψει τα χιλιαδες μελη του forum. Να τους ενημερωσει οτι ολοι κανουν λαθος. Εχουν πεσει στην πλεκτανη της Apple. Τους εχει μαγεψει ο Steve jobs. Οι εξωγηινοι. Αυτοι που ψεκαζουν με τα αεροπλανα κτλπ. Μετανοειτε!!

#6   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 19/07/2010 - 11:59

Πάντως μην νομίζεις πως και οι apple lovers είναι Παναγίες όση λάσπη ρίχνουμε εμείς για τα Android κινητά άλλοι τόση ρίχνουνε και αυτοί για τα Apple.

#7   chresto

chresto

    iPH Addict

  • 656 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 19/07/2010 - 12:05

είναι δυνατόν ρε φίλε; πλάκα μας κάνεις εδώ μέσα; με τι δικαιοδοσία έρχεσαι να ζητήσεις από τον κόσμο να αποσυρθεί από το forum; οι διοίκηση πήγε για μπάνιο; που είναι να βάλει μια τάξη; ο κάθε παπάτζας έρχεται και κάνει threads χωρίς να βάλει λίγο το μυαλό του να λειτουργήσει.. ρε μάγκα, σε δημοκρατία δεν ζούμε; θέλω να πιστεύω ότι το καθεστώς επηρεάζει και το forum αυτό, οπότε ο καθένας έχει το δικαίωμα να λέει την άποψή του, ΟΠΟΙΑ και αν είναι αυτή, είτε σου αρέσει είτε όχι. ποιός σε έβαλε εσένα να κάνεις τέτοιο γκάλοπ; και ποιός σου είπε ότι είναι άσχημο να υπάρχει μια αντίθετη άποψη; μέσα από διαξιφισμούς και συζητήσεις βγαίνουν τα σοβαρά συμπεράσματα. ποιός σου είπε εσένα ότι εδώ μέσα είναι χώρος προσκυνήματος στην apple; μήπως μπερδεύτηκες; παρακαλώ τους mods να πάρουν μέτρα >:(

Τελευταία επεξεργασία από: chresto, 19/07/2010 - 12:05


#8   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2010 - 12:06

Πάντως μην νομίζεις πως και οι apple lovers είναι Παναγίες όση λάσπη ρίχνουμε εμείς για τα Android κινητά άλλοι τόση ρίχνουνε και αυτοί για τα Apple.


Σε Android forum δεν εχω δει τοσους φανατικους πολεμιους του Android παντως. Τυχαιο? Δεν νομιζω

#9   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2010 - 12:08

είναι δυνατόν ρε φίλε; πλάκα μας κάνεις εδώ μέσα; με τι δικαιοδοσία έρχεσαι να ζητήσεις από τον κόσμο να αποσυρθεί από το forum; οι διοίκηση πήγε για μπάνιο; που είναι να βάλει μια τάξη; ο κάθε παπάτζας έρχεται και κάνει threads χωρίς να βάλει λίγο το μυαλό του να λειτουργήσει.. ρε μάγκα, σε δημοκρατία δεν ζούμε;

θέλω να πιστεύω ότι το καθεστώς επηρεάζει και το forum αυτό, οπότε ο καθένας έχει το δικαίωμα να λέει την άποψή του, ΟΠΟΙΑ και αν είναι αυτή, είτε σου αρέσει είτε όχι. ποιός σε έβαλε εσένα να κάνεις τέτοιο γκάλοπ; και ποιός σου είπε ότι είναι άσχημο να υπάρχει μια αντίθετη άποψη; μέσα από διαξιφισμούς και συζητήσεις βγαίνουν τα σοβαρά συμπεράσματα. ποιός σου είπε εσένα ότι εδώ μέσα είναι χώρος προσκυνήματος στην apple; μήπως μπερδεύτηκες; παρακαλώ τους mods να πάρουν μέτρα >:(


Χαλαρωσε φιλε μου, την αποψη μου εκφραζω δημοκρατικα, χωρις να θιγω κανεναν.

Φιλικά,

iGiannis

#10   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 19/07/2010 - 12:10

είναι δυνατόν ρε φίλε; πλάκα μας κάνεις εδώ μέσα; με τι δικαιοδοσία έρχεσαι να ζητήσεις από τον κόσμο να αποσυρθεί από το forum; οι διοίκηση πήγε για μπάνιο; που είναι να βάλει μια τάξη; ο κάθε παπάτζας έρχεται και κάνει threads χωρίς να βάλει λίγο το μυαλό του να λειτουργήσει.. ρε μάγκα, σε δημοκρατία δεν ζούμε; θέλω να πιστεύω ότι το καθεστώς επηρεάζει και το forum αυτό, οπότε ο καθένας έχει το δικαίωμα να λέει την άποψή του, ΟΠΟΙΑ και αν είναι αυτή, είτε σου αρέσει είτε όχι. ποιός σε έβαλε εσένα να κάνεις τέτοιο γκάλοπ; και ποιός σου είπε ότι είναι άσχημο να υπάρχει μια αντίθετη άποψη; μέσα από διαξιφισμούς και συζητήσεις βγαίνουν τα σοβαρά συμπεράσματα. ποιός σου είπε εσένα ότι εδώ μέσα είναι χώρος προσκυνήματος στην apple; μήπως μπερδεύτηκες; παρακαλώ τους mods να πάρουν μέτρα >:(

Το θεωρώ ΧΑΖΟ πραγματικά ΧΑΖΟ και παιδιαρίστικο το να παίρνεις κάτι τόσο αστείο προσωπικά (δεν μιλάω για εσένα φιλε απλός έκανα quote το από πάνω reply :D), αγοράζεις ένα ΚΙΝΗΤΟ, καταλάβετε λιγάκι αυτό, είναι απλά ένα κινητό πριν το αγοράσουμε όλοι ξέραμε τι έχει και την ΔΕΝ έχει αλλα κάναμε την επιλογή να το αγοράσουμε και δεν νομίζω να το μετάνιωσε κανεις μας, υπάρχουν τόσες και τόσες εταιρίες εάν δεν σου ταιριάζει το iPhone πάρε άλλο κινητό ούτε προδότης γίνεσαι ούτε τίποτε και τέλος το να τσακώνεστε για το πιο OS ή Hardware είναι καλύτερο είναι επίσης χαζός και παιδιαρίστικο, στις μέρες μας έχουμε πολύ πιο σοβαρά προβλήματα να λύσουμε από το να σκεφτόμαστε εάν το Android κερδίσει το iOS και το ανάποδο.

#11   Pantel

Pantel

    iPH User

  • 100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2010 - 12:19

Σιγά ρε φίλε που σου έθιξαν τον Jobs και ζορίστηκες... Σε ένα forum ο καθένας μπαίνει και λέει την αποψή του. Ποιός ο λόγος να πολώνεις τα πράγματα? ΟΛΑ τα κινητά της αγοράς έχουν θετικά και αρνητικά... Αυτά συζητάμε εδω μέσα και ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του. Το σίγουρο είναι οτι προτιμώ να μπαίνω στο iPH για να μάθω τα όποια ελαττώματα μιάς συσκευής, πρίν την αγοράσω, παρά να μπαίνω μέσα για να διαβάσω διάφορους άκυρους οπαδισμούς. Επίσης, όταν λές "οργανωμένη προσπάθεια", τι εννοείς? Οτι μπαίνουν τα τσιρακια της Google και σου χαλάνε το forum.... Ημαρτον Παναγία μου...

#12   peterboutsis

peterboutsis

    iPH Contributor

  • 1.031 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:peterboutsis

Δημοσίευση 19/07/2010 - 12:21

Igianni μεγάλη η χάρη σου. Κάνε το θαύμα σου σε παρακαλώ να δούμε κάποια μέρα μία απλή αναφορά παράδοσης στο κινητό, να μπορούμε να σβήσουμε μία κλήση μεμονωμένα, πχ της γκόμενας που απατάμε την γκόμενα μας..Σε εκλιπαρώ κάνε κανά θαύμα γτ μόνο με θαύμα θα δούμε κάτι τέτοιο στο iphone...είναι υψηλή τεχνολογία για την Apple αυτά που ζητάω..α και μην ξεχάσουμε κ το ραδιόφωνο...Ευχαριστώ IGIANNI μηλοπροσκυνητή, μεγάλη η χάρη σου...ΑΜΗΝ

(P.S. Το φιλικά εννοείται γι αυτό δεν το αναφέρω καν...και με πολύ αγάπη κ στοργή μη σ πω κιόλας)

Τελευταία επεξεργασία από: peterboutsis, 19/07/2010 - 12:22


#13   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2010 - 12:21

Υπάρχουν πρόβατα, τσοπανόσκυλα, κ λύκοι.
Όσο για σαλίγκαρους ΝΑΙ υπάρχουν αυτοί που σαλιώνουν (το λέει κ το όνομα) τον κάθε προϊστάμενο για προαγωγή καρφώνοντας τους "Άλλους"
Ψήφισα 30+

#14   tasgr86

tasgr86

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2010 - 12:23

Ενας ειμαι εγω.Φιλικα

#15   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 19/07/2010 - 12:26

Igianni μεγάλη η χάρη σου. Κάνε το θαύμα σου σε παρακαλώ να δούμε κάποια μέρα μία απλή αναφορά παράδοσης στο κινητό, να μπορούμε να σβήσουμε μία κλήση μεμονωμένα, πχ της γκόμενας που απατάμε την γκόμενα μας..Σε εκλιπαρώ κάνε κανά θαύμα γτ μόνο με θαύμα θα δούμε κάτι τέτοιο στο iphone...είναι υψηλή τεχνολογία για την Apple αυτά που ζητάω..α και μην ξεχάσουμε κ το ραδιόφωνο...Ευχαριστώ IGIANNI μηλοπροσκυνητή, μεγάλη η χάρη σου...ΑΜΗΝ

(P.S. Το φιλικά εννοείται γι αυτό δεν το αναφέρω καν...και με πολύ αγάπη κ στοργή μη σ πω κιόλας)

Το κινητό το αγόρασες ενώ ήξερες τις ελλείψεις του και παρόλα αυτά το αγόρασες, δεν αγόρασες το κινητό ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ότι ΚΑΠΟΙΑ στιγμή στο ΜΕΛΛΟΝ θα μπει κάτι που θέλεις με ένα software update.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες