Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPhone 4 Cases


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
339 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#331   eskim42

eskim42

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/02/2011 - 16:12

διαπιστωσα παντως οτι δεν ειχε πανω και κατω αυτοκολλητο.δηλαδη ειχε μονο το αυτοκολλητο που αφερεις και ξεκινας να κολλας οχι το μπροστινο που το βγαζεις στο τελος.ισως γι αυτο να γινοταν αλλα οπως και να χει επειδη ουτε μια ωρα δεν ηθελα να αφησω ετσι το κινητο πηγα πηρα μια 4 sentio με 10 ευρω και μπορω να πω πως στην εγκατασταση τουλαχιστον και στην ευκολια χρησης ηταν απλα τελεια!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#332   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/02/2011 - 16:33

ειναι γεγονος οτι αυτες οι τυπου ultra clear μεμβρανες ειναι πολυ πιο λεπτες απο τις κοινες και τις antiglare με αποτελεσμα να θελουν μια πιο προσεχτικη τοποθετηση.Εγω την antiglare μου την εβαλα σε 3 λεπτα χωρις ιδιαιτερο κοπο,μια sgp ultra σε αλλο iphone μου πηρε παραπανω χρονο.
Το θεμα ειναι οτι βολευτηκες απο θεμα προστασιας οθονης.

#333   sygletos

sygletos

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/02/2011 - 11:48

Ακριβώς το πρόβλημα της εφαρμογής λύνει η τελευταία τέταρτη έκδοση. Απόλυτα σωστή εφαρμογή σε όλες τις γωνίες και πλευρές, κανένα τρίξιμο, και ακόμα καλύτερης υφής υλικό τόσο από την πρώτη όσο και από την τρίτη έκδοση. Όσο για την δεύτερη έκδοση αυτή του case program, δυστυχώς δεν "μετατρέπεται" σε rev3 όσος καιρός και αν περάσει. Μαλακώνουν κάπως τα buttons αλλά το PVC σίγουρα δεν γίνεται TPU ούτε σε αίσθηση και υφή, ούτε σε grip.

Γενικά το θέμα της rev2 ήταν ψιλοαπογοήτευση με την αβεβαιότητα που προκάλεσε. Ευτυχώς το customer support της Speck είναι πραγματικά απίστευτο. Μου αντικατέστησαν και μου έστειλαν με fedex τρεις θήκες (1 rev1 και 2 από το πρόγραμμα) χωρίς να τους στείλω πίσω τις παλιές, και χωρίς καν να έχω πια τις αποδείξεις των δύο από αυτές. :)

Αναφερεται καπου πανω στο κουτι η στην θηκη για ποια revision προκειται;πως μπορουμε βα το δουμε αυτο;

#334   leukonas

leukonas

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/02/2011 - 12:21

Είμαι νέος στο forum και θα ήθελα τη βοήθειά σας.Θέλω να βάλω προστατευτική ζελατίνα στην οθόνη και πίσω.Υπάρχει κάτι να προτείνετε?Επίσης για bumper διάβασα στα παραπάνω posts για αυτά http://stores.ebay.c...d=p4634.c0.m322 .Λένε τίποτα?Κάτι άλλο να προτείνετε?
Ευχαριστώ

#335   martiniskiss

martiniskiss

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/02/2011 - 17:23

Είμαι νέος στο forum και θα ήθελα τη βοήθειά σας.Θέλω να βάλω προστατευτική ζελατίνα στην οθόνη και πίσω.Υπάρχει κάτι να προτείνετε?Επίσης για bumper διάβασα στα παραπάνω posts για αυτά http://stores.ebay.c...d=p4634.c0.m322 .Λένε τίποτα?Κάτι άλλο να προτείνετε?
Ευχαριστώ


Η Θηκη εχει μια ζελατινα για μπροστα και μια για πισω. Αν ξαναπερνα παλι αυτη θα παιρνα παντως.

#336   freedoom

freedoom

    iPH Member

  • 235 μηνύματα
  • Twitter:@lefpol
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:freedoom1013

Δημοσίευση 28/02/2011 - 17:36

Πολύ καλή η σειρά SGP Neo Hybrid EX, εγώ αυτή έχω + 2 ζελατίνες μαζί με τη θήκη (bumper) δώρο. Κανένα παράπονο και τη θεωρώ και ιδιαίτερα στυλάτη.

#337   madaras

madaras

    iPH Member

  • 304 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:konttina

Δημοσίευση 07/03/2011 - 16:40

Αναρτημένη εικόνα

Αυτη σας αρεσει;;;

#338   SuperNatural

SuperNatural

    iPH Enthousiast

  • 368 μηνύματα
  • Twitter:@TheSlayerPG
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:TheSlayerPG

Δημοσίευση 07/03/2011 - 16:46

Εγω εχω αυτη και ειναι υπεροχη! http://www.case-mate...There-Cases.asp
Δεν δινει ογκο και προστατευει το γυαλι πισω. θα ηθελα λιγο προστασια στις γωνιες αλλα δεν μπορουμε να τα εχουμε και ολα. παρολαυτα την συστηνω ανεπιφυλακτα. περιεχει μεσα και ζελατινα προστασιας που ειναι πολυ καλη και μπηκε χωρις φουσκαλα. αγορασμενο απο το golden hall

#339   sygletos

sygletos

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/03/2011 - 23:39

Παιδια για οποιον ψαχνει θηκουλα παιζει αυτο...
http://www.iphonehel...983#entry422983

#340   Kartisem

Kartisem

    iPH Addict

  • 678 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:Kartisem

Δημοσίευση 12/10/2011 - 12:47

πολυ μπροστα!!!!!
Αναρτημένη εικόνα




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες